Pro-Art Kistelek Kupa - eredmények
2019. március 9-én rendezték meg Kisteleken a Pro-Art Kistelek Kupa táncversenyt, amelyen a ranglisták mellett klubközi versenyek is voltak, harminc kategóriában hirdettek győztest a gyerek korcsoporttól a felnőtt korosztályig.
Felnőtt C Latin (11 induló):
1. Nyilas Dániel, Szabó Karolina Veronika
2. Koszta Marcell, Radnai Nóra
3. Oberna Károly Gábor, Buránszki Andrea
4. Bencs Ádám, Better Barbara Alma
5. Hajdú Viktor, Prágai Szimonetta
6. Prohászka Tamás, Gendur Kíra Anna
Felnőtt C Standard (4):
1. Mihályfi Csaba, Forgács Anna Mónika
2. Hajdú Viktor, Prágai Szimonetta
3. Vajda András István, Tatár Bianka
4. Varga András, Lipcsei Laura
Felnőtt D Latin (6):
1. Reszelő Dániel, Tömösközi Kata Berta
2. Győrfi Erik, László Vivien Hanna
3. Nagy Bálint, Moss Kinga
4. Hevesi Dániel, Frittman Fanni
5. Varga András, Lipcsei Laura
6. Palásthy Csaba, Pammer Lea
Felnőtt D Standard (6):
1. Győrfi Erik, László Vivien Hanna
2. Koszta Marcell, Radnai Nóra
3. Hevesi Dániel, Frittman Fanni
4. Tarcsay Tamás, Landi Lolita Enikő
5. Rácz Ádám, Kovács Leila
6. Preszl Dániel, Pipicz Ágnes
Felnőtt E Latin (4):
1. Ágoston Lénárd, Miskov Éva
2. Tóth Dániel, Marozsán Veronika Zsófia
3. Nagy Lajos, Juhász Kinga
4. Nagy Ferenc, Szabó Ninetta Dorina
Felnőtt E Standard (3):
1. Nagy Lajos, Juhász Kinga
2. Nagy Ferenc, Szabó Ninetta Dorina
3. Ágoston Lénárd, Miskov Éva
Ifjúsági B Latin (8):
1. Lehóczki Zsolt, Bernáth Odett
2. Lőrincz Marc Andrei, Luncan Roxana Carina
3. Holló Patrik, Szeőke Ágota
4. Paizs Ármin Gábor, Jeges Jázmin Mirjam
5. Kalapács Bence, Miskolczi Nóra
6. Szegfű Kornél Norbert, Susánszki Éva
Ifjúsági B Standard (4):
1. Lőrincz Marc Andrei, Luncan Roxana Carina
2. Patkós Máté, Juhász Dóra
3. Kalapács Bence, Miskolczi Nóra
4. Szegfű Kornél Norbert, Susánszki Éva
Ifjúsági C Latin (11):
1. Raffai Róbert Balázs, Csányi Vivien
2. Fedelin Márk, Kaáli Anna
3. Hajdú Viktor, Prágai Szimonetta
4. Besenyi Norbert, Besenyi Adél
5. Korita István, Vincze Alíz
6. Petrás Bene, Baráth Luca
Ifjúsági C Standard (9):
1. Mihályfi Csaba, Forgács Anna Mónika
2. Hajdú Viktor, Prágai Szimonetta
3. Petrás Bene, Baráth Luca
4. Reznák Zsolt, Dubai Dóra
5. Sántha Norbert, Juhász Veronika
6. Varga András, Lipcsei Laura
7. Sántha Roland, Sass Júlia Zita
Ifjúsági D Latin (7):
1. Győrfi Erik, László Vivien Hanna
2. Majer Tamás Roland, Farkas Enikő
3. Vasiloni Fabio, Caraiman Delia (Románia)
4. Orbán Gergő Botond, Dienes Rozi
5. Palásthy Csaba, Pammer Lea
6. Tarcsay Tamás, Landi Lolita Enikő
7. Varga András, Lipcsei Laura
Ifjúsági D Standard (5):
1. Raffai Róbert Balázs, Csányi Vivien
2. Győrfi Erik, László Vivien Hanna
3. Tarcsay Tamás, Landi Lolita Enikő
4. Molnár Ákos, Kiss Petra
5. Palásthy Csaba, Pammer Lea
Ifjúsági E Latin (6):
1. Nagy Gábor, Szabó Rebeka Eszter
2. Orbán Vilmos, Máté Eszter
3. Hegedűs Bálint Ervin, Vas Angelina
4. Sonkoly Ákos Gábor, Balogh Petra
5. Nagy Ferenc, Szabó Ninetta Dorina
6. Nagy Lajos, Juhász Kinga
Ifjúsági E Standard (6):
1. Sonkoly Ákos Gábor, Balogh Petra
2. Nagy Gábor, Szabó Rebeka Eszter
3. Hegedűs Bálint Ervin, Vas Angelina
4. Nagy Ferenc, Szabó Ninetta Dorina
5. Nagy Lajos, Juhász Kinga
6. Orbán Vilmos, Máté Eszter
Junior II. C Latin (9):
1. Raffai Róbert Balázs, Csányi Vivien
2. Fedelin Márk, Kaáli Anna
3. Reznák Zsolt, Dubai Dóra
4. Petrás Bene, Baráth Luca
5. Molnár Ákos, Kiss Petra
6. Rácz Norbert, Marozsán Mira Lilla
7. Ács Gergő, Drevenka Annamária
Junior II. C Standard (5):
1. Reznák Zsolt, Dubai Dóra
2. Petrás Bene, Baráth Luca
3. Fedelin Márk, Kaáli Anna
4. Bottner Richard, Sofia Rognean (Románia)
5. Nikita Startsev, Anastasiia Maziuta (Ukrajna)
Junior II. D Latin (5):
1. Orbán Gergő Botond, Dienes Rozi
2. Mihályfi Máté, Kőmives Lara
3. Majer Tamás Roland, Farkas Enikő
4. Lantos Marcell Attila, Gál Viktória
5. Farkas Bernát Jakab, Fürj Anikó
Junior II. D Standard (4):
1. Raffai Róbert Balázs, Csányi Vivien
2. Farkas Bernát Jakab, Fürj Anikó
3. Molnár Ákos, Kiss Petra
4. Lantos Marcell Attila, Gál Viktória
Junior II. E Latin (5):
1. Nagy Gábor, Szabó Rebeka Eszter
2. Orbán Vilmos, Máté Eszter
3. Hegedűs Bálint Ervin, Vas Angelina
4. Andrucsák Krisztián József, Molnár Petra
5. Sonkoly Ákos Gábor, Balogh Petra
Junior II. E Standard (5):
1. Andrucsák Krisztián József, Molnár Petra
2. Nagy Gábor, Szabó Rebeka Eszter
3. Orbán Vilmos, Máté Eszter
4. Sonkoly Ákos Gábor, Balogh Petra
5. Hegedűs Bálint Ervin, Vas Angelina
Junior I. C Latin (3):
1. Juhász Gábor Krisztián, Kocsis Johanna
2. Kállai Ádám István, Komlós Lilian
3. Kosztolányi Elek, Bartók Laura
Junior I. C Standard (2):
1. Kosztolányi Elek, Bartók Laura
2. Juhász Gábor Krisztián, Kocsis Johanna
Junior I. D Latin (6):
1. Yanosh Maziuta, Sofiia Tetenich (Ukrajna)
2. Mihályfi Máté, Kőmives Lara
3. Süle Zsombor, Tiringer Lili
4. Farkas Bernát Jakab, Fürj Anikó
5. Bartolák Levente, Varga Kata
6. Lantos Marcell Attila, Gál Viktória
Junior I. D Standard (6):
1. Süle Zsombor, Tiringer Lili
2. Kállai Ádám István, Komlós Lilian
3. Farkas Bernát Jakab, Fürj Anikó
4. Yanosh Maziuta, Sofiia Tetenich (Ukrajna)
5. Lantos Marcell Attila, Gál Viktória
6. Bartolák Levente, Varga Kata
Junior I. E Latin (4):
1. Skral Maksym, Koropchak Oleksandra (Ukrajna)
2. Andrucsák Krisztián József, Molnár Petra
3. Ördögh Gergő Dominik, Németh-Szabados Abigél
4. Pető Dániel, Kocsis Liliána
Junior I. E Standard (7):
1. Skral Maksym, Koropchak Oleksandra (Ukrajna)
2. Andrucsák Krisztián József, Molnár Petra
3. Ökrös Zénó, Baráth Csenge
4. Ördögh Gergő Dominik, Németh-Szabados Abigél
5. Mihályfi Máté, Kőmives Lara
6. Pető Dániel, Kocsis Liliána
7. Gyalai Oszkár Noel, Békési Csenge
Gyerek II. D Latin (6):
1. Yanosh Maziuta, Sofiia Tetenich (Ukrajna)
2. Patai Patrik Ferenc, Lévai Regina Alexandra
3. Gyaraki Viktor, Takács Viviána
4. Ökrös Zénó, Baráth Csenge
5. Antal Márk Dániel, Patai Loretta
6. Gyalai Oszkár Noel, Békési Csenge
Gyerek II. D Standard (3):
1. Yanosh Maziuta, Sofiia Tetenich (Ukrajna)
2. Patai Patrik Ferenc, Lévai Regina Alexandra
3. Antal Márk Dániel, Patai Loretta
Gyerek II. E Latin (7):
1. Patai Patrik Ferenc, Lévai Regina Alexandra
2. Skral Maksym, Koropchak Oleksandra (Ukrajna)
3. Ördögh Gergő Dominik, Németh-Szabados Abigél
4. Ökrös Zénó, Baráth Csenge
5. Pető Dániel, Kocsis Liliána
6. Antal Márk Dániel, Patai Loretta
7. Ács Bence, Dienes Regina
Gyerek II. E Standard (7):
1. Skral Maksym, Koropchak Oleksandra (Ukrajna)
2. Patai Patrik Ferenc, Lévai Regina Alexandra
3. Ördögh Gergő Dominik, Németh-Szabados Abigél
4. Ökrös Zénó, Baráth Csenge
5. Pető Dániel, Kocsis Liliána
6. Gyalai Oszkár Noel, Békési Csenge
7. Antal Márk Dániel, Patai Loretta
(Forrás: MTáSZ)