C OB, rangilsta és klubközi verseny - klubközi eredmények
2020. november 8-án rendezték meg Debrecenben a Hajdú Kupa táncversenyt, amely idén a C osztályos Országos bajnokságnak, Felnőtt-Ifjúsági, Senior Standard és Junior Latin ranglistának, valamint klubközi versenynek is otthont adott. A gyerek korcsoporttól a felnőtt korosztályig húsz klubközi kategóriában hirdettek győztest.
Felnőtt B Latin (5 induló):
1. Fórizs Marcell, Balogh Rebeka
2. Tóth Ádám, Tari Alexandra Mária
3. Vonhaz Erik, Vonhaz Ingrid (Románia)
4. Palásthy Nándor, Gáspár Gréta
5. Duró Dominik, Tassi Laura Jázmin
Felnőtt D Latin (5):
1. Kenéz Bence Kende, Bartek Boglárka
2. Erős Ábel József, Sebők Mercédesz
3. Lilik Gergő, Kasznár Lúcia
4. Loránt Gábor Dániel, Ceglédi Eszter Bernadett
5. Kovács Mátyás Attila, Liszt Edit
Felnőtt D Standard (2):
1. Kovács Mátyás Attila, Liszt Edit
2. Erős Ábel József, Sebők Mercédesz
Ifjúsági B Latin (8):
1. Labancz Gábor, Horváth Flóra Kamilla
2. Fórizs Marcell, Balogh Rebeka
3. Molnár Ákos, Kiss Beatrix
4. Palásthy Nándor, Gáspár Gréta
5. Havas Márk, Juhász Jázmin
6. Pető-Szőllősi Dominik, Pető-Szőllősi Mirtill
Ifjúsági B Standard (2):
1. Hornyak Daniel, Puscas Iulia (Románia)
2. Duró Dominik, Tassi Laura Jázmin
Ifjúsági D Latin (9):
1. Vajjon Bence, Bulyáki Lili
2. Ábrám Erik, Szabó Fanni
3. Varga Andrei, Pauliuc Rita (Románia)
4. Sandor David, Cimpean Anastasia (Románia)
5. Balogh Bence, Zilahi Angéla
6. Lilik Gergő, Kasznár Lúcia
Ifjúsági D Standard (7):
1. Várbíró Dániel, Nagy Zsófia
2. Gali Gergő, Szűcs Nikol Hanna
3. Havas Márk, Juhász Jázmin
4. Vajjon Bence, Bulyáki Lili
5. Varga Andrei, Pauliuc Rita (Románia)
6. Sebők Roland Krisztián, Sebők Nilla Viktória
7. Mokánszki Bálint, Szőke Dalma
Ifjúsági E Latin (5):
1. Sandor David, Cimpean Anastasia (Románia)
2. Mihók Máté, Mezey Viktória
3. Molnár Milán, Gócs Minka Hanna
4. Juhász Máté Noel, Vágvölgyi Fanni
5. Kaló Tamás, Szalontay Noémi Éva
Ifjúsági E Standard (3):
1. Mihók Máté, Mezey Viktória
2. Juhász Máté Noel, Vágvölgyi Fanni
3. Kaló Tamás, Szalontay Noémi Éva
Junior II. B Latin (4):
1. Molnár Ákos, Kiss Beatrix
2. Szarka Ágoston Szilárd, Bajáky Zsanna
3. Apró Marcell, Farkas Gréta Zsuzsanna
4. Hornyak Daniel, Puscas Iulia (Románia)
Junior II. D Latin (10):
1. Vajjon Bence, Bulyáki Lili
2. Ábrám Erik, Szabó Fanni
3. Varga Andrei, Pauliuc Rita (Románia)
4. Teremi Roland, Pitonya Liza Mira
5. Hegedűs Bálint Ervin, Vas Angelina
6. Futó Ábel, Szabó Csenge
7. Balogh Bence, Zilahi Angéla
Junior II. D Standard (9):
1. Várbíró Dániel, Nagy Zsófia
2. Gali Gergő, Szűcs Nikol Hanna
3. Vajjon Bence, Bulyáki Lili
4. Varga Andrei, Pauliuc Rita (Románia)
5. Sebők Roland Krisztián, Sebők Nilla Viktória
6. Hegedűs Bálint Ervin, Vas Angelina
7. Baksa Barna, Dorogi Edina Anna
Junior II. E Latin (4):
1. Mihók Máté, Mezey Viktória
2. Jakab Dominik, Korbeák Emília
3. Sipos Marcell, Hajnal Réka
4. Gyurkó Dávid, Magyar Zsanett
Junior II. E Standard (4):
1. Sipos Marcell, Hajnal Réka
2. Mihók Máté, Mezey Viktória
3. Gyurkó Dávid, Magyar Zsanett
4. Futó Ábel, Szabó Csenge
Junior I. D Latin (3):
1. Teremi Roland, Pitonya Liza Mira
2. Baksa Barna, Dorogi Edina Anna
3. Pető Dániel, Kocsis Liliána
Junior I. D Standard (5):
1. Fehér Erik, Terdik Tímea
2. Baksa Barna, Dorogi Edina Anna
3. Teremi Roland, Pitonya Liza Mira
4. Jakab Dominik, Korbeák Emília
5. Pető Dániel, Kocsis Liliána
Junior I. E Latin (5):
1. Sipos Marcell, Hajnal Réka
2. Jakab Dominik, Korbeák Emília
3. Benke Bence Balázs, Bereczki Maja
4. Offra Bálint, Kótai Panni
5. Konstantinovics Márk, Petrás Zília
Junior I. E Standard (4):
1. Sipos Marcell, Hajnal Réka
2. Benke Bence Balázs, Bereczki Maja
3. Konstantinovics Márk, Petrás Zília
4. Offra Bálint, Kótai Panni
Gyerek II. E Latin (4):
1. Gyurkó Krisztián, Tőzsér Médi
2. Benke Bence Balázs, Bereczki Maja
3. Konstantinovics Márk, Petrás Zília
4. Offra Bálint, Kótai Panni
Gyerek II. E Standard (4):
1. Gyurkó Krisztián, Tőzsér Médi
2. Benke Bence Balázs, Bereczki Maja
3. Offra Bálint, Kótai Panni
4. Konstantinovics Márk, Petrás Zília
(Forrás: MTáSZ)