Közép-Magyarország Területi bajnokság - eredmények
2020. március 7-én Csömörön rendezték meg a Közép-Magyarország Területi bajnokságot, amelyen 48 klubközi kategóriában hirdettek győztest, valamint két kerekeszékes kategóriában magyar bajnokot is avattak.
Kerekesszékes Senior Latin Duó Magyar bajnokság (1 induló):
1. Mester Csiki László, Ferenczi Tünde
Kerekesszékes Senior Standard Duó Magyar bajnokság (1):
1. Mester Csiki László, Ferenczi Tünde
Felnőtt S Latin (2 induló):
1. Reck Tibor, Szlepák Andrea Zsuzsanna
2. Petrenkó Tamás, Juhász Dóra
Felnőtt A Latin (2):
1. Kézsmárki János, Auer Csenge Daniella
2. Szőnyi Balázs Bence, Kovács Anna
Felnőtt B Latin (10):
1. Burcsa Balázs, Szalay Petra
2. Németh Zsolt, Babay Viktória
3. Raul Szabolcs János, Ilic Lana
4. Lóczi Gergely, Filip Fruzsina
5. Pék Máté, Nagy Edit Lilla
6. Mihályfi Csaba, Markó Milda Jázmin
Felnőtt B Standard (2):
1. Drahos Gergő, Geiger Zsanett
2. Pék Máté, Nagy Edit Lilla
Felnőtt C Latin (11):
1. Geleta Alex Dávid, Bende Cintia
2. Kovács Balázs, Keresztes Petra
3. Gál Bertalan, Szkala Györgyi
4. Keresztes Gergő, Kocsis Zsanett
5. Gehl Szabolcs, Robitschek Hanna
6. Kátai Richárd, Vincze Alíz
Felnőtt C Standard (6):
1. Loránt Gábor Dániel, Ceglédi Eszter Bernadett
2. Varga Kristóf, Molnár Virág
3. Gépész Zoltán, Simon Júlia Rita
4. Kovács Balázs, Keresztes Petra
5. Tusják Gábor, Tivadar Réka Erzsébet
6. Keresztes Gergő, Kocsis Zsanett
Felnőtt D Latin (7):
1. Kiss Márton, Skiba Noémi
2. Loránt Gábor Dániel, Ceglédi Eszter Bernadett
3. Kovács Mátyás Attila, Liszt Edit
4. Zentai Dániel, Mazula Krisztina
5. Tusják Gábor, Tivadar Réka Erzsébet
6. Rosenberger Márk Edmond, Nagy Edina
7. Tóth Dániel, Marozsán Veronika Zsófia
Felnőtt D Standard (4):
1. Zóna Viktor, Nagy Katalin Éva
2. Zentai Dániel, Mazula Krisztina
3. Kovács Mátyás Attila, Liszt Edit
4. Rosenberger Márk Edmond, Nagy Edina
Felnőtt E Latin (4):
1. Véghelyi Tamás, Berger Vikória Beatrix
2. Csapó Dávid Gábor, Lucsánszky Ágnes
3. Béres Péter, Sallai Csenge Zsuzsanna
4. Borsós Zoltán, Gálfalvi Anna Andrea
Felnőtt E Standard (3):
1. Béres Péter, Sallai Csenge Zsuzsanna
2. Tomolák Sándor, Némethné Szelle Krisztina
3. Balya András, Uresch Viola
Senior I. Open Latin (3):
1. Wu-Hen-Chang Antal, Surján Cecília
2. Matkovics Gorán, Budnychenko Mariana
3. Csomor Csaba, Zum Edit
Senior I. C Latin (2):
1. Tóth György, Tóth-Horváth Gyöngyi
2. Oszlánszki László, Régeni Boglárka
Senior I. C Standard (4):
1. Vargha Máté, Kiss Nikolett
2. Matkovics Gorán, Budnychenko Mariana
3. Tóth György, Tóth-Horváth Gyöngyi
4. Gáti Krisztián, Kótai Eszter
Senior I. D Standard (1):
1. Csarnai Máté, Szentléleki Nóra
Senior II. D Latin (1):
1. Kovács Mátyás Attila, Liszt Edit
Senior II. D Standard (1):
1. Kovács Mátyás Attila, Liszt Edit
Senior III. C Latin (1):
1. Hargitai Ferenc, Juhász Judit
Senior III. C Standard (2):
1. Szamos Péter Tibor, Szamos Péter Tiborné
2. Hargitai Ferenc, Juhász Judit
Senior III. D Standard (1):
1. Mayer Gyula Dr., Mayerné Barna Zsuzsanna
Senior III. E Latin (2):
1. Mayer Gyula Dr., Mayerné Barna Zsuzsanna
2. Tomolák Sándor, Némethné Szelle Krisztina
Senior III. E Standard (1):
1. Tomolák Sándor, Némethné Szelle Krisztina
Senior IV. Open Standard (1):
1. Láng István, Rónaszéki Éva
Senior IV. C Standard (1):
1. Macher Ákos Dr., Marjanek Katalin dr.
Senior IV. D Latin (1):
1. Dóka Tamás Zoltán, Nemesné Csáki Mária Ilona
Senior IV. D Standard (2):
1. Dóka Tamás Zoltán, Nemesné Csáki Mária Ilona
2. Riborics György Antal, Riborics György Antalné
Senior IV. E Standard (2):
1. Butor Zoltán, Butor Zoltánné
2. Nattán Péter, Nattánné Szamosi Mária
Ifjúsági A Latin (2):
1. Lehóczki Zsolt, Bernáth Odett
2. Holló Patrik, Sulyán Lilla Katalin
Ifjúsági A Standard (1):
1. Patkós Máté, Juhász Dóra
Ifjúsági B Latin (7):
1. Horváth András Máté, Ujcz-Méri Sára
2. Labancz Gábor, Horváth Flóra Kamilla
3. Patkós Máté, Juhász Dóra
4. Fórizs Marcell, Balogh Rebeka
5. Varga Nándor, Rezsabek Eszter
6. Reznák Zsolt, Dubai Dóra
7. Ercsi Dániel, Patai Vanessza
Ifjúsági B Standard (3):
1. Varga Nándor, Rezsabek Eszter
2. Reznák Zsolt, Dubai Dóra
3. Ercsi Dániel, Patai Vanessza
Ifjúsági C Latin (6):
1. Nagy Bence, Dudás Lili Enikő
2. Korita István, Nagy Bernadett
3. Papp Gergely, Horváth Liza
4. Sipos András Dániel, Sipos Anna Hédi
5. Horváth Olivér, Szitás Alexandra
6. Bársony Csongor, Pénzes Sára
Ifjúsági D Latin (5):
1. Major Jácint, Ilyés Bernadett
2. Lilik Gergő, Kasznár Lúcia
3. Rónai Péter Alexander, Gazdik Szófia
4. Noé Dominik, Szalai Virág Rita
5. Hrustinszki Ádám, Kovács Vivien
Ifjúsági D Standard (2):
1. Horváth Olivér, Szitás Alexandra
2. Sipos András Dániel, Sipos Anna Hédi
Ifjúsági E Latin (1):
1. Benyiczki Tamás, Kubitsch Kíra
Junior II. B Latin (1):
1. Kovács Péter Benedek, Vida Kamilla
Junior II. C Latin (7):
1. Rácz Norbert, Drevenka Annamária
2. Oláh Regő, Pitonya Fruzsina Anikó
3. Oltai Dániel László, Srej Lara
4. Lantos Marcell Attila, Révész Karina
5. Kása Csaba Sándor, Mezei Boglárka
6. Geicsnek Ádám, Manczúr Ivett
7. Czéh Barnabás, Bednarik Bianka
Junior II. C Standard (2):
1. Czéh Barnabás, Bednarik Bianka
2. Lantos Marcell Attila, Révész Karina
Junior II. D Latin (8):
1. Fejes Botond, Movik Imola
2. Galambos Dániel, Csányi-Dienes Alíz
3. Ábrám Dominik, Szilvágyi Alexandra
4. Ábrám Erik, Szabó Fanni
5. Tóth Marcell, Lakatos Zsófia
Junior II. D Standard (4):
1. Bárányos Márton, Földi Lilla Sugárka
2. Sebők Roland Krisztián, Sebők Nilla Viktória
3. Tóth Marcell, Lakatos Zsófia
4. Almási Bence, Almási Réka
Junior II. E Latin (5):
1. Máté Milán, Kovács Karina
2. Jakab Péter, Hegedűs Panka
3. Demeter Marcell, Virág Ariella Katalin
4. Karaf Norbert, Kiss Eliza
5. Virág Roland, Virág Natália
Junior II. E Standard (4):
1. Máté Milán, Kovács Karina
2. Kun Marcell Benedek, Szakács Kitti
3. Karaf Norbert, Kiss Eliza
4. Virág Roland, Virág Natália
Junior I. C Latin (1):
1. Bekiarisz Márkosz, Polyák Panna
Junior I. D Latin (3):
1. Balázs Vince, Liang Melina
2. Teremi Roland, Pitonya Liza Mira
3. Molnár Ádám József, Sass Kincső
Junior I. D Standard (2):
1. Teremi Roland, Pitonya Liza Mira
2. Bekiarisz Márkosz, Polyák Panna
Junior I. E Latin (4):
1. Tornyai Krisztián, Maglódi Regina
2. Beregszászi Zoltán, Sebők Viktória
3. Nagy Bence, Karcagi Luca
4. Murár Balázs, Augusztin Anna
Junior I. E Standard (1):
1. Beregszászi Zoltán, Sebők Viktória
Gyerek II. E Latin (3):
1. Holló-Zsadányi Norman, Matuska Lotti Luca
2. Zahradnik Richárd, Perényi Zsófia Sára
3. Faludi Gergő Márk, Antal Emma Réka
Gyerek II. E Standard (2):
1. Zahradnik Richárd, Perényi Zsófia Sára
2. Holló-Zsadányi Norman, Matuska Lotti Luca
(Forrás: MTáSZ)