29. Bem Kupa - eredmények
2018. december 9-én rendezték meg Mogyoródon a 29. Bem Kupa klubközi táncversenyt, amelyen 32 kategóriában hirdettek győztest.
Felnőtt A Latin (3 induló):
1. Urbán Tamás, Juhász Dóra
2. Reck Tibor, Szlepák Andrea Zsuzsanna
3. Pölyhe Máté, Iszlatyi Kinga
Felnőtt-Ifjúsági B Latin (12):
1. Tóth Barnabás, Turkevics Bogdana
2. Horváth Patrik, Sölét Brigitta
3. Husz Péter, Képli Vivien
4. Flekács László, Rákosi Zsófia
5. Németh Gábor, Váradi Csilla
6. Ignácz Róbert, Pauer Berta Kata
Felnőtt C Latin (13):
1. Tumó Roland, Horváth Kata Zsuzsanna
2. Éder Barnabás András, Turschl Tímea Katalin
3. Nyilas Dániel, Szabó Karolina Veronika
4. Koszta Marcell, Radnai Nóra
5. Bencs Ádám, Better Barbara Alma
6. Andrejszki Alex Levente, Borbély Diána
Felnőtt C Standard (5):
1. Zahorán Zoltán, Csepregi Noémi Éva
2. Tumó Roland, Horváth Kata Zsuzsanna
3. Labancz Gábor, Koczó Florina Kiara
4. Loránt Gábor Dániel, Ceglédi Eszter Bernadett
5. Fekete Balázs, Haraszti Zsuzsanna
Felnőtt D Latin (11):
1. Dzsupin Ádám, Solymos Ildikó
2. Gál Bertalan, Bende Cintia
3. Lenkey Gábor Károly, Robitschek Hanna
4. Meidlinger Tamás, Huber Petra Ildikó
5. Rácz Ádám, Kovács Leila
6. Kiss Márton, Dömök Daniella Veronika
Felnőtt D Standard (9):
1. Wolf Dániel, Fődi Kitti
2. Cseresznye Kristóf, Rezsabek Eszter
3. Rácz Ádám, Kovács Leila
4. Koszta Marcell, Radnai Nóra
5. Andrejszki Alex Levente, Borbély Diána
Felnőtt E Latin (5):
1. Erős Ábel József, Sebők Mercédesz
2. Szmolka Tamás, Kiss Bernadett
3. Tóth Dániel, Marozsán Veronika Zsófia
4. Fodor Ádám, Nagy Noémi
5. Kovács Mátyás Attila, Liszt Edit
Felnőtt E Standard (4):
1. Kovács Balázs, Bednarik Bianka
2. Macher Ákos Dr., Marjanek Katalin dr.
3. Kincses Imre Dr., Kemény Krisztina
4. Gáspár István, Gáspárné Szilágyi Szilvia
Senior I-III. E Latin (2):
1. Kovács Mátyás Attila, Liszt Edit
2. Pál Gábor, Pál Márta
Senior I. E Standard (2):
1. Kincses Imre Dr., Kemény Krisztina
2. Gáspár István, Gáspárné Szilágyi Szilvia
Senior II. E Standard (2):
1. Mayer Gyula Dr., Mayerné Barna Zsuzsanna
2. Kincses Imre Dr., Kemény Krisztina
Senior III. D Standard (2):
1. Dóka Tamás Zoltán, Balázsi Edina
2. Bősze László, Halák Éva Gizella
Senior III. E Standard (2):
1. Mayer Gyula Dr., Mayerné Barna Zsuzsanna
2. Pál Gábor, Pál Márta
Senior IV. E Standard (3):
1. Macher Ákos Dr., Marjanek Katalin dr.
2. Riborics György Antal, Riborics György Antalné
3. Nattán Péter, Nattánné Szamosi Mária
Ifjúsági C Latin (10):
1. Fedelin Márk, Kaáli Anna
2. Nyilas Dániel, Szabó Karolina Veronika
3. Papp Gergely, Horváth Liza
4. Mészáros Máté Imre, Friedrich Franciska
5. Labancz Gábor, Koczó Florina Kiara
6. Ercsi Dániel, Patai Vanessza
7. Jahni Bálint, Kárász Júlia
Ifjúsági-Junior II. C Standard (2):
1. Labancz Gábor, Koczó Florina Kiara
2. Duró Dominik, Tassi Laura Jázmin
Ifjúsági D Latin (6):
1. Ivánczi Benedek József, Szvetnyik Emese Csilla
2. Lenkey Gábor Károly, Robitschek Hanna
3. Meidlinger Tamás, Huber Petra Ildikó
4. Molnár Ákos, Kiss Petra
5. Hevesi Dániel, Frittman Fanni
6. Palásthy Csaba, Pammer Lea
Ifjúsági D Standard (7):
1. Cseresznye Kristóf, Rezsabek Eszter
2. Antal Dávid, Váradi Réka Gitta
3. Hevesi Dániel, Frittman Fanni
4. Csala Bence Bendegúz, Salgói Nóra Mária
5. Fódi Norbert, Stoye Vivien
6. Molnár Ákos, Kiss Petra
7. Palásthy Csaba, Pammer Lea
Ifjúsági E Latin (2):
1. Erős Ábel József, Sebők Mercédesz
2. Lilik Gergő, Kasznár Lúcia
Junior II. C Latin (7):
1. Fedelin Márk, Kaáli Anna
2. Havas Márk, Juhász Jázmin
3. Duró Dominik, Tassi Laura Jázmin
4. Szauer Szilárd, Szőnyi Erika
5. Ercsi Dániel, Patai Vanessza
6. Jankovics Attila, Sándor Panna
7. Sipos András Dániel, Sipos Anna Hédi
Junior II. D Latin (10):
1. Ivánczi Benedek József, Szvetnyik Emese Csilla
2. Besenyi Norbert, Besenyi Adél
3. Molnár Ákos, Kiss Petra
4. Orbán Gergő Botond, Dienes Rozi
5. Mokánszki Bálint, Bucilla Olívia Lolita
6. Rácz Norbert, Marozsán Mira Lilla
7. Palásthy Csaba, Pammer Lea
Junior II. D Standard (6):
1. Besenyi Norbert, Besenyi Adél
2. Lantos Marcell Attila, Gál Viktória
3. Molnár Ákos, Kiss Petra
4. Sipos András Dániel, Sipos Anna Hédi
5. Palásthy Csaba, Pammer Lea
6. Magyar Kristóf, Németh Zsóka
Junior II. E Latin (6):
1. Fejes Botond, Movik Imola
2. Dudás István, Prepuk Boglárka Réka
3. Lilik Gergő, Kasznár Lúcia
4. Svajda Szabolcs, Kelemen Kitti
5. Szabó Zsombor, Széles-Hlagyvik Jázmin
6. Kazy Zsigmond, Bobák Véda
Junior II. E Standard (6):
1. Majer Tamás Roland, Farkas Enikő
2. Dudás István, Prepuk Boglárka Réka
3. Mokánszki Bálint, Bucilla Olívia Lolita
4. Almási Bence, Almási Réka
5. Geicsnek Ádám, Vida Kamilla
6. Kun Marcell Benedek, Szakács Kitti
Junior I. D Latin (17):
1. Preszter Márk, Ruprecht Luca
2. Kiss Zsombor Gábor, Markos Nikol
3. Rácz Norbert, Marozsán Mira Lilla
4. Oltai Dániel László, Srej Lara
5. Vauver Bence, Horváth Fanni Georgina
6. Apró Marcell, Farkas Gréta Zsuzsanna
Junior I. D Standard (7):
1. Vauver Bence, Horváth Fanni Georgina
2. Preszter Márk, Ruprecht Luca
3. Lantos Marcell Attila, Gál Viktória
4. Géczi Alexander, Szűcs Nikol Hanna
5. Balázs Vince, Pitonya Liza Mira
6. Farkas Bernát Jakab, Fürj Anikó
7. Magyar Kristóf, Németh Zsóka
Junior I. E Latin (7):
1. Fejes Botond, Movik Imola
2. Somodi Péter, Somodi Kitti
3. Andrucsák Krisztián József, Molnár Petra
4. Svajda Szabolcs, Kelemen Kitti
5. Szabó Zsombor, Széles-Hlagyvik Jázmin
6. Kazy Zsigmond, Bobák Véda
7. Pető Dániel, Kocsis Liliána
Junior I. E Standard (7):
1. Andrucsák Krisztián József, Molnár Petra
2. Mokánszki Bálint, Bucilla Olívia Lolita
3. Pető Dániel, Kocsis Liliána
4. Almási Bence, Almási Réka
5. Geicsnek Ádám, Vida Kamilla
6. Kun Marcell Benedek, Szakács Kitti
7. Csanaki Ádám, Kolozsváry Lili
Gyerek II. D Latin (6):
1. Bekiarisz Márkosz, Polyák Panna
2. Polónyi Kevin, Dorogi Edina Anna
3. Mihályfi Máté, Kőmives Lara
4. Süle Zsombor, Tiringer Lili
5. Balázs Vince, Pitonya Liza Mira
6. Farkas Bernát Jakab, Fürj Anikó
Gyerek II. D Standard (4):
1. Süle Zsombor, Tiringer Lili
2. Polónyi Kevin, Dorogi Edina Anna
3. Balázs Vince, Pitonya Liza Mira
4. Farkas Bernát Jakab, Fürj Anikó
Gyerek II. E Latin (5):
1. Patai Patrik Ferenc, Lévai Regina Alexandra
2. Pető Dániel, Kocsis Liliána
3. Gyalai Oszkár Noel, Békési Csenge
4. Melczner Máté, Dányi Dorka
5. Antal Márk Dániel, Patai Loretta
Gyerek II. E Standard (7):
1. Patai Patrik Ferenc, Lévai Regina Alexandra
2. Bekiarisz Márkosz, Polyák Panna
3. Pető Dániel, Kocsis Liliána
4. Gyalai Oszkár Noel, Békési Csenge
5. Antal Márk Dániel, Patai Loretta
6. Csanaki Ádám, Kolozsváry Lili
7. Melczner Máté, Dányi Dorka
(Forrás: MTáSZ)