IV. Eraklin Kupa - eredmények
2014. szeptember 20-án rendezték meg a IV. Eraklin Kupa klubközi táncversenyt Nagykanizsán. A döntők eredménye lentebb olvasható. 2014. szeptember 21-én Kanizsa Kupa néven egy meghívásos tíztáncverseny is zajlott a városban, amelyen hat páros vett részt, a győzelmet Hegyes Bertalan és Kis Violetta szerezte meg.
Felnőtt C Standard (4):
1. Mikula Gábor, Kiss Virág
2. Török László, Budnychenko Mariana
3. Halász Barna, Weidinger Ágnes
4. Szabó Zsolt, György Marcella
Felnőtt D Latin (3):
1. Kotroczó Martin, Gonda Lilla
2. Farkas Zsolt, Szilágyi Noémi
3. Kelemen László, Varga Ráhel
Felnőtt E Standard (3):
1. Bátor Tamás, Sölét Brigitta
2. Kelemen László, Varga Ráhel
3. Sziráki Gergő Dávid, Kovács Ambrusné Sztancsik Katalin
Senior E Latin (3):
1. Misnyovszki Béla, Halász Bernadett
2. Lehoczky Miklós Márton, Lehoczkyné Idei Viola
3. Molnár György, Molnárné Varga Irén
Senior E Standard (3):
1. Baranyai Szilárd, Illés Enikő
2. Lehoczky Miklós Márton, Lehoczkyné Idei Viola
3. Molnár György, Molnárné Varga Irén
Ifjúsági B Latin (3):
1. Pék Máté, Nagy Edit Lilla
2. Berta Dominik, Bántó Bernadett
3. Göller Barnabás Gábor, Lekszikov Dóra
Ifjúsági C Standard (2):
1. Pék Máté, Nagy Edit Lilla
2. Berta Dominik, Bántó Bernadett
Ifjúsági D Latin (5):
1. Reiter Renátó, Schweitzer Lili
2. Poór István, Papp Emese
3. Kovács Levente, Puskás Tamara
4. Varga Miklós József, Bartha Yvette
5. Kalla Máté, Lévai Luca
Ifjúsági E Latin (4):
1. Bátor Tamás, Sölét Brigitta
2. Tóth Bence Máté, Samu Barbara
3. Módos Dávid, Koós Enikő
4. Ambrus Márk, Pető Viktória
Junior II. D Latin (4):
1. Rákóczy Zsombor, Józsa Janka
2. Németh Bálint, Szabó Klaudia Ágnes
3. Czippán Árpád, Szabó Kata Fanni
4. Gáspár György, Müller Petra
Junior II. D Standard (4):
1. Gáspár György, Müller Petra
2. Németh Bálint, Szabó Klaudia Ágnes
3. Czippán Árpád, Szabó Kata Fanni
4. Rákóczy Zsombor, Józsa Janka
Junior II. E Latin (6):
1. Kálmán Bálint, Moór Olívia
2. Csányi Bálint Tibor, Kaszás Orsolya
3. Kocsmár Martin, Békési Luca
4. Kovács Ádám, Szalay Sára
5. Szombathelyi Márton, Cseri Auguszta
6. Loboda Gergely, Varga Virág
Junior II. E Standard (2):
1. Csányi Bálint Tibor, Kaszás Orsolya
2. Kovács Ádám, Szalay Sára
Junior I. E Latin (10):
1. Spiegel Marcell, Tóth Eszter
2. Szvoboda Gergő, Hodi Jessica Abigél
3. Szabó Gergő, Peterka Flóra
4. Tóth Dominik, Kraus Fanni
5. Szekér Ticián, Kovács Sára
6. Molnár Dominik, Kovács Viktória Kitti
Junior I. E Standard (3):
1. Szvoboda Gergő, Hodi Jessica Abigél
2. Molnár Dominik, Kovács Viktória Kitti
3. Tóth Dominik, Kraus Fanni
Gyerek II. E Latin (7):
1. Kovács Péter Benedek, Kovács Kíra
2. Benkő Dániel, Bognár Alexandra
3. Kárner Máté, Hirt Aliza
4. Draskovics Gergő, Fock Dorottya Éva
5. Müller Balázs, Jáger Laura
6. Mészáros Zsombor, Gángó Nina Viktória
7. Petrényi Marcell László, Illés Bettina
Gyerek II. E Standard (4):
1. Benkő Dániel, Bognár Alexandra
2. Kárner Máté, Hirt Aliza
3. Müller Balázs, Jáger Laura
4. Mészáros Zsombor, Gángó Nina Viktória
Gyerek I. E Latin (5):
1. Horváth Gergő, Szabó Flóra
2. Szabó Lóránt, Bakonyi Lara
3. Takács Dávid, Forintos Odett Regina
4. Bakó Zsombor, Salamon Sára
5. Kovács Levente, Fogas Liza
Gyerek I. E Standard (2):
1. Takács Dávid, Forintos Odett Regina
2. Horváth Gergő, Szabó Flóra
Kanizsa Kupa, meghívásos tíztánc verseny:
1. Hegyes Bertalan János, Kis Violetta
2. Budai Attila, Barna Lilla
3. Karikó-Tóth Tamás, Száraz Evelyn
4. Saláta József, Somfalvi Beáta
5. Robert Maric, Ana Maric (Horvátország)
6. Kotymán Arnold, Dávid Adrienn
(Forrás: xek.hu)