XI. Ametiszt Kupa - eredmények
Kaposmérőn rendezték meg a XI. Ametiszt Kupa klubközi táncversenyt, az egyes kategóriák döntőinek végeredménye lentebb olvasható.
Felnőtt B Latin (3 induló):
1. Popovics Richárd, Dénes Edina
2. Szőke János, Hollósi Barbara Mónika
3. Bartek János, Péntek Nóra
Felnőtt C Latin (8):
1. Török Tamás Dániel, Gyurkovits Éva
2. Szőnyi Balázs Bence, Iszlatyi Kinga
3. Nyers Dominik, Fejes Mónika
4. Horváth Patrik, Skrut Birtney
5. Fekete Ádám Csaba, Medvecz Enikő Nikolett
Felnőtt C Standard (7):
1. Popovics Richárd, Dénes Edina
2. Horváth Patrik, Skrut Birtney
3. Nyers Dominik, Fejes Mónika
4. Jóbi Ákos, Keller Petra
5. Fekete Ádám Csaba, Medvecz Enikő Nikolett
6. Göller Barnabás Gábor, Göller Kitti
7. Baranyai Szilárd, Illés Enikő Katalin
Felnőtt D Latin (11):
1. Lázi Gergő, Pánczél Cintia
2. Keszler Zoltán, Bognár Alexandra
3. Farkas Ádám Sándor, Rusznyák Nikolett
4. Nagy Ákos Bálint, Bodnár Izabell
5. Horváth Márk, Illés Dominika
6. Kovács András, Horváth Violetta
Felnőtt D Standard (8):
1. Horváth Márk, Illés Dominika
2. Kelemen Csaba, Hasúr Zsuzsanna Rita
3. Keszler Zoltán, Bognár Alexandra
4. Pohli Gergely, Kajos Luca Fanni
5. Lázi Gergő, Pánczél Cintia
Felnőtt E Latin (8):
1. Horváth Péter, Bauer Dorottya
2. Oszlánszki László, Bencsik Andrea
3. Mayer Miklós, Szalai Vivien
4. Bálint Péter, Lukács Barbara
5. Punczman Ádám, Tóth Barbara
Felnőtt E Standard (6):
1. Punczman Ádám, Tóth Barbara
2. Bálint Péter, Lukács Barbara
3. Mayer Miklós, Szalai Vivien
4. Simon Barnabás, Barbér Bettina
5. Horváth Péter, Bauer Dorottya
6. Szabó Lajos, Szabó Hajnalka
Ifjúsági B Latin (3):
1. Kabdebó András Dénes, Herman Abigél
2. Szabó Ákos, Czakó Rebeka Tímea
3. Rákóczy Zsombor, Józsa Janka
Ifjúsági C Latin (5):
1. Szőnyi Balázs Bence, Iszlatyi Kinga
2. Horváth Patrik, Skrut Birtney
3. Szabó Patrik, Fischer Anni
4. Göller Barnabás Gábor, Göller Kitti
5. Kovács Levente, Puskás Tamara
Ifjúsági C Standard (2):
1. Horváth Patrik - Skrut Birtney
2. Göller Barnabás Gábor - Göller Kitti
Ifjúsági D Latin (3):
1. Bangó Milán, Herczeg Dóra
2. Keresztes Gergő, Mancz Alexandra
3. Lopocsi Zoltán, Sepsi Alexandra
Ifjúsági D Standard (2):
1. Keresztes Gergő, Mancz Alexandra
2. Kovács Levente, Puskás Tamara
Ifjúsági E Latin (5):
1. Sandó Ádám István, Szabó Anna Kata
2. Ruschel Krisztián, Pető Viktória
3. Réthelyi Botond, Réthelyi Virág
4. Földvári Ádám, Orbán Virág Ildikó
5. Csorna Dániel, Szabó Patrícia
Ifjúsági E Standard (2):
1. Lopocsi Zoltán, Sepsi Alexandra
2. Csorna Dániel, Szabó Patrícia
Junior II. B Latin (2):
1. Szabó Ákos, Czakó Rebeka Tímea
2. Rákóczy Zsombor, Józsa Janka
Junior II. C Latin (4):
1. Németh Bálint, Szabó Klaudia Ágnes
2. Bacsik Bence, Hári Nikolett
3. Györe Róbert, Katona Rozina
4. Werner Viktor, Godó Anna
Junior II. C Standard (4):
1. Bacsik Bence, Hári Nikolett
2. Németh Bálint, Szabó Klaudia Ágnes
3. Rákóczy Zsombor, Józsa Janka
4. Györe Róbert, Katona Rozina
Junior II. D Latin (9):
1. Szűcs Dávid, Kovács Nóra
2. Raul Szabolcs János, Oroszlán Dóra
3. Márton Péter, Viczina Kincső
4. Szabó Márk, Csofcsics Csenge
5. Ferencz Attila Levente, Sebestyén Dorka
6. Bognár Balázs, Háklár Adél
Junior II. D Standard (5):
1. Győrfi László, Ardai Adrienn
2. Márton Péter, Viczina Kincső
3. Szűcs Dávid, Kovács Nóra
4. Ferencz Attila Levente, Sebestyén Dorka
5. Werner Viktor, Godó Anna
Junior II. E Latin (8):
1. Bánáti Marcell, Farkas Noémi
2. Veress Gábor, Ködmön Liliána Paula
3. Paizs Ármin Gábor, Paizs Rebeka
4. Hetesi Krisztián Márk, Lindmayer Jázmin
5. Németh Kristóf László, Simon Rebeka
Junior II. E Standard (9):
1. Bánáti Marcell, Farkas Noémi
2. Hetesi Krisztián Márk, Lindmayer Jázmin
3. Soltész István, Dudley Dóra
4. Németh Kristóf László, Simon Rebeka
5. Draskovics Dániel, Varga Bianka
6. Kocsmár Martin, Békési Luca
7. Paizs Ármin Gábor, Paizs Rebeka
Junior I. C Latin (4):
1. Papp Ádám István, Gál Dalma
2. Lehóczki Zsolt, Oláh Csillag Virág
3. Józsa Márk, Kozma Zorka
4. Sziklai Gábor, Stercz Míra Krisztina
Junior I. C Standard (3):
1. Papp Ádám István, Gál Dalma
2. Józsa Márk, Kozma Zorka
3. Sziklai Gábor, Stercz Míra Krisztina
Junior I. D Latin (5):
1. Bánáti Barnabás, Bohn Lorin
2. Draskovics Gergő, Fock Dorottya Éva
3. Gyura Levente Mátyás, Bőhl Emese
4. Török Tamás, Dömötör Dorka Fruzsina
5. Szekér Ticián, Kovács Sára
Junior I. D Standard (2):
1. Bánáti Barnabás, Bohn Lorin
2. Draskovics Gergő, Fock Dorottya Éva
Junior I. E Latin (16):
1. Varga Nándor, Szántó Luca
2. Szauer Szilárd, Szőnyi Erika
3. Karádi Kristóf, Tamás Blanka
4. Tabakov Dominik, Balogh Réka
5. Pintér Martin, Tóth Melinda
6. Szücs Márton, Porczió Luca
7. Salánki Miklós Bence, Hajnal Blanka
Junior I. E Standard (14):
1. Varga Nándor, Szántó Luca
2. Salánki Miklós Bence, Hajnal Blanka
3. Szauer Szilárd, Szőnyi Erika
4. Karádi Kristóf, Tamás Blanka
5. Király István Gábor, Szőke Fanni
6. Szekér Ticián, Kovács Sára
7. Gyura Levente Mátyás, Bőhl Emese
Gyerek II. D Latin (4):
1. Pusch Kevin, Albert Emma
2. Tuboly Zsombor, Salamon Sára
3. Petrényi Marcell László, Illés Bettina
4. Mészáros Zsombor Máté, Gángó Nina Viktória
Gyerek II. D Standard (3):
1. Pusch Kevin, Albert Emma
2. Tuboly Zsombor, Salamon Sára
3. Mészáros Zsombor Máté, Gángó Nina Viktória
Gyerek II. E Latin (4):
1. Pálföldi Roland, Paál Viktória Anna
2. Sebők Gergő, Kvala Vivien
3. Oltai Dániel László, Gazdik Szófia
4. Kovács Levente, Fogas Liza Anna
Gyerek II. E Standard (2):
1. Petrényi Marcell László, Illés Bettina
2. Kovács Levente, Fogas Liza Anna
Gyerek I. E Latin (2):
1. Balázs Vince, Kubányi Dóra
2. Czakó Márk József, Balog Anna Bíborka
(Forrás: MTáSZ)