II. Universe kupa - eredmények
2019. május 4-én rendezték meg Debrecenben a II. Universe kupa klubközi táncversenyt, amelyen tizenhét kategóriában hirdettek győztest a felnőtt korosztálytól a junioro korcsoportig.
Felnőtt C Latin (8 induló):
1. Duró Dominik, Tassi Laura Jázmin
2. Ossik Béla, Szabó Dóra Zsófia
3. Varga Nándor, Rezsabek Eszter
4. Nagy Ákos Bálint, Szűcs Viktória
5. Besenyi Norbert, Besenyi Adél
Felnőtt C Standard (3):
1. Varga Nándor, Rezsabek Eszter
2. Duró Dominik, Tassi Laura Jázmin
3. Besenyi Norbert, Besenyi Adél
Felnőtt D Latin (6):
1. Futó Flórián, Polák Panna
2. Pilka Zoltán, Rezes Dorka
3. Szmolka Tamás, Kiss Bernadett
4. Nagy Kristóf, Hegyi Ingrid
5. Csontos Bence, Németh Lilla
6. Tóth György, Tóth-Horváth Gyöngyi
Felnőtt D Standard (4):
1. Tóth György, Tóth-Horváth Gyöngyi
2. Nagy Kristóf, Hegyi Ingrid
3. Iván Vilmos, Gyurkó Zsuzsanna
4. Csontos Bence, Németh Lilla
Felnőtt E Latin (2):
1. Dankó Tamás József, Karacs Anna Erzsébet
2. Kunkli Zsombor, Spakovszky Sára
Ifjúsági C Latin (4):
1. Havas Márk, Juhász Jázmin
2. Duró Dominik, Tassi Laura Jázmin
3. Varga Nándor, Rezsabek Eszter
4. Besenyi Norbert, Besenyi Adél
Ifjúsági C Standard (3):
1. Varga Nándor, Rezsabek Eszter
2. Duró Dominik, Tassi Laura Jázmin
3. Besenyi Norbert, Besenyi Adél
Ifjúsági D Latin (6):
1. Mokánszki Bálint, Gáspár Gréta
2. Pilka Zoltán, Rezes Dorka
3. Futó Flórián, Polák Panna
4. Pala Martin, Marsai Nóra Ibolya
5. Nagy Kristóf, Hegyi Ingrid
6. Csontos Bence, Németh Lilla
Ifjúsági-Junior II. D Standard (3):
1. Mokánszki Bálint, Gáspár Gréta
2. Nagy Kristóf, Hegyi Ingrid
3. Csontos Bence, Németh Lilla
Ifjúsági E Latin (4):
1. Örkényi Bátor Zétény, Marincsák Janka Luca
2. Dankó Tamás József, Karacs Anna Erzsébet
3. Gyurkó Dávid, Czigle Panna
4. Sonkoly Ákos Gábor, Balogh Petra
Ifjúsági E Standard (3):
1. Örkényi Bátor Zétény, Marincsák Janka Luca
2. Sonkoly Ákos Gábor, Balogh Petra
3. Gyurkó Dávid, Czigle Panna
Junior II. C Latin (3):
1. Havas Márk, Juhász Jázmin
2. Rácz Norbert, Marozsán Mira Lilla
3. Szarka Ágoston Szilárd, Bajáky Zsanna
Junior II. D Latin (3):
1. Mokánszki Bálint, Gáspár Gréta
2. Lukács Levente Bence, Lukács Lara Dorka
3. Pala Martin, Marsai Nóra Ibolya
Junior II. E Latin (7):
1. Szuhi Dániel, Kulimár Zsófi
2. Örkényi Bátor Zétény, Marincsák Janka Luca
3. Várkonyi István, Lavicska Noémi
4. Lilik Gergő, Kasznár Lúcia
5. Gyurkó Dávid, Czigle Panna
6. Sonkoly Ákos Gábor, Balogh Petra
7. Csontos Levente, Fodor Eszter Mária
Junior II. E Standard (7):
1. Örkényi Bátor Zétény, Marincsák Janka Luca
2. Várkonyi István, Lavicska Noémi
3. Sonkoly Ákos Gábor, Balogh Petra
4. Csontos Levente, Fodor Eszter Mária
5. Szuhi Dániel, Kulimár Zsófi
6. Apró Marcell, Farkas Gréta Zsuzsanna
7. Gyurkó Dávid, Czigle Panna
Junior I. E Latin (5):
1. Fehér Erik, Terdik Tímea
2. Szuhi Dániel, Kulimár Zsófi
3. Mihók Máté, Mezey Viktória
4. Várbíró Dániel, Nagy Zsófia
5. Csontos Levente, Fodor Eszter Mária
Junior I. E Standard (6):
1. Fehér Erik, Terdik Tímea
2. Várbíró Dániel, Nagy Zsófia
3. Csontos Levente, Fodor Eszter Mária
4. Mihók Máté, Mezey Viktória
5. Szuhi Dániel, Kulimár Zsófi
6. Apró Marcell, Farkas Gréta Zsuzsanna
(Forrás: MTáSZ)