Szigo Kupa 2015 - klubközi eredmények
2015. május 30-án rendezték meg a Szigo Kupát Komlón. A ranglistaversenyek mellett klubközi versenyek is zajlottak, az egyes kategóriák döntőinek eredménye lentebb olvasható.
Felnőtt-Ifjúsági B Latin (4 induló):
1. Popovics Richárd, Dénes Edina
2. Fedics Richárd, Lengyel Helga
3. Karol Koson, Paulina Sara Karkosik (Lengyelország)
4. Börzöli Dávid, Hirt Szofi Kíra
Felnőtt-Ifjúsági B Standard (8):
1. Jakub Sawicki, Jagna Sawicka (Lengyelország)
2. Fedics Richárd, Lengyel Helga
3. Szabó Gábor Ádám, Benkő Zsuzsanna
4. Bárándi János, Demény Dóra
5. Börzöli Dávid, Hirt Szofi Kíra
Felnőtt C Latin (6):
1. Auvalszki András Márk, Hottó Lili
2. Kecskeméti András, Bartók Tímea
3. Bárándi János, Demény Dóra
4. Fekete Ádám Csaba, Medvecz Enikő Nikolett
5. Kiss Csanád, Juhász Adrienn Vivien
6. Soós Gábor, Bacsa Krisztina
Felnőtt C Standard (4):
1. Popovics Richárd, Dénes Edina
2. Török László, Budnychenko Mariana
3. Fekete Ádám Csaba, Medvecz Enikő Nikolett
4. Halász Barna, Weidinger Ágnes
Felnőtt D Latin (9):
1. Orsós Tamás, Bite Lilla Imola
2. Kovács András, Horváth Violetta
3. Horváth Márk, Illés Dominika
4. Magyar Sándor, Samu Zsófia
5. Szeőke Bálint, Cserkuti Dóra
6. Mátraházi István, Nagy Enikő
Felnőtt D Standard (5):
1. Horváth Márk, Illés Dominika
2. Keszler Zoltán, Bognár Alexandra
3. Magyar Sándor, Samu Zsófia
4. Akácfai Zsolt, Szepesvári Zsuzsanna
5. Lehoczky Miklós Márton, Lehoczkyné Idei Viola Katalin
Felnőtt E Latin (4):
1. Mayer Miklós, Szalai Vivien
2. Oszlánszki László, Bencsik Andrea
3. Szabó Gábor, Szabóné Dudás Csilla
4. Kajati Gábor, Kelemen Kata
Felnőtt E Standard (2):
1. Kajati Gábor, Kelemen Kata
2. Mayer Miklós, Szalai Vivien
Ifjúsági C Latin (4):
1. Szabó Patrik, Fischer Anni
2. Bazsik István, Králik Kamilla
3. Kovács Levente, Puskás Tamara
4. Göller Barnabás Gábor, Göller Kitti
Ifjúsági C Standard (2):
1. Pék Máté, Nagy Edit Lilla
2. Bazsik István, Králik Kamilla
Ifjúsági D Latin (5):
1. Varga Miklós, Bartha Yvette
2. Ortnel Máté, Farnas Viktória
3. Fekete Márk, Tóth Boglárka
4. Frank Bálint, Telegdy Blanka
5. Keresztes Gergő, Mancz Alexandra
Ifjúsági D Standard (7):
1. Szilner Konrád, Jánosi Lilla
2. Frank Bálint, Telegdy Blanka
3. Keresztes Gergő, Mancz Alexandra
4. Keszei Attila Imre, Schneider Anna
5. Kovács Levente, Puskás Tamara
6. Varga Miklós, Bartha Yvette
7. Fekete Márk, Tóth Boglárka
Ifjúsági E Latin (4):
1. Deresi Mátyás, Várady Zsófia Edit
2. Lopocsi Zoltán, Sepsi Alexandra
3. Sandó Ádám István, Szabó Anna Kata
4. Tóth Zoltán, Simon Helga
Ifjúsági E Standard (4):
1. Deresi Mátyás, Várady Zsófia Edit
2. Lopocsi Zoltán, Sepsi Alexandra
3. Ortnel Máté, Farnas Viktória
4. Tóth Zoltán, Simon Helga
Junior II. C Latin (2):
1. Rákóczy Zsombor, Józsa Janka
2. Bacsik Bence, Hári Nikolett
Junior II. C Standard (2):
1. Bacsik Bence, Hári Nikolett
2. Rákóczy Zsombor, Józsa Janka
Junior II. D Latin (4):
1. Márton Viktor András, Páble Nóra
2. Rumszauer Balázs, Dobra Viktória
3. Agócs Dániel, Horváth Dzsenifer
4. Rozsnyai Márton, Denke Dorka
Junior II. D Standard (5):
1. Somogyi Viktor, Bokodi Panna
2. Márton Viktor András, Páble Nóra
3. Rozsnyai Márton, Denke Dorka
4. Agócs Dániel, Horváth Dzsenifer
5. Rumszauer Balázs, Dobra Viktória
Junior II. E Latin (4):
1. Hetesi Krisztián Márk, Lindmayer Jázmin
2. Solymos Zolta, Nagy Flóra
3. Veress Gábor, Ködmön Liliána Paula
4. Draskovics Dániel, Varga Bianka
Junior II. E Standard (4):
1. Kovács Vilmos, Antal Szófia
2. Hetesi Krisztián Márk, Lindmayer Jázmin
3. Draskovics Dániel, Varga Bianka
4. Veress Gábor, Ködmön Liliána Paula
Junior I. C Latin (4):
1. Lehóczki Zsolt, Oláh Csillag Virág
2. Sziklai Gábor, Stercz Míra Krisztina
3. Kohon Patrik, Kávási Éva
4. Józsa Márk, Kovács Kíra
Junior I. C Standard (3):
1. Kohon Patrik, Kávási Éva
2. Sziklai Gábor, Stercz Míra Krisztina
3. Józsa Márk, Kovács Kíra
Junior I. D Latin (4):
1. Szabó Ármin Bence, Nagy Kincső
2. Lengyel Dániel, Denke Réka
3. Gyura Levente Mátyás, Böhl Emese
4. Draskovics Gergő, Fock Dorottya Éva
Junior I. D Standard (2):
1-2. Lengyel Dániel, Denke Réka
1-2. Szabó Ármin Bence, Nagy Kincső
Junior I. E Latin (9):
1. Cziklin Dusán Péter, Szilágyi Rebeka
2. Scháb Dániel, Szépe Anna
3. Karádi Kristóf, Tamás Blanka
4. Tabakov Dominik, Balogh Réka
5. Pintér Martin, Tóth Melinda
6. Salánki Miklós Bence, Hajnal Blanka
Junior I. E Standard (7):
1. Salánki Miklós Bence, Hajnal Blanka
2. Cziklin Dusán Péter, Szilágyi Rebeka
3. Karádi Kristóf, Tamás Blanka
4. Kozák László, Szívós Dalma
5. Scháb Dániel, Szépe Anna
6. Draskovics Gergő, Fock Dorottya Éva
7. Gyura Levente Mátyás, Böhl Emese
Gyerek II. D Latin (4):
1. Pusch Kevin, Albert Emma
2. Papp Ádám István, Gál Dalma
3. Barkaszi Bálint, Kozma Zorka
4. Kovács Dávid László, Kiss Beatrix
Gyerek II. D Standard (3):
1. Papp Ádám István, Gál Dalma
2. Barkaszi Bálint, Kozma Zorka
3. Kovács Dávid László, Kiss Beatrix
Gyerek II. E Latin (5):
1. Tóth Alex, Gera Tímea
2. Serényi Barnabás Áron, Varga Liza
3. Pálföldi Roland, Paál Viktória Anna
4. Tuboly Zsombor, Salamon Sára
5. Sipos András Dániel, Sipos Anna Hédi
Gyerek II. E Standard (2):
1. Serényi Barnabás Áron, Varga Liza
2. Tóth Alex, Gera Tímea
(Forrás: MTáSZ)