Szigo Kupa - klubközi eredmények
20158. november 25-én rendezték meg Pécsen a Szigo Kupa táncversenyt, amelyen harminchét klubközi kategóriában hirdettek győztest a három ranglistaverseny mellett.
Felnőtt B Latin (5 induló):
1. Németh Gábor, Váradi Csilla
2. Loncsák Dániel, Kecsedi Rebeka
3. Ignácz Róbert, Pauer Berta Kata
4. Göller Barnabás Gábor, Göller Kitti
5. Mihalache Mircea-Laurentiu, Zauer Dóra
Felnőtt C Latin (6):
1. Csizmadia Márk, Kollár Dóra
2. Bencs Ádám, Better Barbara Alma
3. Nyilas Dániel, Szabó Karolina Veronika
4. Jánka István, Juhász Adrienn
5. Barócsi József, Markovits Kitti
6. Kovács András, Nagy Alexandra
Felnőtt C Standard (3):
1. Pohli Gergely, Kajos Luca Fanni
2. Sisák Tamás, Óvári Kinga
3. Draskovics Gergő, Dobra Viktória Eszter
Felnőtt D Latin (2):
1. Dzsupin Ádám, Solymos Ildikó
2. Gallai Miklós, Gallai Zsuzsanna
Felnőtt D Standard (2):
1. Tamás Marcell, Tamás Blanka
2. Németh Kristóf László, Várady Zsófia Edit
Felnőtt E Latin (6):
1. Balassa Albin, Szöllősi Eszter
2. Takács Gábor Árpád, Sebők Luca
3. Miholics Máté Viktor, Bartalos Mendi Kiara
4. Zalavári Csaba, Ács Enikő Judit
5. Bíró Balázs, Miklósa Kinga
6. Tóth Dániel, Marozsán Veronika Zsófia
Felnőtt E Standard (4):
1. Gallai Miklós, Gallai Zsuzsanna
2. Zalavári Csaba, Ács Enikő Judit
3. Bíró Balázs, Miklósa Kinga
4. Kincses Imre Dr., Kemény Krisztina
Senior I. D Latin (2):
1. Gallai János, Gallainé Hunkó Magdolna
2. Hargitai Ferenc László, Juhász Judit Eszter
Senior I. D Standard (3):
1. Hargitai Ferenc László, Juhász Judit Eszter
2. Dóka Tamás Zoltán, Balázsi Edina
3. Gallai János, Gallainé Hunkó Magdolna
Ifjúsági B Latin (3):
1. Bánáti Barnabás, Farkas Noémi
2. Paizs Ármin Gábor, Jeges Jázmin Mirjam
3. Draskovics Gergő, Dobra Viktória Eszter
Ifjúsági C Latin (4):
1. Fedelin Márk, Kaáli Anna
2. Nyilas Dániel, Szabó Karolina Veronika
3. Palásthy Nándor, Csizmadia Nikolett
4. Jánka István, Juhász Adrienn
Ifjúsági C Standard (2):
1. Draskovics Gergő, Dobra Viktória Eszter
2. Palásthy Nándor, Csizmadia Nikolett
Ifjúsági D Latin (6):
1. Farkas Barnabás Sándor, P. Kovács Panka Dóra
2. Ivánczi Benedek József, Szvetnyik Emese Csilla
3. Lőrincz Richárd, Dominkovics Réka
4. Palásthy Csaba, Pammer Lea
5. Tarcsay Tamás, Landi Lolita Enikő
6. Gallai Miklós, Gallai Zsuzsanna
Ifjúsági D Standard (9):
1. Benkő Arnold, Gruber Rebeka
2. Tamás Marcell, Tamás Blanka
3. Fekete András Albert, Baráti Ditta Katalin
4. Tarcsay Tamás, Landi Lolita Enikő
5. Gyura Levente Mátyás, Sonntag Csenge
6. Müller Balázs, Jáger Laura
Ifjúsági E Latin (4):
1. Balassa Albin, Szöllősi Eszter
2. Perovics Péter, Kalló Enikő
3. Miholics Máté Viktor, Bartalos Mendi Kiara
4. Bíró Balázs, Miklósa Kinga
Ifjúsági E Standard (2):
1. Gallai Miklós, Gallai Zsuzsanna
2. Bíró Balázs, Miklósa Kinga
Junior II. B Latin (6):
1. Pusch Kevin, Albert Emma
2. Serényi Barnabás Áron, Varga Liza
3. Barkaszi Bálint, Böhl Emese
4. Józsa Márk, Fock Dorottya Éva
5. Kovács Péter Benedek, Márton Lili
6. Kovács Dávid László, Kiss Beatrix
Junior II. B Standard (2):
1. Pusch Kevin, Albert Emma
2. Kovács Dávid László, Kiss Beatrix
Junior II. C Latin (3):
1. Fedelin Márk, Kaáli Anna
2. Palásthy Nándor, Csizmadia Nikolett
3. Jakopanec Fran, Vukovic Lara (Horvátország)
Junior II. C Standard (3):
1. Házas Ádám, Paluska Emese
2. Jakopanec Fran, Vukovic Lara (Horvátország)
3. Palásthy Nándor, Csizmadia Nikolett
Junior II. D Latin (7):
1. Farkas Barnabás Sándor, P. Kovács Panka Dóra
2. Ivánczi Benedek József, Szvetnyik Emese Csilla
3. Orbán Gergő Botond, Dienes Rozi
4. Palásthy Csaba, Pammer Lea
5. Vizli Bálint, Vizli Fanni
6. Tarcsay Tamás, Landi Lolita Enikő
7. Gebhardt Bence Erik, Varga Boglárka
Junior II. D Standard (10):
1. Benkő Arnold, Gruber Rebeka
2. Tarcsay Tamás, Landi Lolita Enikő
3. Fehér Dominik, Fehér Violett
4. Gyura Levente Mátyás, Sonntag Csenge
5. Müller Balázs, Jáger Laura
6. Barkaszi Bálint, Böhl Emese
7. Fekete András Albert, Baráti Ditta Katalin
Junior II. E Latin (5):
1. Remes Dániel, Takács Karola
2. Hegedűs Bálint Ervin, Vas Angelina
3. Koroknai Roland, Pék Kata Dóra
4. Kazy Zsigmond, Bobák Véda
5. Perovics Péter, Kalló Enikő
Junior II. E Standard (3):
1. Hegedűs Bálint Ervin, Vas Angelina
2. Gebhardt Bence Erik, Varga Boglárka
3. Koroknai Roland, Pék Kata Dóra
Junior I. B Latin (4):
1. Házas Ádám, Paluska Emese
2. Kovács Péter Benedek, Márton Lili
3. Balázs Dominik, Kondacs Jázmin Bíborka
4. Kovács Dávid László, Kiss Beatrix
Junior I. B Standard (2):
1. Balázs Dominik, Kondacs Jázmin Bíborka
2. Kovács Dávid László, Kiss Beatrix
Junior I. C Latin (5):
1. Katona Zétény Máté, Lévai Blanka
2. Rozina Ákos, Kapronczai Sára Panna
3. Péntek Ádám, Máté Zsóka
4. Fehér Dominik, Fehér Violett
5. Sabolic Vinko, Krog Laura (Horvátország)
Junior I. C Standard (2):
1. Házas Ádám, Paluska Emese
2. Katona Zétény Máté, Lévai Blanka
Junior I. D Latin (13):
1. Orbán Gergő Botond, Dienes Rozi
2. Kaiser Kristóf, Kasza Liza Emma
3. Pálföldi Roland, Szabó Lili Petra
4. Froner Bendegúz, Nikolics Nikoletta
5. Tóth Máté Gábor, Király Jázmin Virág
6. Jakab Barnabás, Horváth Szofi
7. Orsós Krisztofer Jonatán, Szalai Ramóna
Junior I. D Standard (10):
1. Rozina Ákos, Kapronczai Sára Panna
2. Póli Kristóf, Szabó Laura
3. Fehér Dominik, Fehér Violett
4. Kaiser Kristóf, Kasza Liza Emma
5. Tóth Máté Gábor, Király Jázmin Virág
6. Péntek Ádám, Máté Zsóka
Junior I. E Latin (5):
1. Pillmann Szabolcs, Szekeres Lilla Sára
2. Hegedűs Bálint Ervin, Vas Angelina
3. Koroknai Roland, Pék Kata Dóra
4. Kazy Zsigmond, Bobák Véda
5. Horváth Gábor, Dávid Dóra
Junior I. E Standard (5):
1. Pillmann Szabolcs, Szekeres Lilla Sára
2. Hegedűs Bálint Ervin, Vas Angelina
3. Gebhardt Bence Erik, Varga Boglárka
4. Koroknai Roland, Pék Kata Dóra
5. Horváth Gábor, Dávid Dóra
Gyerek II. D Latin (6):
1. Kapronczai Benedek, Mészáros Szofi
2. Kiss Dominik, Mettner Léna Míra
3. Froner Bendegúz, Nikolics Nikoletta
4. Tóth Máté Gábor, Király Jázmin Virág
5. Froner Dominik, Őss Nikolett
6. Orsós Krisztofer Jonatán, Szalai Ramóna
Gyerek II. D Standard (5):
1. Rozina Ákos, Kapronczai Sára Panna
2. Tóth Máté Gábor, Király Jázmin Virág
3. Kapronczai Benedek, Mészáros Szofi
4. Froner Bendegúz, Nikolics Nikoletta
5. Froner Dominik, Őss Nikolett
Gyerek II. E Latin (9):
1. Patai Patrik Ferenc, Lévai Regina Alexandra
2. Pillmann Szabolcs, Szekeres Lilla Sára
3. Sovány Zsombor, Dömény Lili
4. Horváth Szilárd, Bodor Gréta Luca
5. Huszár Barnabás, Dárdai Sára Viola
6. Tóth Bálint Tamás, Szebeni-Kovács Blanka
Gyerek II. E Standard (5):
1. Pillmann Szabolcs, Szekeres Lilla Sára
2. Patai Patrik Ferenc, Lévai Regina Alexandra
3. Orsós Krisztofer Jonatán, Szalai Ramóna
4. Antal Márk Dániel, Patai Loretta
5. Horváth Gábor, Dávid Dóra
Gyerek I. E Latin (3):
1. Horváth Szilárd, Bodor Gréta Luca
2. Mészáros Dávid Lajos, Reiter Léna
3. Antal Márk Dániel, Patai Loretta
(Forrás: MTáSZ)