XVIII. Forma kupa - klubközi eredmények
2022. március 19-én rendezték meg Algyőn a XVIII. Forma kupa táncversenyt, amelyen huszonnyolc klubközi kategóriában is győztest hirdettek a magyar bajnoki versenyszámok mellett.
Felnőtt S Latin (2 induló):
1. Bánáti Marcell, Szendrei Csilla
2. Pölyhe Máté, Iszlatyi Kinga Annamária
Felnőtt C Latin (17):
1. Oltai Dániel László, Gazdik Szófia
2. Kátai Richárd, Szőcs Barbara Veronika
3. Máté Milán, Kovács Karina
4. Farkas Péter, Nagy Szonja
5. Fejes Botond, Dányi Vivien Zsófia
6. Hevesi Dániel, Vas Angelina
Felnőtt C Standard (5):
1. Szőts Dávid, Cseke Krisztina
2. Pótár-Bóta Zalán, Bata Indira Zoé
3. Hevesi Dániel, Vas Angelina
4. Keresztes Gergő, Horváth Hanna
5. Selyem László, Andrási Diána
Felnőtt D Latin (11):
1. Szabó Márk Tamás, Máté Eszter
2. Dósai Zoltán, Harkányi Réka
3. Molnár Miklós Milán, Szilágyi Zsófia
4. Regős Ádám Tamás, Horváth Fruzsina Anna
5. Kohári Bence Olivér, Pintér Bianka
6. Csiszárik Dominik, Janusch Viktória
7. Kőhegyi Imre, Kőhegyi Anna
Felnőtt D Standard (12):
1. Máté Milán, Kovács Karina
2. Jakab Dominik, Nagy Gertrúd Hanna
3. Szőke Gábor Sándor, Keresztes Petra
4. Juhász Máté Noel, Vágvölgyi Fanni
5. Csatlós Erik, Németh Míra
6. Kohári Bence Olivér, Pintér Bianka
Felnőtt E Latin (9):
1. Metzl Milán, Szabó Lili
2. Marton Zoltán István, Farkas Fédra Hanna
3. Lakatos Ádám, Spakovszky Sára
4. Lajos Bence Balázs, Kaszás Anikó Zsuzsanna
5. Mészáros Zoltán, Juhász Flóra
6. Búzás Barnabás, Erős-Petrás Dorina
Felnőtt E Standard (7):
1. Várhalmi Barnabás, Várhalmi Borbála
2. Regős Ádám Tamás, Horváth Fruzsina Anna
3. Metzl Milán, Szabó Lili
4. Kőhegyi Imre, Kőhegyi Anna
5. Búzás Barnabás, Erős-Petrás Dorina
6. Regős Péter, Regősné Jancsovics Julianna
7. Sütő Gergely, Radics Mónika
Senior III. E Latin (2):
1. Tarnócai Ferenc László, Kovács Erika Mária
2. Sütő Gergely, Radics Mónika
Ifjúsági B Latin (7):
1. Havas Márk, Farkas Gréta Zsuzsanna
2. Nagy Bence, Dudás Lili Enikő
3. Pető-Szőllősi Dominik, Pető-Szőllősi Mirtill
4. Ábrám Erik, Szabó Fanni
5. Rácz Norbert, Szász Barbara
6. Horváth Olivér, Szitás Alexandra
7. Raffai Róbert Balázs, Baráth Luca
Ifjúsági C Latin (14):
1. Oltai Dániel László, Gazdik Szófia
2. Mihályfi Máté, Diószegi Dorka Kata
3. Molnár Ádám József, Sass Kincső
4. Andrucsák Krisztián József, Kiss Eliza
5. Máté Milán, Kovács Karina
6. Szászkay Miklós, Illés Írisz
Ifjúsági C Standard (8):
1. Szőts Dávid, Cseke Krisztina
2. Andrucsák Krisztián József, Kiss Eliza
3. Pótár-Bóta Zalán, Bata Indira Zoé
4. Mihók Máté, Korbeák Emília
5. Hegedűs Bálint Ervin, Lipcsei Laura
Ifjúsági D Latin (16):
1. Preszter Márk, Mészáros Liza
2. Mihók Máté, Korbeák Emília
3. Kőhegyi Imre, Kőhegyi Anna
4. Beregszászi Zoltán, Matuska Viola Villő
5. Ádám Balázs Benedek, Dankó Jázmin Judit
6. Molnár Milán, Gócs Minka Hanna
Ifjúsági D Standard (16):
1. Máté Milán, Kovács Karina
2. Szászkay Miklós, Illés Írisz
3. Ádám Balázs Benedek, Dankó Jázmin Judit
4. Jakab Dominik, Nagy Gertrúd Hanna
5. Juhász Máté Noel, Vágvölgyi Fanni
6. Csatlós Erik, Németh Míra
Ifjúsági E Latin (7):
1. Metzl Milán, Szabó Lili
2. Csontos Levente, Zalasch Kincső Veronika
3. Kis Máté, Tantó Hanna
4. Gombár Dániel, Repáruk Ildikó
5. Lajos Bence Balázs, Kaszás Anikó Zsuzsanna
6. Várhalmi Barnabás, Várhalmi Borbála
7. Vegera Tamás Sándor, Vinai Vivien
Ifjúsági E Standard (6):
1. Várhalmi Barnabás, Várhalmi Borbála
2. Sikó-Barabási Örs Sándor, Schuller Eszter
3. Gombár Dániel, Repáruk Ildikó
4. Metzl Milán, Szabó Lili
5. Kőhegyi Imre, Kőhegyi Anna
6. Kis Máté, Tantó Hanna
Junior II. C Latin (6):
1. Mihályfi Máté, Diószegi Dorka Kata
2. Szászkay Miklós, Illés Írisz
3. Srej Áron, Badak Emese
4. Molnár Ádám József, Sass Kincső
5. Pillmann Szabolcs, Molnár Petra
6. Baksa Barna, Dorogi Edina Anna
Junior II. C Standard (2):
1. Pillmann Szabolcs, Molnár Petra
2. Baksa Barna, Dorogi Edina Anna
Junior II. D Latin (11):
1. Ádám Balázs Benedek, Dankó Jázmin Judit
2. Beregszászi Zoltán, Matuska Viola Villő
3. Nagy Bence, Boros Lilla Csenge
4. Pető Dániel, Kocsis Liliána
5. Kaszab Antónió, Laskói Réka
6. Zahradnik Richárd, László Imola Lilien
7. Sipos Marcell, Hajnal Réka
Junior II. D Standard (14):
1. Szászkay Miklós, Illés Írisz
2. Pető Dániel, Kocsis Liliána
3. Ádám Balázs Benedek, Dankó Jázmin Judit
4. Kupa Norbert Krisztián, Szabó Bernadett Etelka
5. Antal Péter, Rotar Sara-Maria
6. Nagy Gergő Zsolt, Bugár Zsófia
Junior II. E Latin (7):
1. Csató Erik Dániel, Csató Lara
2. Salétros Csongor, Véh Helga
3. Schmidt Marcell, Kőnig Laura
4. Csontos Levente, Zalasch Kincső Veronika
5. Kis Máté, Tantó Hanna
6. Pipa Levente, Bay Jázmin
7. Salamon Dávid, Tóth Bíborka
Junior II. E Standard (6):
1. Sikó-Barabási Örs Sándor, Schuller Eszter
2. Nagy Bence, Boros Lilla Csenge
3. Csató Erik Dániel, Csató Lara
4. Zahradnik Richárd, László Imola Lilien
5. Salétros Csongor, Véh Helga
6. Kis Máté, Tantó Hanna
Junior I. D Latin (6):
1. Zahradnik Richárd, László Imola Lilien
2. Polónyi Kevin, Bereczki Maja
3. Horváth Előd Áron, Oszlánczi Anikó Krisztina
4. Mihók Milán, Csordás Róza Janina
5. Faludi Gergő Márk, Antal Emma Réka
6. Halász Marcell, György Noémi
Junior I. D Standard (9):
1. Horváth Előd Áron, Oszlánczi Anikó Krisztina
2. Kupa Norbert Krisztián, Szabó Bernadett Etelka
3. Gyalai Oszkár Noel, Békési Csenge
4. Nagy Gergő Zsolt, Bugár Zsófia
5. Polónyi Kevin, Bereczki Maja
6. Halász Marcell, György Noémi
Junior I. E Latin (9):
1. Csató Erik Dániel, Csató Lara
2. Somogyi Levente, Hajdu Hanna
3. Antal Bence Dominik, Fébert Viola
4. Salétros Csongor, Véh Helga
5. Aufmuth Roni, Müller Míra
6. Sebestyén Olivér, Juhász Anna Lola
Junior I. E Standard (6):
1. Faludi Gergő Márk, Antal Emma Réka
2. Antal Bence Dominik, Fébert Viola
3. Csató Erik Dániel, Csató Lara
4. Zahradnik Richárd, László Imola Lilien
5. Salétros Csongor, Véh Helga
6. Csibrán Róbert Kornél, Korsós Liliána
Gyerek II. E Latin (3):
1. Palotai Patrik, Illés Dorka
2. Greff Patrik Tibor, Horváth Boglárka Mária
3. Sebestyén Olivér, Juhász Anna Lola
Gyerek I. E Latin (3):
1. Palotai Patrik, Illés Dorka
2. Szerencsi Bence Béla, Ménes Liza Léna
3. Pető Dávid, Dorogi Noémi Kitti
Gyerek I. E Standard (2):
1. Pető Dávid, Dorogi Noémi Kitti
2. Szerencsi Bence Béla, Ménes Liza Léna
(Forrás: MTáSZ)