U21 Latin, Standard és Kűr Magyar bajnokság - klubközi eredmények
2021. május 15-én Kisteleken rendezték meg az U21 Latin, Standard és Kűr Magyar bajnokságot, amelyen huszonhat klubközi kategóriában is győztest hirdettek.
Felnőtt A Latin (5 induló):
1. Márton Péter, Horváth Petra Jázmin
2. Kézsmárki János, Auer Csenge Daniella
3. Tóth Árpád, Kelemen Erika
4. Balogh Csaba Richárd, Pető Gabriella
5. Éder Barnabás András, Serfőző Dorottya Tímea
Felnőtt A Standard (2):
1. Balogh Csaba Richárd, Pető Gabriella
2. Kővágó Dávid, Kertész Laura
Felnőtt B Latin (7):
1. Balázs Dávid, Huszáros Fanni
2. Flekács László, Maginecz Adél
3. Dzsupin Ádám, Csumán Csenge
4. Havas Márk, Juhász Jázmin
5. Kántor Zsombor Imre, Bohn Lorin
6. Koszta Marcell, Keresztes Petra
7. Kéri Zsolt, Kocsis Katalin
Felnőtt C Latin (20):
1. Pilka Zoltán, Rezes Dorka
2. Kökényesy Dominik, Marozsán Mira Lilla
3. Oláh Olivér, Németh Dzsesszika Alexandra
4. Győrfi Erik, László Vivien Hanna
5. Palásthy Csaba, Mikus Dorottya Klára
6. Kátai Richárd, Szőcs Barbara Veronika
Felnőtt C Standard (8):
1. Fábián Dávid László, Dodé Ingrid
2. Nagy Norbert Zsolt, Deák Friderika
3. Győrfi Erik, László Vivien Hanna
4. Keresztes Gergő, Horváth Hanna
5. Horváth Olivér, Szitás Alexandra
Felnőtt D Latin (14):
1. Svajda Szabolcs, Kelemen Kitti
2. Pálfi Donát Kende, Hordós Anna
3. Máté Milán, Kovács Karina
4. Lekly Olivér, Dienes Regina
5. Vargha Levente, Mursa Mercedesz Leila
6. Juhász Gergely, Litkei Dorottya
Felnőtt D Standard (5):
1. Pótár-Bóta Zalán, Bata Indira Zoé
2. Máté Milán, Kovács Karina
3. Borodi Márk Roland, Mudure Evelin
4. Nagy Kristóf, Posta Dorottya
5. Csuka László, Csuka-Bíró Hajnalka
Felnőtt E Latin (8):
1. Demko Csaba Olivér, Csiba Annamária
2. Csuka László, Csuka-Bíró Hajnalka
3. Keller Zsolt Ákos, Haluska Rebeka
4. Kaló Tamás, Szalontay Noémi Éva
5. Juhász Máté Noel, Vágvölgyi Fanni
Felnőtt E Standard (6):
1. Kaló Tamás, Szalontay Noémi Éva
2. Juhász Máté Noel, Vágvölgyi Fanni
3-4. Molnár Milán, Gócs Minka Hanna
3-4. Várhalmi Barnabás, Várhalmi Borbála
5. Balya András, Uresch Viola
6. Sütő Gergely, Radics Mónika
Senior II. Open Latin (2):
1. Kiss Mihály, Nagy Noémi
2. Csomor Csaba, Zum Edit
Ifjúsági C Latin (17):
1. Bekiarisz Márkosz, Polyák Panna
2. Pilka Zoltán, Rezes Dorka
3. Oláh Olivér, Németh Dzsesszika Alexandra
4. Kökényesy Dominik, Marozsán Mira Lilla
5. Palásthy Csaba, Mikus Dorottya Klára
6. Vajjon Bence, Bulyáki Lili
Ifjúsági C Standard (7):
1. Hideg Márk Alex, Tóth-Verestói Hanna
2. Marton László, Gál Viktória
3. Vajjon Bence, Bulyáki Lili
4. Horváth Olivér, Szitás Alexandra
5. Andrucsák Krisztián József, Molnár Petra
6. Lantos Marcell Attila, Kiss Eliza
7. Hegedűs Bálint Ervin, Vas Angelina
Ifjúsági D Latin (16):
1. Pálfi Donát Kende, Hordós Anna
2. Vajjon Bence, Bulyáki Lili
3. Svajda Szabolcs, Kelemen Kitti
4. Máté Milán, Kovács Karina
5. Lekly Olivér, Dienes Regina
6. Agárdi Márk Dávid, Istvánfi Diána
Ifjúsági D Standard (7):
1. Havas Márk, Juhász Jázmin
2. Baksa Barna, Dorogi Edina Anna
3. Pótár-Bóta Zalán, Bata Indira Zoé
4. Bekiarisz Márkosz, Polyák Panna
5. Máté Milán, Kovács Karina
6. Vajjon Bence, Bulyáki Lili
7. Nagy Kristóf, Posta Dorottya
Ifjúsági E Latin (7):
1. Molnár Milán, Gócs Minka Hanna
2. Tóth Kornél, Fábján Napsugár
3. Kazy Zsigmond, Kubatov Viktória
4. Kőhegyi Imre, Kőhegyi Anna
5. Kaló Tamás, Szalontay Noémi Éva
6. Juhász Máté Noel, Vágvölgyi Fanni
7. Várhalmi Barnabás, Várhalmi Borbála
Ifjúsági E Standard (8):
1. Molnár Milán, Gócs Minka Hanna
2. Várhalmi Barnabás, Várhalmi Borbála
3. Kaló Tamás, Szalontay Noémi Éva
4. Juhász Máté Noel, Vágvölgyi Fanni
5. Tóth Kornél, Fábján Napsugár
6. Kincses Barnabás, Dávid Dóra
Junior II. B Latin (7):
1. Kosztolányi Elek, Bartók Laura
2. Fésűs Ákos, Kőmives Lara
3. Perjési Milán, Kiss Flamina Hanna
4. Látrányi Balázs, Mihók Milla
5. Gali Gergő, Slobodová Nicol
6. Köllő Balázs, Tiringer Lili
7. Beke Mátyás, Darabos Emma
Junior II. B Standard (5):
1. Kosztolányi Elek, Bartók Laura
2. Fésűs Ákos, Kőmives Lara
3. Köllő Balázs, Tiringer Lili
4. Perjési Milán, Kiss Flamina Hanna
5. Beke Mátyás, Darabos Emma
Junior II. D Latin (12):
1. Ördögh Gergő Dominik, Avram Natália Anna
2. Ökrös Zénó, Baráth Csenge
3. Molnár Ádám József, Sass Kincső
4. Mihályfi Máté, Diószegi Dorka Kata
5. Száraz Zalán, Kuzma Panna Laura
6. Teremi Roland, Pitonya Liza Mira
7. Baksa Barna, Dorogi Edina Anna
Junior II. D Standard (7):
1. Baksa Barna, Dorogi Edina Anna
2. Ördögh Gergő Dominik, Avram Natália Anna
3. Bekiarisz Márkosz, Polyák Panna
4. Teremi Roland, Pitonya Liza Mira
5. Kazy Zsigmond, Kubatov Viktória
6. Kincses Barnabás, Dávid Dóra
7. Horváth Gábor, Ropoli Rebeka Apollónia
Junior I. B Latin (3):
1. Bódis Botond, Balassa Bíbor
2. Fehér Erik, Terdik Tímea
3. Patai Patrik Ferenc, Lévai Regina Alexandra
Junior I. B Standard (3):
1. Fehér Erik, Terdik Tímea
2. Bódis Botond, Balassa Bíbor
3. Patai Patrik Ferenc, Lévai Regina Alexandra
Junior I. D Latin (7):
1. Ördögh Gergő Dominik, Avram Natália Anna
2. Molnár Ádám József, Sass Kincső
3. Ökrös Zénó, Baráth Csenge
4. Száraz Zalán, Kuzma Panna Laura
5. Teremi Roland, Pitonya Liza Mira
6. Sipos Marcell, Hajnal Réka
7. Benke Bence Balázs, Bereczki Maja
Junior I. D Standard (13):
1. Ördögh Gergő Dominik, Avram Natália Anna
2. Lepsényi Gábor, Faludi Olívia Zita
3. Ökrös Zénó, Baráth Csenge
4. Teremi Roland, Pitonya Liza Mira
5. Antal Péter, Rotar Sara-Maria
6. Kovács Kornél Viktor, Németh-Szabados Abigél
7. Száraz Zalán, Kuzma Panna Laura
Gyerek II. E Latin (6):
1. Kovács Barna, Balassa Borostyán
2. Kudomrák Noel, Péntek Bori
3. Antal Bence Dominik, Kárászi Kata Hanna
4. Halász Marcell, György Noémi
5. Faludi Gergő Márk, Antal Emma Réka
6. Konstantinovics Márk, Petrás Zília
Gyerek II. E Standard (6):
1. Konstantinovics Márk, Petrás Zília
2. Halász Marcell, György Noémi
3. Antal Bence Dominik, Kárászi Kata Hanna
4. Kovács Barna, Balassa Borostyán
5. Györkös Ábel, Jakab Amália
6. Kudomrák Noel, Péntek Bori
(Forrás: MTáSZ)