VI. Forma Kupa - eredmények
2013. március 9-én rendezte meg a Forma TSE Algyőn a VI. Forma Kupát. A klubközi táncverseny döntőinek eredménye lentebb olvasható.
Felnőtt B Standard (6 induló):
1. Szabó Gábor Ádám, Bense Krisztina
2. Korponai Attila Patrich, Molnár Gabriella
3. Borbás Csaba, Zónai Zsanett
4. Tutrai István, Forrai Lujza
5. Pomaházi Tamás, Várnai Zsófia
6. Horváth Zoltán, Hevesi Henriett
Felnőtt C Latin (13):
1. Tóth Bence Ákos, Bondár Dóra
2. Csókási Zsolt, Barka Fanni
3. Szentjobbi Endre, Molnár Barbara
4. Járja Tamás, Takács Dorottya
5. Pölyhe Máté, Szenti Regina
6. Lóczi Gergely, Koncz Lili
Felnőtt C Standard (7):
1. Baráth János, Beviz Bernadett
2. Panka Dániel, Panka Dorottya
3. Müller Gyula, Boros Ágnes
4. Pölyhe Máté, Szenti Regina
5. Szilvássy Ádám, Sándor Szilvia
6. Horváth Gergely, Németh Laura
7. Háner Dávid, Lakatos Tamara
Felnőtt D Latin (19):
1. Pop Vlad Alex, Breczko Yvette (Románia)
2. Ballók Bence, Fekete Dorina Anna
3. Keresztes László, Bartha Lilla
4. Tiralla Bonifác, Laurinyecz Petra
5. Szabó Levente, Daboczi Modeszta
6. Köllő Dávid, Pomozi Enikő
Felnőtt D Standard (13):
1. Fekete Ádám Csaba, Medvecz Enikő
2. Sisák Tamás, Kabai Ágnes
3. Tóth Bence Ákos, Bondár Dóra
4. Tiralla Bonifác, Laurinyecz Petra
5. Póta Gergő, Hajducsák Annamária
6. Sinkó Tamás, Sinkó Adrienn
Ifjúsági C Latin (19):
1. Tóth Bence Ákos, Bondár Dóra
2. Lóczi György, Gyöngyösi Nikolett
3. Szerencsés Szabolcs, Péterfi Anna
4. Járja Tamás, Takács Dorottya
5. Sárosi Róbert, Tóth Emília
6. Lázók Viktor, Józsa Anna
Ifjúsági C Standard (14):
1. Bárándi Attila, Lapu Fanni
2. Sárosi Róbert, Tóth Emilia
3. Dunai Rudolf István, Geiger Vivien
4. Hudjik Dávid, Péter Klaudia Róza
5. Döbrei Zoltán, Tóth Fruzsina Gabriella
6. Varga László Károly, Benkő Zsuzsanna
Ifjúsági D Latin (15):
1. Ballók Bence, Fekete Dorina Anna
2. Szabó Levente, Daboczi Modeszta
3. Tiralla Bonifác, Laurinyecz Petra
4. Bakos Benjámin, Fodor Dominika
5. Szabó Milán, Szakál Evelin Noémi
6. Mózsik Zsolt, Hauszmann Stefánia
7. Hudjik Dávid, Péter Klaudia Róza
Ifjúsági D Standard (7):
1. Mózsik Zsolt, Hauszmann Stefánia
2. Tiralla Bonifác, Laurinyecz Petra
3. Tóth Bence Ákos, Bondár Dóra
4. Gajda Gergő, Botra Kitti
5. Gál Krisztián, Papa Ines
6. Szabó Milán, Szakál Evelin Noémi
7. Kovács Gábor, Rajtár Jázmin
Junior II. C Latin (6):
1. Fedics Richárd, Lengyel Helga
2. Szalai Dénes Ferenc, Balla Petra
3. Sárosi Róbert, Tóth Emília
4. Gáspár Patrik, Veres Emőke
5. Szilágyi Levente, Józsa Fanni
6. Domokos Attila, Czeglédi Laura
Junior II. C Standard (6):
1. Szalai Dénes Ferenc, Balla Petra
2. Kiss Tamás Bence, Lucz Laura
3. Sárosi Róbert, Tóth Emília
4. Mészáros János, Bagóczki Ramona
5. Biri Gábor György, Nagy Fruzsina
6. Domokos Attila, Czeglédi Laura
Junior II. D Latin (9):
1. Jóvári Levente Tamás, Szalai Szavanna
2. Biri Gábor György, Nagy Fruzsina
3. Palázsy Miklós, Tatár Bianka
4. Kiss Tamás Bence, Lucz Laura
5. Mészáros János, Bagóczki Ramona
6. Szabó Milán, Szakál Evelin Noémi
Junior II. D Standard (7):
1. Pék Máté, Nagy Edit Lilla
2. Palázsy Miklós, Tatár Bianka
3. Börcsök Balázs, Tabatabai Nejad Petra
4. Jóvári Levente Tamás, Szalai Szavanna
5. Szabó Milán, Szakál Evelin Noémi
6. Kovács Gábor, Rajtár Jázmin
7. Pszota Máté, Markó Kíra Lilian
Junior I. C Latin (2):
1. Szalai Dénes Ferenc, Balla Petra
2. Börcsök Balázs, Tabatabai Nejad Petra
Junior I. C Standard (3):
1. Szalai Dénes Ferenc, Balla Petra
2. Biri Gábor György, Nagy Fruzsina
3. Almási György, Bodor Fanni
Junior I. D Latin (9):
1. Gál Krisztián, Putzke Melanie Sascia
2. Palázsy Miklós, Tatár Bianka
3. Biri Gábor György, Nagy Fruzsina
4. Börcsök Balázs, Tabatabai Nejad Petra
5. Kovács-Kalic Károly Péter, Farkas Liliána
6. Szabó Ákos, Szinger Eszter
Junior I. D Standard (7):
1. Gál Krisztián, Putzke Melanie Sascia
2. Palázsy Miklós, Tatár Bianka
3. Szabó Ákos, Szinger Eszter
4. Börcsök Balázs, Tabatabai Nejad Petra
5. Kovács-Kalic Károly Péter, Farkas Liliána
6. Dézsi Csaba, Zsigmond Angéla
7. Pszota Máté, Markó Kíra Lilian
(Forrás: xek.hu)