VI. Szekszárd Kupa - eredmények
2013. május 12-én rendezték meg a VI. Szekszárd Kupa táncversenyt Szekszárdon. A klubközi verseny döntőinek eredménye lentebb olvasható.
Felnőtt B Latin (4 induló):
1. Szuper Gábor, Somogyi Mercedesz
2. Oroszlán Krisztián, Papp Anna Krisztina
3. Tóth Árpád, Szabó Szidónia
4. Ortvein János Péter, Fekete Bianka
Felnőtt C Latin (9):
1. Lóczi Gergely, Koncz Lili
2. Szendrődi József, Pestality Bianka
3. Bárándi János, Demény Dóra
4. Jóbi Ákos, Salamon Sára
5. Mécs Gábor, Brozovics Adél
6. Kollár Bence, Királyi Noémi
Felnőtt C Standard (8):
1. Vincze Ádám, Gallai Anett Katalin
2. Bárándi János, Demény Dóra
3. Panka Dániel, Panka Dorottya
4. Jóbi Ákos, Salamon Sára
5. Vadon Barnabás, Törőcsik Timea
Felnőtt D Latin (7):
1. Czopf Márton, Nagy Alexandra
2. Weinert Zsolt, Kőszegi Léda Anna
3. Bartek János, Gajdos Míra
4. Katona Balázs, Lévai Doroti
5. Kollár Barna, Deák Gabriella
6. Deresi Vajk, Bihercz Júlia
7. Horváth Zoltán, Molvay Katalin
Felnőtt D Standard (3):
1. Halász Barna, Weidinger Ágnes
2. Katona Balázs, Lévai Doroti
3. Horváth Zoltán, Molvay Katalin
Felnőtt E Latin (4):
1. Kátai László, Lantos Carmen
2. Simon János, Lefor Kamilla Annamária
3. Bodnár Attila, Partics Réka
4. Huszár Sándor László, Oláh Alexandra Miléna
Felnőtt E Standard (3):
1. Mészáros Krisztián Máté, Horváth Angéla
2. Kiss Gergely, Koprivecz Tímea
3. Huszár Sándor László, Oláh Alexandra Miléna
Senior E Standard (2):
1. Baranyai Szilárd, Dr. Kovács Emese Edit
2. Benczes Gábor, Benczes Gáborné
Ifjúsági C Latin (13):
1. Kabdebó András Dénes, Keresztszegi Ramóna Maja
2. Balázs Márk, Kovács Dóra
3. Lóczi György, Gyöngyösi Nikolett
4. Szabados Patrik, Liszkai Fruzsina
5. Kiefer Valentin, Péntek Nóra
6. Józsa Máté, Szabó Barbara
Ifjúsági C Standard (8):
1. Mózsik Zsolt, Hauszmann Stefánia
2. Dunai Rudolf István, Geiger Vivien
3. Mihályi Dávid, Hang Fatime
4. Czuczi Patrik, Késmárki Vanessza
5. Kaszás Levente, Regán Liliána
Ifjúsági D Latin (8):
1. Börzöli Dávid, Hirt Szofi
2. Wirth Bence, Gorosics Csenge
3. Szabó Patrik, Horváth Violetta
4. Sziklai Richárd, Keller Petra
5. Mózsik Zsolt, Hauszmann Stefánia
Ifjúsági D Standard (7):
1. Börzöli Dávid, Hirt Szofi
2. Wirth Bence, Gorosics Csenge
3. Sándorfi Bálint Tamás, Simara Bettina
4. Sziklai Richárd, Keller Petra
5. Sziklai Dominik, Cserkúti Dóra
6. Józsa Máté, Szabó Barbara
7. Narancsik Norbert, Maska Melinda
Ifjúsági E Latin (7):
1. Télessy Ádám, Gelb Eszter
2. Kerekes Krisztián János, Mártha Mercédesz Laura
3. Podlipnik Márkó, Csókás Leila Rebeka
4. Kiss Olivér, Szalay Blandina Hanna
5. Loncsák Dániel, Komlósi Krisztina
6. Kacsák Ádám, Élő Franciska
7. Bartalos Márió, Schneider Anna
Ifjúsági E Standard (3):
1. Loncsák Dániel, Komlósi Krisztina
2. Kerekes Krisztián János, Mártha Mercédesz Laura
3. Kiss Olivér, Szalay Blandina Hanna
Junior II. D Latin (13):
1. Veriga Deniel, Nagy Norina
2. Berta Dominik, Bántó Bernadett
3. Bazsik István, Králik Kamilla
4. Pandur Péter, Keller Odett
5. Jóvári Levente Tamás, Szalai Szavanna
6. Bartók Tamás, Skruth Brithney
7. Szabó Patrik, Monyók Anna
Junior II. D Standard (9):
1. Pék Máté, Nagy Edit Lilla
2. Pandur Péter, Keller Odett
3. Bazsik István, Králik Kamilla
4. Berta Dominik, Bántó Bernadett
5. Böröcz Tamás, Füzes Dorina
6. Bartók Tamás, Skruth Brithney
Junior II. E latin (5):
1. Váli Benedek, Kertész Laura
2. Varga Miklós, Lévai Luca
3. Podlovics Tamás, Erdei Kamilla
4. Erdélyi Dániel, Jaksa Éva
5. Krem Attila Máté, Szántó Regina
Junior II. E Standard (4):
1. Váli Benedek, Kertész Laura
2. Varga Miklós, Lévai Luca
3. Krem Attila Máté, Szántó Regina
4. Podlovics Tamás, Erdei Kamilla
Junior I. D Latin (5):
1. Mitlasóczki Endre, Pindur Cintia Réka
2. Keresztes Szabolcs, Cserni Enikő
3. Szabó Ákos, Szinger Eszter
4. Pszota Máté, Markó Kíra Lilian
5. Nyers Adrián, Katona Rozina
Junior I. D Standard (6):
1. Mitlasóczki Endre, Pindur Cintia Réka
2. Börcsök Balázs, Tabatabai Nejad Petra
3. Keresztes Szabolcs, Cserni Enikő
4. Szabó Ákos, Szinger Eszter
5. Pszota Máté, Markó Kíra Lilian
6. Nyers Adrián, Katona Rozina
Junior I. E latin (13):
1. Németh Bálint, Hottó Lili
2. Tóth Krisztián, Kanizsai Lili
3. Hammes Christopher Dániel, Albert Rea
4. Rumszauer Balázs, Dobra Viktória
5. Szegfű Kornél Norbert, Földi Anita
6. Váli Domokos, Vígh Vanessza
Junior I. E Standard (5):
1. Rozsnyai Márton, Denke Dorka
2. Németh Bálint, Hottó Lili
3. Tóth Krisztián, Kanizsai Lili
4. Ferencz Attila Levente, Ködmön Liliána Paula
5. Veress Gábor, Sebestyén Dorka
Gyerek II. D Latin (2):
1. Józsa Márk, Szép Hanna
2. Pusch Kevin, Harmati Lorina
Gyerek II. E Latin (5):
1. Kohon Patrik, Kávási Éva
2. Ercsi Dániel, Kiss Luca
3. Lengyel Dániel, Denke Réka
4. Erős András Ferenc, Szilágyi Rebeka
5. Papp Gergely, Patai Vanessza
Gyerek II. E Standard (2):
1. Erős András Ferenc, Szilágyi Rebeka
2. Kohon Patrik, Kávási Éva
(Forrás: MTáSZ)