Lászlóvill Kupa - klubközi eredmények
2014. április 26-án rendezték meg a Lászlóvill Kupa ranglista és klubközi táncversenyt Székesfehérváron. Mindenképpen érdemes megjegyezni, hogy nagyon szép volt a csarnok dekorációja, ezért dícséret illeti a szervezőket, igazán remek, hangulatos, táncversenyhez méltó környezetet teremtettek a sportcsarnokban.
A ranglistversenyről itt számoltun be, míg a klubközi verseny döntőinek eredménye lentebb olvasható.
Felnőtt C Latin (12):
1. Witzl Dániel, Tóth Vivien
2. Börzöli Dávid, Hirt Szofi
3. Csókási Zsolt, Barka Fanni
4. Tóth-Bucsek Bence, Fülöp Zsuzsanna
5. Barkóczi Balázs, Bencze Kata
6. Németh Adrián, Tárnok Imola
Felnőtt D Latin (14):
1. Kiss Richárd, Szkala Györgyi
2. Török Tamás Dániel, Gyurkovits Éva
3. Bagonyi Áron, Csala Rebeka
4. Ficza Kristóf, Várszegi Viktória
5. Farkas Zsolt, Szilágyi Noémi
6. Kovács Levente, Józsa Janka
Felnőtt D Standard (6):
1. Bagonyi Áron, Csala Rebeka
2. Németh Lehel, Németh Anna
3. Kátai László Tamás, Zöldvári Klaudia
4. Szigethy Norbert, Simon Judit
5. Varga Péter, Ivók Yvette
6. Gál András, Krahling Tünde
Felnőtt E Latin (11):
1. Szekeres Péter, Végi Dóra
2. Tóth Tamás, Pásztor Anita
3. Hojsza Szilveszter, Juhász Blanka
4. Soós Gábor, Atanasziu Alexandra Laura
5. Németh Csaba, Csernák Alexandra
6. Kübler Gábor, Stanyó Réka
Felnőtt E Standard (10):
1. Horváth András, Szarvas Dóra
2. Füredi Bálint, Orosz Flóra Anna
3. Ritter Áron, Horváth Kata
4. Erdész Krisztián Roland, Páble Nóra
5. Szabó Árpád, Kiss Nikolett
6. Kovács András, Kajos Luca
7. Szekeres Péter, Végi Dóra
8. Nacsa László, Simon Viktoria
Ifjúsági C Latin (5):
1. Tóth Barnabás, Juhász Dóra
2. Farkas Alex, Takács Mercédesz
3. Zatykó Roland, Molnár Fanni Odett
4. Dobrányi Benedek, Schild Annamária
5. Dégi János, Wisinger Flóra
Ifjúsági E Latin (6):
1. Kalla Máté, Puskás Tamara
2. Ritter Áron, Horváth Kata
3. Füredi Bálint, Orosz Flóra Anna
4. Koszta Marcell, Rottrk Kata Réka
5. Erdész Krisztián Roland, Páble Nóra
6. Módos Dávid, Koós Enikő
Junior II. D Latin (3):
1. Mózer Adrián, Sebesi Daniella
2. Al-Hakim Kerim, Unger Fanni
3. Németh Boldizsár, Pánczél Nóra
Junior II. D Standard (5):
1. Szabó Robin László, Hottó Lili
2. Mózer Adrián, Sebesi Daniella
3. Bacsik Bence, Hári Nikolett
4. Somogyi Viktor, Bokodi Panna
5. Németh Boldizsár, Pánczél Nóra
Junior II. E Latin (14):
1. Bacsik Bence, Hári Nikolett
2. Csizmadia Márk, Németh Emese
3. Peresztegi Patrik, Mészáros Dorottya
4. Huber Péter, Szántó Dominika
5. Frank Bálint, Telegdy Blanka
6. Balogh Gergő, Mondik Lilien
7. Orbán Zsolt Márk, Nagy Anna
Junior II. E Standard (4):
1. Frank Bálint, Telegdy Blanka
2. Halmai Dániel, Józsa Vivien
3. Kelemen András, Zink Zsófia
4. Révész Dávid, Cseperkáló Dóra
Junior I. E Latin (7):
1. Kolozsváry Mátyás, Balogh Adél
2. Sinkó Péter, Gálfi Petra
3. Szinovál István, Szigeti Emese
4. Szobol Zsolt, Nemes Alexa
5. Patkós Máté, Pszota Eszter
6. Jahni Bálint, Kiss Noémi
7. Erdész Patrik Bence, Gyöpös Laura
Junior I. E Standard (4):
1. Szinovál István, Szigeti Emese
2. Erdész Patrik Bence, Gyöpös Laura
3. Patkós Máté, Pszota Eszter
4. Szobol Zsolt, Nemes Alexa
(Forrás: xek.hu)