II. Eraklin Kupa - eredmények
2011. október 1-én rendezték meg a II. Eraklin Kupát Nagykanizsán. A verseny döntőinek eredménye lentebb olvasható...
Felnőtt C Latin (4 induló):
1. Zsoldos Gábor, Varga Klaudia
2. Nagy Bálint, Frang Zsófia
3. Pintér Gábor, Nagy Nikolett
4. Al-Hajal Sándor, Latkovics Petra
Felnőtt D Latin (4):
1. Vanda Gábor, Lakos Katalin
2. Ramasz László, Kánai Anett
3. Kálmán Viktor, Makár Henrietta
4. Igri Balázs, Koncz Violetta
Felnőtt D Standard (3):
1. Vincze Ádám, Gallai Anett Katalin
2. Balogh Ádám, Lekszikovné Takács Katalin
3. Felméri István, Vajai Rita
Ifjúsági C Latin (3):
1. Péter Krisztián, Hoffer Anett
2. Németh Endre, Adorján Liza
Ifjúsági C Standard (3):
1. Győrbíró Dávid Márk, Nichter Krisztina
2. Földiák Márk, Rajczi Zsófia
3. Péter Krisztián, Hoffer Anett
Ifjúsági D Latin (6):
1. Jóbi Ákos, Kőszegi Léda Anna
2. Pál Bálint, Kovács Anna
3. Börzöli Dávid, Tarlac Vivien
4. Szajduk Szabolcs, Varjú Kata
5. Bodorkós Tamás Péter, Beke Bernadett
6. Szmodics Bálint Dávid, Kálóczi Anita
Ifjúsági D Standard (3):
1. Jóbi Ákos, Kőszegi Léda Anna
2. Szajduk Szabolcs, Varjú Kata
3. Lóczi György, Kontos Noémi
Junior II. C Latin (6):
1. Oroszlán Krisztián, Papp Anna Krisztina
2. Kiefer Valentin, Péntek Nóra
3. Győrbíró Dávid Márk, Nichter Krisztina
4. Kövesdi Martin, Tarczi Alexandra Katalin
5. Varga Marcell, Kovács Viktória
Junior II. D Latin (2):
1. Vlasics Ákos, Salamon Sára
2. Mihályi Dávid, Hang Fatime
Junior II. D Standard (3):
1. Mihályi Dávid, Hang Fatime
2. Zatyko Roland, Vincze Kitty
3. Vlasics Ákos, Salamon Sára
Junior I. C Latin (3):
1. Göller Barnabás Gábor, Lekszikov Dóra
2. Varga Martin Dorián, Dankovits Eliza
3. Pék Máté, Gyöngyösi Nikolett
Junior I. C Standard (2):
1. Mölcs Martin, Csukovits Fatima
2. Varga Martin Dorián, Dankovits Eliza
Junior I. D Latin (5):
1. Mölcs Martin, Csukovits Fatima
2. Szuhai Botond, Soós Kitti
3. Pados Gábor, Kovács Kinga Virág
4. Száraz Barnabás, Csermák Klaudia Noémi
5. Nichter Róbert, Fekete Lili
Junior I. D Standard (8):
1. Göller Barnabás Gábor, Lekszikov Dóra
2. Szuhai Botond, Soós Kitti
3. Száraz Barnabás, Csermák Klaudia Noémi
4. Pados Gábor, Kovács Kinga Virág
5. Pék Máté, Gyöngyösi Nikolett
Junior II. - Ifjúsági - Felnőtt Hobby Latin (4):
1. Szőlősi Roland, Sánta Bianka
2. Horváth Zoltán, Molvay Katalin
3. Markán Zoltán, Buda Virág
4. Gáspár József Pál, Varga Ráhel
Junior I. Hobby Latin (2):
1. Pécsi Márk Benjamin, Szabó Kata Fanni
2. Czippán Árpád, Czippán Fanni
Gyerek II. Hobby Latin (2):
1. Gáspár György, Müller Petra
2. Bessenyei Róbert, Szendrei Csilla
(Forrás: xek.hu)