Szőke Tisza 2018 - klubközi eredmények
2018. június 16-án tizennyolcadik alkalommal rendezték meg Szegeden a Szőke Tisza nemzetközi táncversenyt, amelynek keretében klubközi verseny is zajlott huszonnégy kategóriában.
Felnőtt B Latin (5 induló):
1. Tóth Barnabás, Turkevics Bogdana
2. Szabó Márk, Frey Tímea
3. Szilágyi Viktor András, Lévai Vanessza Andrea
4. Dajcs Triszten Sámuel, Fekete Krisztina
5. Schiller-Tamás László, Szennyesi Blanka
Felnőtt B Standard (2):
1. Szegi Márk István, Szegi Andrea
2. Tóth Barnabás, Turkevics Bogdana
Felnőtt C Latin (9):
1. Tóth Tamás, Hegedűs Fruzsina
2. Perjési Patrik, Kuti Petra Gabriella
3. Andrejszki Alex Levente, Borbély Diána
4. Oberna Károly Gábor, Váczi Bettina
5. Mihályfi Csaba, Forgács Anna Mónika
6. Preszl Dániel, Pipicz Ágnes
Felnőtt C Standard (6):
1. Szegfű Kornél Norbert, Susánszki Éva
2. Oberna Károly Gábor, Váczi Bettina
3. Salánki Miklós Bence, Szőllősy Blanka
4. Jakab Ádám Gergő, Bánffy Zsófia
5. Sisák Tamás, Óvári Kinga
6. Symchera Roland, Biro Boglarka (Ukrajna)
Felnőtt D Latin (11):
1. Igaz Alex, Igaz Ivett
2. Dzsupin Ádám, Solymos Ildikó
3. Tóth Viktor Donát, Forgács Dorina
4. Drab Tibor, Földesi Zita
5. Mészáros Máté Imre, Friedrich Franciska
6. Sebestyén Péter, Bencsik Andrea
Felnőtt D Standard (10):
1. Fábián Dávid László, Dodé Ingrid
2. Mihályfi Csaba, Forgács Anna Mónika
3. Wolf Dániel, Fődi Kitti
4. Berkeczi Áron, Kis Brigitta
5. Andrejszki Alex Levente, Borbély Diána
6. Preszl Dániel, Pipicz Ágnes
Felnőtt E Latin (5):
1. Tóth Péter, Klecker Lara
2. Loboda Gergely, Tóth Dominika
3. Tóth Zoltán, Kulcsár Henrietta
4. Kovács Mátyás Attila, Liszt Edit
5. Nagy Lajos, Juhász Kinga
Felnőtt E Standard (7):
1. Ádám Szabolcs János, Deák Friderika
2. Ötvös Árpád András, Istenes Renáta
3. Kovács Mátyás Attila, Liszt Edit
4. Tóth Zoltán, Kulcsár Henrietta
5. Sükösd Máté, Mudure Evelin
6. Erdős Péter, Mikó Szilvia Anna
7. Nagy Lajos, Juhász Kinga
Ifjúsági C Latin (8):
1. Fórizs Marcell, Bernáth Odett
2. Patkós Máté, Szenczi Petra
3. Salánki Miklós Bence, Szőllősy Blanka
4. Werner Viktor, Godó Anna
5. Prohászka Tamás, Gendur Kíra Anna
Ifjúsági C Standard (7):
1. Patkós Máté, Szenczi Petra
2. Kalapács Bence, Szántó Regina
3. Szegfű Kornél Norbert, Susánszki Éva
4. Salánki Miklós Bence, Szőllősy Blanka
5. Jakab Ádám Gergő, Bánffy Zsófia
6. Symchera Roland, Biro Boglarka (Ukrajna)
7. Werner Viktor, Godó Anna
Ifjúsági D Latin (5):
1. Mészáros Máté Imre, Friedrich Franciska
2. Jankovics Attila, Sándor Panna
3. Hevesi Dániel, Frittman Fanni
4. Kachur Herhev, Vetrova Oleksandria (Ukrajna)
5. Tamás Marcell, Tamás Blanka
Ifjúsági D Standard (7):
1. Fábián Dávid László, Dodé Ingrid
2. Mihályfi Csaba, Forgács Anna Mónika
3. Szabó Márk, Frey Tímea
4. Berkeczi Áron, Kis Brigitta
5. Jánka István, Juhász Adrienn
6. Tamás Marcell, Tamás Blanka
7. Kachur Herhev, Vetrova Oleksandria (Ukrajna)
Ifjúsági E Latin (4):
1. Komáromi Miklós Erik, Lárencz Júlia
2. Forczek Barnabás, Patocskai Petra Panna
3. Nagy Lajos, Juhász Kinga
4. Sonkoly Ákos Gábor, Baráth Luca
Ifjúsági E Standard (6):
1. Ötvös Árpád András, Istenes Renáta
2. Ádám Szabolcs János, Deák Friderika
3. Komáromi Miklós Erik, Lárencz Júlia
4. Forczek Barnabás, Patocskai Petra Panna
5. Sükösd Máté, Mudure Evelin
6. Nagy Lajos, Juhász Kinga
Junior II. D Latin (4):
1. Geicsnek Ádám, Vida Kamilla
2. Mateo Vasiloni, Alexia Ioana Ardelean (Románia)
3. Kachur Herhev, Vetrova Oleksandria (Ukrajna)
4. Jankovics Attila, Sándor Panna
Junior II. D Standard (4):
1. Kovács Péter Benedek, Márton Lili
2. Debreczeni Csongor, Debreczeni Karola
3. Kachur Herhev, Vetrova Oleksandria (Ukrajna)
4. Sebők Gergő, Kvala Vivien
Junior II. E Latin (13):
1. Ábrám Dominik, Szilvágyi Alexandra
2. Babau Alexandru, Viviana Danescu (Románia)
3. Fabio Vasiloni, Delia Nicola Caraiman (Románia)
4. Nagy Gábor, Csányi Vivien
5. Komáromi Miklós Erik, Lárencz Júlia
6. Ábrám Erik, Liang Melina
Junior II. E Standard (13):
1. Hideg Márk Alex, Tóth-Verestói Hanna
2. Fabio Vasiloni, Delia Nicola Caraiman (Románia)
3. Komáromi Miklós Erik, Lárencz Júlia
4. Nagy Gábor, Csányi Vivien
5. Csatlós Erik, Bazsó-Dombi Tímea
6. Forczek Barnabás, Patocskai Petra Panna
7. Sonkoly Ákos Gábor, Baráth Luca
Junior I. D Latin (6):
1. Mateo Vasiloni, Alexia Ioana Ardelean (Románia)
2. Kosztolányi Elek, Bartók Laura
3. Geicsnek Ádám, Vida Kamilla
4. Kállai Ádám István, Komlós Lilian
5. Polónyi Kevin, Dorogi Edina Anna
6. Sidun Mykhailo, Masynets Oleksandra (Ukrajna)
Junior I. D Standard (7):
1. Kovács Péter Benedek, Márton Lili
2. Kosztolányi Elek, Bartók Laura
3. Debreczeni Csongor, Debreczeni Karola
4. Kállai Ádám István, Komlós Lilian
5. Sebők Gergő, Kvala Vivien
6. Polónyi Kevin, Dorogi Edina Anna
7. Sidun Mykhailo, Masynets Oleksandra (Ukrajna)
Junior I. E Latin (9):
1. Ábrám Dominik, Szilvágyi Alexandra
2. Ábrám Erik, Liang Melina
3. Nagy Gábor, Csányi Vivien
4. Török Levente, Petőcz Petra Kitti
5. Lantos Marcell Attila, Őze Virág
6. Hrustinszki Ádám, Barabás Rebeka
Junior I. E Standard (9):
1. Hideg Márk Alex, Tóth-Verestói Hanna
2. Nagy Gábor, Csányi Vivien
3. Csatlós Erik, Bazsó-Dombi Tímea
4. Török Levente, Petőcz Petra Kitti
5. Lantos Marcell Attila, Őze Virág
6. Gyulavári Bálint, Tasi Nóra Nádja
Gyerek II. D Latin (9):
1. Patrik Cristian Costea, Iulia Elena Gradea (Románia)
2. Kosztolányi Elek, Bartók Laura
3. Kállai Ádám István, Komlós Lilian
4. Polónyi Kevin, Dorogi Edina Anna
5. Vasile David Mircea Crisan, Vanessa Vasiloni (Románia)
6. Sidun Mykhailo, Masynets Oleksandra (Ukrajna)
Gyerek II. D Standard (7):
1. Patrik Cristian Costea, Iulia Elena Gradea (Románia)
2. Kosztolányi Elek, Bartók Laura
3. Ruzsa Csanád, Gál Elza
4. Kállai Ádám István, Komlós Lilian
5. Vasile David Mircea Crisan, Vanessa Vasiloni (Románia)
6. Polónyi Kevin, Dorogi Edina Anna
7. Sidun Mykhailo, Masynets Oleksandra (Ukrajna)
(Forrás: MTáSZ)