Benkő Mártonné Emlékverseny - eredmények
2011. szeptember 25-én rendezték meg az I. Benkő Mártonné Emlékversenyt, klubközi táncverseny döntőinek eredménye lentebb olvasható...
Felnőtt S Latin (2 induló):
1. Erdélyi Szilárd, Pollák Anna
2. Papp Krisztián, Kostyava Beatrix
Felnőtt B Latin (4):
1. Móricz Miklós, Markovics Emese
2. Kovács Gergely, Kardos Judit
3. Hancz Patrik, Hancz Bianka
4. Nagy Béla, Sipos Annamária
Felnőtt C Latin (10):
1. Zsoldos Gábor, Varga Klaudia
2. Tóth Árpád, Szabó Szidónia
3. Mészáros Máté László, Beregszászi Réka
4. Ortvein János Péter, Fekete Bianka
5. Szabó Máté, Nagy Alexandra
6. Maros Gergely, Dancsó Mária
Felnőtt C Standard (3):
1. Szabó Máté, Nagy Alexandra
2. Szél Attila, Kovács Barbara
3. Vaszlavik Gergő, Krisztián Dóra
Felnőtt D Latin (15):
1. Németh Adrián, Tárnok Imola
2. Vanda Gábor, Lakos Katalin
3. Tóth Dániel, Járomi Éva
4. Csarnai Bertalan, Nagy Éva
5. Tarjányi Ferenc, Zubornyák Lilla
6. Wu-Hen-Chang Antal, Surján Cecília
Felnőtt D Standard (2):
1. Tarjányi Ferenc, Zubornyák Lilla
2. Scheffer József, Váradi Eszter
Ifjúsági B Latin (3):
1. Paszternák Christopher, Magnucz Dóra
2. Morán Rafael, Rafael Leila
3. Földi Bálint, Nyári Georgina
Ifjúsági C Latin (5):
1. Márton Levente, Windt Zsáklin Polett
2. Szőke János, Józsa Gyöngyi
3. Bodorkós Tibor, Borbély Antónia
4. Vörös István Bence, Pintér Viktória
5. Bécsi Patrik, Nagy Alexandra Éva
Ifjúsági C Standard (5):
1. Márton Levente, Windt Zsáklin Polett
2. Földiák Márk, Rajczi Zsófia
3. Veréb Dániel, Dobronyovszki Ramóna
4. Csáji Botond Barnabás, Juhász Fanni Zsanett
5. Kőműves Miklós, Kőműves Orsolya
Ifjúsági D Latin (10):
1. Farkas Gellért, Fodor Zsófia
2. Lóczi Gergely, Nyitrai Dalma
3. Husz Richárd, Márkus Zsófia
4. Gulyás Máté, Maxmilián Bernadett
5. Csókási Zsolt, Szenti Regina
6. Molnár Ákos, Molnár Csenge
Ifjúsági D Standard (5):
1. Farkas Gellért, Fodor Zsófia
2. Szőke János, Józsa Gyöngyi
3. Kozma József, Győri Zsüliett
4. Molnár Ákos, Molnár Csenge
5. Polgár Sándor, Milus Alida
Junior II. D Latin (3):
1. Balázs Márk, Babay Viktória
2. Veréb Dániel, Dobronyovszki Ramóna
3. Szigeti Balázs, Kersák Dóra
Junior II. D Standard (2):
1. Szigeti Balázs, Kersák Dóra
2. Balázs Márk, Babay Viktória
Junior I. D Latin (6):
1. Burcsa Balázs, Bokodi Panna
2. Barcsik Márk, Czifrik Panna
3. Hosztafi Gergely, Mészáros Panna
4. Tóth Barnabás, Juhász Dóra
5. Könczey Gábor Márk, Sulyok Veronika
6. Kovács Dániel, Kovács Kata
Junior I. D Standard (4):
1. Barcsik Márk, Czifrik Panna
2. Tóth Barnabás, Juhász Dóra
3. Kolba Gergely, Tarsoly Fanni
4. Hosztafi Gergely, Mészáros Panna
Gyerek II. D Latin (4):
1. Gáll Bence Gyula, Tóth Anna
2. Gál Krisztián, Monyók Anna
3. Biri Gábor György, Nagy Fruzsina
4. Huszár Levente, Elek Dorina
Gyerek II. D Standard (3):
1. Gál Krisztián, Monyók Anna
2. Biri Gábor György, Nagy Fruzsina
3. Huszár Levente, Elek Dorina
Felnőtt Hobby Latin (6):
1. Ruszkovics Patrik György, Foki Zsófia
2. Bévárdi László, Zádori Fanni
3. Csák Balázs, Forgách Réka
4. Markovics Gábor, Rizmayer Luca
5. Zsolnai Péter, Börcsök Flóra
6. Kőszegi Dávid, Bodnár Izabella
Felnőtt Hobby Standard (2):
1. Zsolnai Péter, Börcsök Flóra
2. Kőszegi Dávid, Bodnár Izabella
Junior II. Hobby Latin (4):
1. Narancsik Norbert, Szabó Cintia
2. Szabó Barnabás, Szabó Zita Noémi
3. Czuci Patrik, Késmárki Vanessza
4. Mester Ádám, Markó Margit Virág
Junior II. Hobby Standard (4):
1. Narancsik Norbert, Szabó Cintia
2. Szabó Barnabás, Szabó Zita Noémi
3. Czuci Patrik, Késmárki Vanessza
4. Bessenyei Róbert, Szendrei Csilla
Gyerek II. Hobby Latin (2):
1. Csáki Benedek, Szucsányi Kincső
2. Bessenyei Róbert, Szendrei Csilla
(Forrás: MTáSZ)