Nyugat-Magyarország Területi bajnokság - eredmények
2021. március 6-án rendezték meg Kaposváron a Nyugat-Magyarország Területi bajnokságot, amelyen ötvenkét kategóriában avattak bajnokot.
Felnőtt A Latin (2 induló):
1. Paizs Ármin Gábor, Jeges Jázmin Mirjam
2. Czinege Norbert, Vad Enikő
Felnőtt B Latin (4):
1. Horváth Patrik, Sölét Brigitta
2. Kántor Zsombor Imre, Bohn Lorin
3. Török Dániel Viktor dr., Bartók Tímea
4. Szilner Konrád, Szelecki Vivien
Felnőtt B Standard (4):
1. Horváth Patrik, Sölét Brigitta
2. Szilner Konrád, Szelecki Vivien
3. Sebők Gergő, Katona Rozina
4. Horváth Márk, Zátrok Dorottya Júlia
Felnőtt C Latin (7):
1. Meidlinger Tamás, Huber Petra Ildikó
2. Győrfi Erik, László Vivien Hanna
3. Tóth Dominik Balázs, Tánczos Gréta
4. Szabó Gergő, Tóth Evelin
5. Závecz Roland Zoltán, Könye Rozália Ilka
6. Szabó Bence, Kovács Fanni
7. Takács Csaba, Balatonyi Kata
Felnőtt C Standard (7):
1. Győrfi Erik, László Vivien Hanna
2. Szabó Bence, Kovács Fanni
3. Kántor Zsombor Imre, Bohn Lorin
4. Tamás Marcell, Tamás Blanka
5. Závecz Roland Zoltán, Könye Rozália Ilka
6. Kincses Imre Dr., Kemény Krisztina
7. Takács Csaba, Balatonyi Kata
Felnőtt D Latin (5):
1. Bedi Dominik József, Illés Hanna
2. Csejtei Csaba, Zsupos Csenge Zsófia
3. Takács Gábor Árpád, Sebők Luca
4. Szomi Tamás, Birkás Emese
5. Szilvási Patrik, Cseh Zamira Vivien
Felnőtt D Standard (3):
1. Tóth Dominik Balázs, Tánczos Gréta
2. Szilvási Patrik, Cseh Zamira Vivien
3. Csuka László, Csuka-Bíró Hajnalka
Felnőtt E Latin (3):
1. Csuka László, Csuka-Bíró Hajnalka
2. Király György Keve, Fülöp Csilla
3. Galambos Tamás, Skáfár Katalin Zsófia
Felnőtt E Standard (5):
1. Bedi Dominik József, Illés Hanna
2. Szomi Tamás, Birkás Emese
3. Takács Gábor Árpád, Sebők Luca
4. Király György Keve, Fülöp Csilla
5. Galambos Tamás, Skáfár Katalin Zsófia
Senior I. Open Standard (2):
1. Váczi Márk Dr., Váczi Noémi Katalin
2. Halász Barna, Weidinger Ágnes
Senior I. C Latin (1):
1. Takács Csaba, Balatonyi Kata
Senior I. C Standard (1):
1. Takács Csaba, Balatonyi Kata
Senior I. D Standard (1):
1. Csuka László, Csuka-Bíró Hajnalka
Senior I. E Latin (3):
1. Csuka László, Csuka-Bíró Hajnalka
2. Németh Áron, Némethné Vörös Edina
3. Strausz Tamás, Szántó Éva
Senior I. E Standard (1):
1. Strausz Tamás, Szántó Éva
Senior II. C Standard (1):
1. Kincses Imre Dr., Kemény Krisztina
Senior II. E Latin (1):
1. Galambos Tamás, Skáfár Katalin Zsófia
Senior II. E Standard (1):
1. Galambos Tamás, Skáfár Katalin Zsófia
Senior III. Open Standard (1):
1. Baranyai Szilárd, Illés Enikő Katalin
Senior IV. C Latin (1):
1. Szabó Lajos, Szabó Hajnalka
Senior IV. C Standard (1):
1. Szabó Lajos, Szabó Hajnalka
Ifjúsági A Latin (4):
1. Kovács Péter Benedek, Vida Kamilla
2. Tuboly Zsombor, Salamon Sára
3. Kovács Ádám, Faludi Eliza Eszter
4. Pusch Kevin, Bednarik Bianka
Ifjúsági A Standard (1):
1. Kovács Ádám, Faludi Eliza Eszter
Ifjúsági B Latin (5):
1. Házas Ádám, P. Kovács Panka Dóra
2. Józsa Márk, Hegedüs Adela
3. Barkaszi Bálint, Böhl Emese
4. Cziráki Bálint, Balogh Anna
5. Katona Zétény Máté, Lévai Blanka
Ifjúsági B Standard (3):
1. Cziráki Bálint, Balogh Anna
2. Pusch Kevin, Bednarik Bianka
3. Józsa Márk, Hegedüs Adela
Ifjúsági C Latin (5):
1. Oláh Olivér, Németh Dzsesszika Alexandra
2. Tihanyi Barnabás, Sümegi Anett Júlia
3. Orbán Gergő Botond, Dienes Rozi
4. Radits Dávid, Szilágyi Júlia
5. Csepregi Gergő, Petter Alexa
Ifjúsági C Standard (6):
1. Házas Ádám, P. Kovács Panka Dóra
2. Müller Balázs, Jáger Laura
3. Katona Zétény Máté, Lévai Blanka
4. Tarcsay Tamás, Béres Orsolya Eszter
5. Faragó Attila Ádám, Tirk Zsófia Ágnes
6. Vauver Bence, Horváth Fanni Georgina
Ifjúsági D Latin (16):
1. Svajda Szabolcs, Kelemen Kitti
2. Horváth Gergő, Kolumbán Elvira
3. Simon Áron, Korn Vivien
4. Pálfi Donát Kende, Hordós Anna
5. Bálint Péter Imre, Rozmán Vivien
6. Fajt-Ujj Flórián, Parrag-Hauzer Jázmin
Ifjúsági D Standard (10):
1. Simon Áron, Korn Vivien
2. Bálint Péter Imre, Rozmán Vivien
3. Práger Mátyás, Denk Lili Édua
4. Kopácsi Attila, Sipos Blanka
5. Csepregi Gergő, Petter Alexa
6. Tihanyi Barnabás, Sümegi Anett Júlia
Ifjúsági E Latin (6):
1. Dávid Barnabás, Mikolás Virág
2. Lekszikov András Zsigmond, Czuring Nóra
3. Szabolcs Soma Bálint, Kurusta Sára
4. Horváth Levente, Horváth Dorina
5. Tuboly Ádám, Németh Lara Zoé
6. Csizmadia Benedek, Széll-Szabó Lili
Ifjúsági E Standard (5):
1. Horváth Gergő, Kolumbán Elvira
2. Lekszikov András Zsigmond, Czuring Nóra
3. Szűcs Henrik, Tóth Júlia
4. Horváth Levente, Horváth Dorina
5. Csizmadia Benedek, Széll-Szabó Lili
Junior II. B Latin (7):
1. Tóth István Aramisz, Cantineau Lilly
2. Kiss Zsombor Gábor, Albert Emma
3. Látrányi Balázs, Mihók Milla
4. Beke Mátyás, Darabos Emma
5. Tóth András, Ávár Kornélia
6. Csanaki Ádám, Kolozsváry Lili
7. Péntek Ádám, Máté Zsóka
Junior II. B Standard (3):
1. Kiss Zsombor Gábor, Albert Emma
2. Beke Mátyás, Darabos Emma
3. Tóth András, Ávár Kornélia
Junior II. C Latin (10):
1. Perjési Milán, Kiss Flamina Hanna
2. Simovic Dominik, Dórák Lara Jázmin
3. Rozina Ákos, Kapronczai Sára Panna
4. Faludi Bálint, Móritz Borbála Anna
5. Sipos Zsombor, Kulcsár Henriett
6. Simon Dávid, Eke Flóra
Junior II. C Standard (6):
1. Rozina Ákos, Kapronczai Sára Panna
2. Perjési Milán, Kiss Flamina Hanna
3. Faludi Bálint, Móritz Borbála Anna
4. Kaiser Kristóf, Paál Viktória Anna
5. Póli Kristóf, Szabó Laura
6. Fehér Dominik, Fehér Violett
Junior II. D Latin (6):
1. Bene Nándor, Gerencsér Zsófia
2. Sovány Zsombor, Dömény Lili
3. Horváth Gábor, Ropoli Rebeka Apollónia
4. Gombos Dávid, Gombos Kata
5. Bényei Gergő, Schleier Nikolett
6. Kincses Barnabás, Dávid Dóra
Junior II. D Standard (6):
1. Sipos Zsombor, Kulcsár Henriett
2. Bene Nándor, Gerencsér Zsófia
3. Sovány Zsombor, Dömény Lili
4. Gombos Dávid, Gombos Kata
5. Takács Tamás István, Kovács Dóra
6. Péntek Ádám, Máté Zsóka
Junior II. E Latin (8):
1. Lukács Zétény Attila, Németh Lili Nóra
2. Szőke Marcell Benedek, Szabó Anna Sára
3. Furák Levente, Furák Szófia Flóra
4. Császár Bálint, Kránicz Kíra
5. Udvardi Gergely Balázs, Nagy Jázmin Viktória
Junior II. E Standard (7):
1. Udvardi Gergely Balázs, Nagy Jázmin Viktória
2. Horváth Gábor, Ropoli Rebeka Apollónia
3. Grumming Ábel, Miklós Enikő
4. Kincses Barnabás, Dávid Dóra
5. Bényei Gergő, Schleier Nikolett
6. Kovács Marcell Krisztián, Németh Laura
7. Császár Bálint, Kránicz Kíra
Junior I. B Latin (1):
1. Bódis Botond, Balassa Bíbor
Junior I. C Latin (2):
1. Lepsényi Gábor, Faludi Olívia Zita
2. Kapronczai Benedek, Mészáros Szofi
Junior I. C Standard (2):
1. Bódis Botond, Balassa Bíbor
2. Kapronczai Benedek, Mészáros Szofi
Junior I. D Latin (8):
1. Bocsor Levente, Dienes Borbála
2. Száraz Zalán, Kuzma Panna Laura
3. Froner Bendegúz, Lábodi Laura
4. Szabó Zsombor, Papp Emese Orsolya
5. Gorza Milán, Bödő Liána
Junior I. D Standard (2):
1. Lepsényi Gábor, Faludi Olívia Zita
2. Gorza Milán, Bödő Liána
Junior I. E Latin (16):
1. Borsos Ádám, Tóth-Lengyel Dalma
2. Takács Ákos, Tóth Kovács Dorina
3. Tóth Kristóf, Gayer Luca Anna
4. Rejtő Máté, Szabadfi Eszter
5. Tolnai Zétény Benedek, Olexa Kinga
6. Szabó Csongor, Kocsis Nóra
Junior I. E Standard (12):
1. Jahni Ákos, Hegedűs Hanna
2. Rejtő Máté, Szabadfi Eszter
3. Soltész-Bácskai Levente, Németh Lora
4. Mészáros Dávid Lajos, Reiter Léna
5. Száraz Zalán, Kuzma Panna Laura
6. Gargya Dorián, Eredits Luca
Gyerek II. C Latin (1):
1. Halmóczki Márk, Tran Ngoc Quynh Anh
Gyerek II. D Latin (1):
1. Széles-Hlagyvik Levente, Tüttő Roxána
Gyerek II. D Standard (1):
Halmóczki Márk, Tran Ngoc Quynh Anh
Gyerek II. E Latin (10):
1. Kovács Barna, Balassa Borostyán
2. Dul Dominik András, Pallagi Zsófia
3. Horváth Olivér, Monostori Luca
4. Kudomrák Noel, Péntek Bori
5. Radó Márk Milán, Vastag Cseperke Véda
6. Hóbor Márk, Szép Zoé Boróka
Gyerek II. E Standard (3):
1. Kovács Barna, Balassa Borostyán
2. Horváth Olivér, Monostori Luca
3. Kudomrák Noel, Péntek Bori
Gyerek I. E Latin (2):
1. Szabó Valentin Nimród, Horváth Camille
2. Fodor Levente, Vékási Veca
(Forrás: MTáSZ)