Kelet-Magyarország Területi bajnokság - forgatókönyv
2017. március 18-án rendezik meg Szentesen a Kelet-Magyarország Területi bajnokságot, amelyre 55 kategóriában 323 nevezés érkezett előzetesen a gyerek korosztálytól a senior korcsoportig.
A verseny időpontja: 2017. március 18. 9 óra
A verseny helyszíne: Dr. Papp László Városi Sportcsarnok - Szentes, Jövendő utca 1.
7.30 Kapunyitás
7.45 Parkettpróba
I. Blokk
9.00 Junior II. E Standard Elődöntő
9.06 Ifjúsági E Standard Elődöntő
9.12 Gyermek I. E Standard DÖNTŐ
9.18 Gyermek II. E Standard DÖNTŐ
9.24 Junior I. E Standard DÖNTŐ
9.30 Junior II. E Standard DÖNTŐ
9.36 Ifjúsági E Standard DÖNTŐ
9.42 Felnőtt E Standard DÖNTŐ
9.48 Gyermek I. E Latin DÖNTŐ
9.54 Gyermek II. E Latin Elődöntő
10.00 Junior I. E Latin Elődöntő
10.06 Junior II. E Latin Elődöntő
10.12 Ifjúsági E Latin Elődöntő
10.18 Felnőtt E Latin Elődöntő
10.24 Gyermek II. E Latin DÖNTŐ
10.30 Junior I. E Latin DÖNTŐ
10.36 Junior II. E Latin DÖNTŐ
10.42 Ifjúsági E Latin DÖNTŐ
10.48 Felnőtt E Latin DÖNTŐ
10.54 Eredményhirdetés
11.30 Parkettpróba
II. Blokk
11.40 Junior I. D Standard Elődöntő
11.48 Junior II. D Standard Elődöntő
11.56 Ifjúsági D Standard DÖNTŐ
12.04 Felnőtt D Standard DÖNTŐ
12.12 Gyermek II. + Senior I. + Senior III. D Standard DÖNTŐ
12.20 Junior I. D Standard DÖNTŐ
12.28 Junior II. D Standard DÖNTŐ
12.36 Junior I. C Standard DÖNTŐ
12.46 Senior II. C Standard DÖNTŐ
12.56 Senior III. C Standard DÖNTŐ
13.06 Gyermek II. + Junior I. C + B Standard DÖNTŐ
13.16 Eredményhirdetés
13.43 Parkettpróba
III. Blokk
13.53 Junior I. D Latin Elődöntő
14.01 Junior II. D Latin Elődöntő
14.09 Felnőtt D Latin Elődöntő
14.17 Ifjúsági D Latin Elődöntő
14.25 Gyermek II. + Senior II. + Senior III. D Latin DÖNTŐ
14.33 Junior I. D Latin DÖNTŐ
14.41 Junior II. D Latin DÖNTŐ
14.49 Felnőtt D Latin DÖNTŐ
14.57 Ifjúsági D Latin DÖNTŐ
15.05 Gyermek II. + Senior II. + Junior I. C+B Latin DÖNTŐ
15.15 Junior I. C Latin DÖNTŐ
15.25 Senior III. C Latin DÖNTŐ
15.35 Eredményhirdetés
16.00 Parkettpróba
IV. Blokk
Megnyitó
16.10 Ifjúsági C Standard Elődöntő
16.20 Felnőtt C Standard Elődöntő
16.30 Felnőtt B Standard Elődöntő
16.40 Junior II. C Standard DÖNTŐ
16.50 Junior II. B Standard DÖNTŐ
17.00 Ifjúsági C Standard DÖNTŐ
17.10 Ifjúsági B Standard DÖNTŐ
17.20 Ifjúsági A Standard DÖNTŐ
17.30 Senior IV. Open Standard DÖNTŐ
17.40 Felnőtt C Standard DÖNTŐ
17.50 Felnőtt B Standard DÖNTŐ
18.00 Felnőtt A Standard DÖNTŐ
18.10 Eredményhirdetés
18.37 Parkettpróba
V. Blokk
18.47 Junior II. C Latin Elődöntő
18.57 Felnőtt C Latin Elődöntő (18 pár, 2 kör)
19.17 Ifjúsági B Latin Elődöntő
19.27 Felnőtt B Latin Elődöntő
19.37 Felnőtt A Latin Elődöntő
19.47 Felnőtt C Latin Középdöntő
19.57 Junior II. B Latin DÖNTŐ
20.07 Junior II. C Latin DÖNTŐ
20.17 Ifjúsági C Latin DÖNTŐ
20.27 Ifjúsági B Latin DÖNTŐ
20.37 Ifjúsági A Latin DÖNTŐ
20.47 Felnőtt C Latin DÖNTŐ
20.57 Felnőtt B Latin DÖNTŐ
21.07 Felnőtt A Latin DÖNTŐ
21.17 Felnőtt S Standard DÖNTŐ
21.27 Felnőtt S Latin DÖNTŐ
21.37 Eredményhirdetés
(Forrás: Szilver TSE)