VI. Hatvan Kupa - eredmények
2014. május 4-én rendezték meg Hatvanban a VI. Hatvan Kupa klubközi táncversenyt. Az egyes kategóriák döntőjének eredménye lentebb olvasható.
Felnőtt C Latin (6 induló):
1. Tóth-Bucsek Bence, Fülöp Zsuzsanna
2. Simon Zoltán, Szeghő Melinda
3. Dudás Tamás, Jakab Szilvia
4. Sinkó Máté, Rigó Adél
5. Németh Adrián, Tárnok Imola
6. Nagy Antal, Kovács Emese
Felnőtt C Standard (5):
1. Bárándi Attila, Lapu Fanni
2. Kőszegi Gergely, Kiss Dorottya
3. Nagy Antal, Kovács Emese
4. Mikula Gábor, Kiss Virág
5. Dr. Asztalos Zoltán, Kissné Szegedi Zsuzsanna
Felnőtt D Latin (6):
1. Kiss Richárd, Szkala Györgyi
2. Katona Szabolcs, Nagy Noémi
3. Tasi Dániel, Pázmándi Csilla
4. Kovács Lóránt, Demján Gabriella
5. Kelemen Csaba, Hasúr Zsuzsanna
6. Kalla Béla, Török Anna
Felnőtt D Standard (5):
1. Dudás Tamás, Jakab Szilvia
2. Kalla Béla, Török Anna
3. Tolnay Zoltán, Miklós Mónika
4. Gál András, Krahling Tünde
5. Varga Péter, Ivók Yvette
Felnőtt E Latin (10):
1. Hojsza Szilveszter, Juhász Blanka
2. Szekeres Péter, Végi Dóra
3. Kübler Gábor, Stanyó Réka
4. Soós Gábor, Atanasziu Alexandra Laura
5. Nagy Ákos Bálint, Szűcs Viktória
6. Németh Csaba, Csernák Alexandra
Felnőtt E Standard (7):
1. Horváth András, Szarvas Dóra
2. Szabó Árpád, Kiss Nikolett
3. Fülep Péter Ernő, Hargitai Ágnes
4. Baranyai Szilárd, Illés Enikő
5. Szekeres Péter, Végi Dóra
6. Tánczos Zoltán, Spuriga Brigitta
7. Kiss Gábor, Dinnyés Ildikó
Ifjúsági C Latin (5):
1. Mester Ádám, Herman Abigél
2. Farkas Alex, Takács Mercédesz
3. Tóth Barnabás, Juhász Dóra
4. Bazsik István, Králik Kamilla
5. Tollár Gergő, Deményi Boglárka
Ifjúsági C Standard (2):
1. Tóth Barnbás, Juhász Dóra
2. Bazsik István, Králik Kamilla
Ifjúsági D Latin (5):
1. Szabó Péter, Pesti Petra
2. Kerekes Krisztián János, Mártha Mercédesz Laura
3. Szőnyi Balázs, Reiter Zita
4. Reiter Renátó, Schweitzer Lili
5. Tigyi Ádám, Demény Anett
Ifjúsági D Standard (3):
1. Kerekes Krisztián János, Mártha Mercédesz Laura
2. Tollár Gergő, Deményi Boglárka
3. Tigyi Ádám, Demény Anett
Ifjúsági E Latin (6):
1. Trauznitz Márk, Iszajkina Anna
2. Kemény Imre, Kökényes Melinda
3. Dóka Balázs, Várhalmos Nikolett
4. Magyar Sándor, Szegő Eszter
5. Márián Gergő, Ördög Petra Fruzsina
6. Szamos Máté, Bárdos Virág
Ifjúsági E Standard (6):
1. Kemény Imre, Kökényes Melinda
2. Magyar Sándor, Szegő Eszter
3. Szamos Máté, Bárdos Virág
4. Trauznitz Márk, Iszajkina Anna
5. Kurucz Máté Attila, Domán Zsuzsanna
6. Keresztes Gergő, Mancz Alexandra
Junior II. C Latin (5):
1. Balikó Gergely, Babay Viktória Beatrix
2. Szőke Bálint, Szmilek Jázmin
3. Dunai Bence, Marschall Zita Olívia
4. Vígh Roland, Fügedi Laura
5. Gulyás Áron, Auer Csenge Daniella
Junior II. C Standard (3):
1. Dunai Bence, Marschall Zita Olívia
2. Vígh Roland, Fügedi Laura
3. Gáll Bence, Tóth Melitta
Junior II. D Latin (8):
1. Mózer Adrián, Sebesi Daniella
2. Sólyom Dániel, Heidrich Marysol
3. Lepp Tamás Márk, Csorba Klára
4. Rabi József Martin, Lóczi Viktória
5. Nagy Dávid, Vihánszki Adél Dorottya
Junior II. D Standard (9):
1. Bacsik Bence, Hári Nikolett
2. Balikó Gergely, Babay Viktória Beatrix
3. Mózer Adrián, Sebesi Daniella
4. Kákonyi Marcell, Kántor Kata
5. Pszota Máté, Markó Kíra Lilian
6. Rabi József Martin, Lóczi Viktória
Junior II. E Latin (9):
1. Huber Péter, Szántó Dominika
2. Bacsik Bence, Hári Nikolett
3. Balogh Gergő, Mondik Lilien
4. Rácz Alex, Szabó Mónika
5. Szabó Csaba Márk, Czurkó Fanni
6. Kelemen András - Zink Zsófia
Junior II. E Standard (4):
1. Ilyés Ádám, Sulyán Lilla Katalin
2. Kelemen András, Zink Zsófia
3. Rácz Alex, Szabó Mónika
4. Sándor Gergő, Juhász Gréta Zsanett
Gyerek II. - Junior I. D Latin (6):
1. Dézsi Csaba, Zsigmond Angéla
2. Maczkó Márk Miklós, Bakos Rebeka
3. Urbán István, Urbán Lilla
4. Dohy Dominik, Rabóczki Zsanett
5. Ercsi Dániel, Kiss Luca
6. Ratkai Márk Gergő, Márkus Lili
Gyerek II. - Junior I. D Standard (5):
1. Dézsi Csaba, Zsigmond Angéla
2. Urbán István, Urbán Lilla
3. Iványi Dávid Alex, Peták Magdolna
4. Ratkai Márk Gergő, Márkus Lili
5. Sinkó Péter, Gálfi Petra
Junior I. E Standard (9):
1. Oláh Kristóf, Novák Csenge
2. Lukács Olivér, Lukács Petra
3. Ercsi Dániel, Kiss Luca
4. Ludchen Levente, Horváth Petra Vanda
5. Maczkó Márk Miklós, Bakos Rebeka
6. Patkós Máté, Pszota Eszter
Junior I. E Latin (14):
1. Botos Zsolt Armand, Bernáth Odett
2. Maróti Máriusz, Kocsis Zsanett
3. Ludchen Levente, Horváth Petra Vanda
4. Oláh Kristóf, Novák Csenge
5. Vandornyik Máté, Kacsák Brigitta
6. Lukács Olivér, Lukács Petra
Gyerek II. E Latin (4):
1. Tóth Martin, Johansson Alma
2. Papp Ádám István, Gál Dalma
3. Fodor Bence, Fodor Luca
4. Reznák Zsolt, Dubai Dóra
Gyerek II. E Standard (3):
1. Papp Ádám István, Gál Dalma
2. Fodor Bence, Fodor Luca
3. Reznák Zsolt, Dubai Dóra
(Forrás: MTáSZ)