I. Salgótarjáni Havanna Kupa - eredmények
2013. szeptember 7-én rendezték meg Salgótarjánban az I. Salgótarjáni Havanna Kupa klubközi táncversenye. Az első hazai őszi verseny döntőinek eredménye lentebb olvasható.
Felnőtt B Latin (3):
1. Földi Bálint, Nyári Georgina
2. Fülep Péter Ernő, Élő Vivien
3. Bécsi Patrik, Nagy Alexandra Éva
Felnőtt C Latin (9):
1. Popovics Richárd, Dénes Edina
2. Lévai Bendegúz Dániel, Nagy Brigitta
3. Sinkó Máté, Rigó Adél
4. Tóth-Bucsek Bence Gábor, Fülöp Zsuzsanna
5. Sipos Gábor, Horváth Orsolya
6. Nagy Antal, Kovács Emese
Felnőtt C Standard (2):
1. Földi Attila, Beinschródt Alexa
2. Felméri István, Vajai Rita
Felnőtt D Latin (10):
1. Mester Ádám, Markó Margit Virág
2. Török Tamás Dániel, Gyurkovits Éva
3. Bakos Benjámin, Fodor Dominika
4. Simon Zoltán, Szeghő Melinda
5. Trombitás Bálint, Szigeti Noémi
6. Földi Attila, Beinschródt Alexa
Felnőtt D Standard (4):
1. Dudás Tamás, Jakab Szilvia
2. Nagy Antal, Kovács Emese
3. Földi Attila, Beinschródt Alexa
4. Kerekes Krisztián János, Mártha Mercédesz Laura
Felnőtt E Latin (10):
1. Török Tamás Dániel, Gyurkovits Éva
2. Katona Szabolcs, Nagy Noémi
3. Csatári Viktor , Rusznyák Nikolett
4. Deák Patrik, Szócsek Edina
5. Tóth Levente, Lukács Laura Dzsenifer
6. Soós Gábor, Kaló Tímea
Felnőtt E Standard (7):
1. Fülep Péter Ernő, Élő Vivien
2. Varga Péter, Ivók Yvette
3. Tóth Levente, Lukács Laura Dzsenifer
4. Sasvári Péter, Marok Kitti Natália
5. Tregova Balázs, Puzsik Csenge
6. Kurucz Máté Attila, Domán Zsuzsanna
7. Kiss Gábor, Dinnyés Ildikó
Senior E Latin (2):
1. Zsila László, Zsiláné André Anikó
2. Kiss Gábor, Dinnyés Ildikó
Ifjúsági B Latin (4):
1. Perendi Mátyás, Battyányi Szandra
2. Földi Bálint, Nyári Georgina
3. Zsolnai Tamás, Sólyom Fanni
4. Plósz Bence, Fejes Dalma
Ifjúsági B Standard (2):
1. Plósz Bence, Fejes Dalma
2. Zsolnai Tamás, Sólyom Fanni
Ifjúsági D Latin (9):
1. Vígh Roland, Fügedi Laura
2. Mester Ádám, Markó Margit Virág
3. Simon Márk, Pós Polett
4. Dunai Bence, Marschall Zita Olívia
5. Bakos Benjámin, Fodor Dominika
6. Tollár Gergő, Deményi Boglárka
Ifjúsági D Standard (4):
1. Vígh Roland, Fügedi Laura
2. Dunai Bence, Marschall Zita Olívia
3. Kerekes Krisztián János, Mártha Mercédesz Laura
4. Szőke Bálint, Szmilek Jázmin
Ifjúsági E Latin (5):
1. Deák Patrik Szócsek Edina
2. Tóth Levente Lukács Laura Dzsenifer
3. Mátyus Ákos, Pauer Berta
4. Szamos Máté, Bárdos Virág
5. Kurucz Máté Attila, Domán Zsuzsanna
Ifjúsági E Standard (4):
1. Szamos Máté, Bárdos Virág
2. Sasvári Péter, Marok Kitti Natália
3. Tóth Levente, Lukács Laura Dzsenifer
4. Kurucz Máté Attila, Domán Zsuzsanna
Junior II. D Latin (6):
1. Vígh Roland, Fügedi Laura
2. Simon Márk, Pós Polett
3. Berta Dominik, Bántó Bernadett
4. Szőke Bálint, Szmilek Jázmin
5. Dunai Bence, Marschall Zita Olívia
6. Sóyom Dániel, Heidrich Marysol
Junior II. D Standard (5):
1. Vígh Roland, Fügedi Laura
2. Száraz Barnabás, Vyviora Adrienn Anett
3. Dunai Bence, Marschall Zita Olívia
4. Berta Dominik, Bántó Bernadett
5. Szőke Bálint, Szmilek Jázmin
(Forrás: MTáSZ)