XXIII. Bem Kupa - eredmények
2015. május 17-én rendezték meg Budapesten a XXIII. Bem Kupa klubközi táncversenyt. 27 kategóriában hirdettek győztest, a legnépesebb mezőnye 15 párossal a Junior I. D Latin versenyszámnak volt. A döntők végeredménye lentebb olvasható.
Felnőtt B Latin (8 induló):
1. Fonyó Sebastian Attila, Nagy Nikolett
2. Matyi Máté, Tóth Fruzsina
3. Popovics Richárd, Dénes Edina
4. Csömör Marcell Krisztián, Demeter Csilla
5. Mizsér Tamás, Fülöp Zsuzsanna
Felnőtt-Ifjúsági B Standard (4):
1. Kovács Győző, Ancsin Viktória Edit
2. Dunai Rudolf, Geiger Vivien
3. Tóth Barnabás, Juhász Dóra
4. Kovács István Zoltán, Bakó Barbara
Felnőtt C Latin (12):
1. Kis-Prumik Dávid, Kósa Dorina
2. Bakos Benjámin, Markó Margit Virág
3. Tóth Dániel, Járomi Éva
4. Kovács Győző, Ancsin Viktória Edit
5. Török Tamás Dániel, Gyurkovits Éva
6. Dudás Tamás, Jakab Szilvia
Felnőtt C Standard (6):
1. Popovics Richárd, Dénes Edina
2. Fekete Ádám Csaba, Medvecz Enikő Nikolett
3. Dudás Tamás, Jakab Szilvia
4. Kalla Béla, Török Anna
5. Gáti Krisztián, Mohácsi Erika
6. Török László, Budnychenko Mariana
Felnőtt D Latin (10):
1. Lázi Gergő, Pánczél Cintia
2. Kalla Béla, Török Anna
3. Horváth Tamás, Hornyák Verona
4. Kátai László, Kovács Lilla
5. Somogyi Richárd, Horváth Andrea
6. Nagy Ákos Bálint, Szűcs Viktória
Felnőtt D Standard (10):
1. Sziklai Dominik, Szabó Barbara
2. Szegi Márk István, Szegi Andrea
3. Lázi Gergő, Pánczél Cintia
4. Horváth András, Szarvas Dóra
5. Kelemen Csaba, Hasúr Zsuzsanna Rita
6. Sisák Tamás, Licsicsányi Nikoletta
Felnőtt E Latin (11):
1. Bozsoki Viktor, Almáshegyi Szabina
2. Horváth Péter, Bauer Dorottya
3. Rédl László, Fekete Bettina Eszter
4. Oszlánszki László, Bencsik Andrea
5. Bálint Péter, Lukács Barbara
Varga Balázs, Varga Alexandra Cintia - a döntőben kizárva
Felnőtt E Standard (11):
1. Bozsoki Viktor, Almáshegyi Szabina
2. Kajati Gábor, Kelemen Kata
3. Sziráki Gergő Dávid, Kovács Ambrusné Sztancsik Katalin
4. Lakatos András, Bíró Gabriella
5. Bálint Péter, Lukács Barbara
6. Fekete Balázs, Tinnyei Dóra
Ifjúsági B Latin (2):
1. Szőke Bálint, Szmilek Jázmin
2. Tóth Barnabás, Juhász Dóra
Ifjúsági C Latin (9):
1. Mózer Adrián, Sebesi Daniella
2. Szőnyi Balázs Bence, Iszlatyi Kinga
3. Bazsik István, Králik Kamilla
4. Czuczi Patrik, Késmárki Vanessza
5. Dunai Bence, Marschall Zita Olívia
6. Télessy Ádám, Reiter Zita
7. Farkas Alex, Takács Mercédesz
Ifjúsági C Standard (3):
1. Dunai Bence, Marschall Zita Olívia
2. Mózer Adrián, Sebesi Daniella
3. Bazsik István, Králik Kamilla
Ifjúsági D Latin (11):
1. Novák István, Jaksa Éva
2. Szabó Csaba Márk, Czurkó Fanni
3. Orbán Zsolt Márk, Nagy Anna
4. Erdélyi Dániel, Bencses Dóra
5. Poór István, Papp Emese
6. Kraszkó Tamás, Kraszkó Zsanett
Ifjúsági D Standard (7):
1. Kemény Imre, Kökényes Melinda
2. Martienssen Benjamin Stephan, Németh Gréta
3. Szilner Konrád, Jánosi Lilla
4. Kraszkó Tamás, Kraszkó Zsanett
5. Keresztes Gergő, Mancz Alexandra
6. Kovács Levente, Puskás Tamara
7. Kalla Máté, Lévai Luca
Ifjúsági E Latin (9):
1. Gubányi Patrick, Laurencsik Liliána
2. Nagy Bálint, Markovits Kitti
3. Fodor Dániel, Zsédely Petra
4. Koszta Marcell, Leopold Rozvita Edina
5. Szombathelyi Márton, Cseri Auguszta
7. Molnár Gergely, Tari Alexandra Mária
Marton Dávid, Dékány Anna - a döntőben kizárva
Ifjúsági E Standard (3):
1. Marton Dávid, Dékány Anna
2. Förhécz Ádám, Pieber Réka
3. Tóth Zoltán, Simon Helga
Junior II. C Latin (5):
1. Balikó Gergely, Csermák Klaudia Noémi
2. Bacsik Bence, Hári Nikolett
3. Rákóczy Zsombor, Józsa Janka
4. Lehóczki Zsolt, Oláh Csillag Virág
5. Farkas Ronald, Mráz Jázmin Judit
Junior II. C Standard (4):
1. Bacsik Bence, Hári Nikolett
2. Balikó Gergely, Csermák Klaudia Noémi
3. Rákóczy Zsombor, Józsa Janka
4. Pszota Máté, Markó Kíra Lilian
Junior II. D Latin (14):
1. Holló Patrik, Holka Jázmin
2. Galambos Ádám, Skiba Noémi
3. Balogh Gergely, Mondik Lilien
4. Deák Szabolcs, Mező Iris Renáta
5. Márton Péter, Viczina Kincső
6. Podlovics Tamás, Tóth Eszter Noémi
Junior II. D Standard (7):
1. Podlovics Tamás, Tóth Eszter Noémi
2. Rozsnyai Márton, Denke Dorka
3. Vajda András István, Tatár Bianka
4. Erdész Patrik Bence, Gyöpös Laura
5. Kelemen András, Zink Zsófia
6. Márton Péter, Viczina Kincső
7. Csejtei Csaba, Tánczos Gréta
Junior II. E Latin (10):
1. Majer Márk, Hadnagy Patrícia
2. Somogyi Csaba, Lólé Ninetta
3. Szobol Zsolt, Márkus Boglárka
4. Soponyai Dávid, Ardai Adrienn
5. Kovács Vilmos, Antal Szófia
Salabert Márton, Csüri Fanni Noa - a döntőben kizárva
Junior II. E Standard (5):
1. Szabó Bence, Keresztes Petra
2. Kovács Vilmos, Antal Szófia
3. Gehl Szabolcs, Végh Dominika
4. Csányi Bálint Tibor, Gulyás Dalma
5. Szabó Hunor, Váczi Fanni
Junior I. D Latin (15):
1. Belucz Levente Zoltán, Koczó Florina Kiara
2. Botos Zsolt Armand, Bernáth Odett
3. Vaczláv Csaba Bercel, Kiss Luca
4. Barkaszi Bálint, Kozma Zorka
5. Kolozsváry Mátyás, Balogh Adél Emese
6. Ludchen Levente, Horváth Petra Vanda
Junior I. D Standard (8):
1. Belucz Levente Zoltán, Koczó Florina Kiara
2. Ludchen Levente, Horváth Petra Vanda
3. Barkaszi Bálint, Kozma Zorka
4. Patkós Máté, Pszota Eszter
5. Kovács Dávid László, Kiss Beatrix
Junior I. E Latin (7):
1. Szauer Szilárd, Szőnyi Erika
2. Cziklin Dusán Péter, Szilágyi Rebeka
3. Szücs Márton, Porczió Luca
4. Dudás Barnabás, Szilágyi Dóra
5. Princzinger Márton, Princzinger Sára
6. Erős András Ferenc, Kinyik Anett
7. Fódi Norbert, Stoye Vivien
Junior I. E Standard (7):
1. Dudás Barnabás, Szilágyi Dóra
2. Szauer Szilárd, Szőnyi Erika
3. Cziklin Dusán Péter, Szilágyi Rebeka
4. Vandornyik Máté, Kacsák Brigitta
5. Erős András Ferenc, Kinyik Anett
6. Princzinger Márton, Princzinger Sára
7. Gyura Levente Mátyás, Böhl Emese
Gyerek II. E Latin (11):
1. Pál Péter, Pál Katalin
2. Kiss Bence, Botos Dominika
3. Milkovics Péter, Sebők Nilla Viktória
4. Tóth Alex, Gera Tímea
5. Kaduka Zoltán, Farkas Luca
6. Szabó László, Kovács Szabina
Gyerek II. E Standard (6):
1. Tóth Alex, Gera Tímea
2. Kolozsváry Mátyás, Balogh Adél Emese
3. Reznák Zsolt, Dubai Dóra
4. Radits Dávid, Szakács Napsugár Réka
5. Szabó László, Kovács Szabina
6. Petrás Bene, Kondacs Jázmin Bíborka