VI. Hatvan Kupa - forgatókönyv
2014. május 4-én rendezik meg a VI. Hatvan Kupa klubközi és szabadidős táncversenyt Hatvanban, amelynek a forgatókönyve lentebb olvasható.
A verseny időpontja: 2014. május 4. 9:30
A verseny helyszíne: 5.sz. Általános Iskola Tornacsarnoka - Hatvan, Szabadság út 13.
8.30 Teremnyitás
9:00 Parkett próba
9:10 Helyszíni nevezés zárása az I. Blokk párosainak
9:30 Megnyitó
9:35 I. Blokk
- Junior I. E Standard Elődöntő
- Gyermek II. E Standard Előtánc
- Junior II. E Standard Előtánc
- Junior II. E Standard DÖNTŐ
- Gyermek II. E Standard DÖNTŐ
- Junior II. E Standard DÖNTŐ
- Junior II. D Standard Elődöntő
- Gyermek II. D + Junior I. D Standard Előtánc
- Junior II. C Standard Előtánc
- Junior II. D Standard DÖNTŐ
- Gyermek II. D +Junior I. D Standard DÖNTŐ
- Junior II. C Standard DÖNTŐ
- Junior I. E Latin Elődöntő (14 pár, 2 kör)
- Junior II. E Latin Elődöntő (12 pár, 2 kör)
- Gyermek II. E Latin Előtánc
- Junior I. E Latin Középdöntő
- Junior II. E Latin DÖNTŐ
- Gyermek II. E Latin DÖNTŐ
- Junior I. E Latin DÖNTŐ
- Junior II. D Latin Elődöntő
- Junior II. C Latin Előtánc
- Gyermek II. D +Junior I. D Latin Előtánc
- Junior II. D Latin DÖNTŐ
- Junior II. C Latin DÖNTŐ
- Gyermek II. D +Junior I. D Latin DÖNTŐ
12:20 Eredményhirdetés
12:20 Helyszíni nevezés zárása a II. Blokk táncosainak
12:50 Parkettpróba
13:10 II. Blokk
- Ifjúsági E Standard Előtánc
- Ifjúsági D Standard Előtánc
- Ifjúsági C Standard Előtánc
- Ifjúsági E Standard DÖNTŐ
- Ifjúsági D Standard DÖNTŐ
- Ifjúsági C Standard DÖNTŐ
- Felnőtt E Standard Előtánc
- Felnőtt D Standard Előtánc
- Felnőtt C Standard Előtánc
- Felnőtt E Standard DÖNTŐ
- Felnőtt D Standard DÖNTŐ
- Felnőtt C Standard DÖNTŐ
-Ifjúsági E Latin Elődöntő (10 pár, 2 kör)
- Ifjúsági D Latin Előtánc
- Ifjúsági C Latin Előtánc
- Ifjúsági E DÖNTŐ
- Ifjúsági D DÖNTŐ
- Ifjúsági C DÖNTŐ
- Felnőtt E Latin Elődöntő (11 pár, 2 kör)
- Felnőtt D Latin Előtánc
- Felnőtt C Latin Elődöntő
- Felnőtt E Latin DÖNTŐ
- Felnőtt D Latin DÖNTŐ
- Felnőtt C Latin DÖNTŐ
16:10 Eredményhirdetés
Szabadidős táncverseny
16:30 Parkettpróba, helyszíni nevezés zárása
17:00 Megnyitó
- Junior I. +Ifjúsági Kezdő Standard Előtánc
- Gyermek II. + Junior I. Közép-Haladó Standard Előtánc
- Junior II. + Ifjúségi Közép-Haladó Standard Előtánc
- Senior Kezdő Standard Előtánc
- Junior I. + Ifjúsági Kezdő Standard DÖNTŐ
- Gyermek II. + Junior I. Közép-Haladó Standard DÖNTŐ
- Junior II. + Ifjúsági Közép-Haladó Standard DÖNTŐ
- Senior Kezdő Standard DÖNTŐ
- Gyermek II. Kezdő Latin Előtánc
- Junior I. Kezdő Latin Előtánc
- Junior II. + Ifjúsági Kezdő Latin Előtánc
- Senior Kezdő Latin Előtánc
- Gyermek II. Kezdő Latin DÖNTŐ
- Junior I. Kezdő Latin DÖNTŐ
- Junior II. + Ifjúsági Kezdő Latin DÖNTŐ
- Senior Kezdő Latin DÖNTŐ
- Gyermek I.-II. Közép-Haladó Latin Előtánc
- Junior I. Közép-Haladó Latin Előtánc
- Junior II. + Ifjúsági Közép-Haladó Latin Előtánc
- Gyermek I.-II. Közép-Haladó Latin DÖNTŐ
- Junior I. Közép-Haladó Latin DÖNTŐ
- Junior II. + Ifjúsági Közép-Haladó Latin DÖNTŐ
18:40 Eredményhirdetés
18:30 Helyszíni nevezés zárása a formációs csapatoknak
18:55 Parkettpróba
Páros Latin formáció:
- Sensation - Cit-Car TSE, Hatvan
- Latin Mix - Cit-Car TSE, Káposztásmegyer
Lány vagy Vegyes Latin formáció:
- White Angels - Érdi Táncsúdió
- Vidám tánc - Jászfényszarui AMI
- Fourdance-Fiesta - Cit-Car TSE, Káposztásmegyer
- Latin Girls - Cit-Car TSE, Hatvan
19:25 Eredményhirdetés
(Forrás: MTáSZ)