Isis Dance Open 2015 - klubközi eredmények
Szombathelyen az Isis Dance Open táncverseny keretében klubközi versenyeket is rendeztek a ranglisták mellett. Az egyes kategóriák döntőinek végeredménye lentebb olvasható.
Felnőtt B Latin (3):
1. Telek Máté, Horváth Orsolya
2. Szőke János, Hollósi Barbara Mónika
3. Szalai Máté, Nagy Júlia
Ifjúsági A Standard (3):
1. Kiss Olivér, Laskovics Réka
2. Mölcs Martin, Csukovits Fatima
3. Letenyei Levente, Artner Petra
Ifjúsági B Latin (5):
1. Fedics Richárd, Lengyel Helga
2. Mölcs Martin, Csukovits Fatima
3. Kiss Olivér, Laskovics Réka
4. Letenyei Levente, Artner Petra
5. Rákóczy Zsombor, Józsa Janka
Ifjúsági B Standard (2):
1. Fedics Richárd, Lengyel Helga
2. Kővári Dominik, Gróf Dalma Krisztina
Ifjúsági E Latin (4):
1. Tarnai Tamás, Tóth Klaudia
2. Ruschel Krisztián, Pető Viktória
3. Réthelyi Botond, Réthelyi Virág
4. Földvári Ádám, Orbán Virág Ildikó
Ifjúsági E Standard (2):
1. Réthelyi Botond, Réthelyi Virág
2. Tarnai Tamás, Tóth Klaudia
Junior II. C Latin (2):
1. Kovács-Kalic Károly Péter, Farkas Liliána
2. Al-Hakim Kerim, Vass Virág
Junior II. C Standard (2):
1. Kovács-Kalic Károly Péter, Farkas Liliána
2. Rákóczy Zsombor, Józsa Janka
Junior II. D Latin (8):
1. Oláh Kristóf, Novák Csenge
2. Kajla Zsolt, Fábián Anna
3. Bognár Balázs, Háklár Adél
4. Kocsmár Martin, Békési Luca
5. Rumszauer Balázs, Dobra Viktória
Junior II. D Standard (5):
1. Oláh Kristóf, Novák Csenge
2. Kajla Zsolt, Fábián Anna
3. Iván Barnabás, Vincze Anikó
4. Rumszauer Balázs, Dobra Viktória
5. Molnár Dominik, Kovács Viktória Kitti
Junior II. E Latin (3):
1. Buda Levente, Ruschel Petra
2. Balogh Levente, Beck Délia
3. Ambrus Márk Milán, Ábrahám Bettina Mária
Junior II. E Standard (3):
1. Buda Levente, Ruschel Petra
2. Kocsmár Martin, Békési Luca
3. Melles Marcell, Nagy Dorina
Junior I. D Latin (9):
1. Benkő Dániel István, Bognár Alexandra
2. Szvoboda Gergő János, Hodi Jessica Abigél
3. Tuboly Zsombor, Salamon Sára
4. Mészáros Zsombor Máté, Gángó Nina Viktória
5. Takács Dávid, Forintos Odett Regina
6. Török Tamás, Dömötör Dorka Fruzsina
Junior I. D Standard (6):
1. Benkő Dániel István, Bognár Alexandra
2. Szvoboda Gergő János, Hodi Jessica Abigél
3. Mészáros Zsombor Máté, Gángó Nina Viktória
4. Tuboly Zsombor, Salamon Sára
5. Takács Dávid, Forintos Odett Regina
6. Szekér Ticián, Kovács Sára
Junior I. E Latin (12):
1. Oláh Dániel László, Pénzes Sára
2. Bonnyai Péter, Bonnyai Csenge
3. Princzinger Márton, Princzinger Sára
4. Sabján Ádám Donát, Miszori Laura
5. Kovács Levente, Fogas Liza Anna
6. Sárffy Benedek, Tóth Boglárka
Junior I. E Standard (10):
1. Oláh Dániel László, Pénzes Sára
2. Princzinger Márton, Princzinger Sára
3. Csizmadia Máté, Tóth Evelin
4. Török Tamás, Dömötör Dorka Fruzsina
5. Ámon Márk, Meggyesi Bianka
6. Petrényi Marcell László, Illés Bettina
(Forrás: MTáSZ)