IV. Fulldance Kupa - eredmények
2017. április 8-án Tápiószentmártonban rendezték meg a IV. Fulldance Kupa ranglista és klubközi versenyt, utóbbin 30 kategóriában hirdettek győztest a versenynap során.
Felnőtt A Latin (4 induló):
1. Bátor Tamás, Fügedi Laura
2. Novák István, Sebesi Daniella
3. Péter Krisztián, Milus Alida
4. Keresztes László, Bartha Lilla
Felnőtt B Latin (7):
1. Reck Tibor, Szlepák Andrea Zsuzsanna
2. Balogh Csaba Richárd, Pető Gabriella
3. Török Tamás Dániel, Gyurkovits Éva
4. Simon Zoltán, Rákosi Zsófia
5. Bacsik Bence, Tóth Melitta
6. Holló Patrik, Holka Jázmin
7. Wu-Hen-Chang Antal, Surján Cecília
Felnőtt B Standard (4):
1. Balogh Csaba Richárd, Pető Gabriella
2. Bacsik Bence, Tóth Melitta
3. Péter Krisztián, Milus Alida
4. Kaszás Levente, Réthelyi Virág
Felnőtt C Latin (12):
1. Drahos Gergő, Geiger Zsanett
2. Horváth Tamás, Hornyák Verona
3. Poór István, Király Berndadett
4. Bozsoki Viktor, Bognár Alexandra
5. Koszta Marcell, Huszáros Fanni
6. Kraszkó Tamás, Kraszkó Zsanett
Felnőtt C Standard (6):
1. Drahos Gergő, Geiger Zsanett
2. Rozsnyai Márton, Tóth Boglárka
3. Halmai Dániel, Bencsik Noémi
4. Szegi Márk István, Szegi Andrea
5. Zahorán Zoltán, Csepregi Noémi Éva
6. Horváth András, Bundzik Alíz
Felnőtt D Latin (13):
1. Csizmadia Márk, Kollár Dóra
2. Lakatos Ármin, Vencel Krisztina
3. Nagy Ákos Bálint, Szűcs Viktória
4. Ossik Béla, Szabó Dóra Zsófia
5. Igaz Alex, Igaz Ivett
6. Mészáros Krisztián Máté, Gizella Hajnalka
7. Sebestyén Péter, Salgó Anna Réka
Felnőtt E Latin (12):
1. Gál Bertalan, Bende Cintia
2. Gödri Csaba Zsolt, Ferenczi-Bognár Annamária
3. Mihalovits Bence Gábor, Csumán Csenge
4. Kátai Richárd, Nagy Bernadett
5. Wolf Dániel, Fődi Kitti
6. Nagy Kristóf, Kovács Lili Klaudia
7. Kenéz Bence Kende, Együd Izabella
Felnőtt E Standard (7):
1. Gasparin Zsombor, Molnár Virág
2. Wolf Dániel, Fődi Kitti
3. Szőke Ákos, Szőke Eszter
4. Loránt Gábor Dániel, Ceglédi Eszter Bernadett
5. Jánka István, Juhász Adrienn
6. Ossik Béla, Szabó Dóra Zsófia
7. Nagy Kristóf, Kovács Lili Klaudia
Ifjúsági B Latin (9):
1. Szabó Ábel Zsombor, Bokodi Panna
2. Mózer Adrián, Lévai Doroti
3. Dunai Bence, Horváth Petra Vanda
4. Bacsik Bence, Tóth Melitta
5. Kovács-Kalic Károly Péter, Farkas Liliána
6. Holló Patrik, Holka Jázmin
Ifjúsági B Standard (4):
1. Kovács-Kalic Károly Péter, Farkas Liliána
2. Bacsik Bence, Tóth Melitta
3. Podlovics Tamás, Tóth Eszter Noémi
4. Al-Hakim Kerim, Vass Virág
Ifjúsági C Latin (13):
1. Bánáti Marcell, Kilner Panna
2. Bangó Milán, Herczeg Dóra
3. Kovács Kristóf, Loch Jázmin
4. Bánáti Barnabás, Farkas Noémi
5. Salabert Márton, Denke Réka
6. Botos Zsolt Armand, Rabóczki Zsanett
7. Melich Krisztián, Petrás Kíra
Ifjúsági C Standard (7):
1. Halmai Dániel, Bencsik Noémi
2. Rózsa Patrik Sándor, Bistey Beáta
3. Rozsnyai Márton, Tóth Boglárka
4. Salabert Márton, Denke Réka
5. Melich Krisztián, Petrás Kíra
6. Kraszkó Tamás, Kraszkó Zsanett
7. Zahorán Zoltán, Csepregi Noémi Éva
Ifjúsági D Latin (12):
1. Gasparin Zsombor, Molnár Virág
2. Jánka István, Juhász Adrienn
3. Perjési Patrik, Kuti Petra Gabriella
4. Nyilas Dániel, Benczur Fanni
5. Ercsi Dániel, Patai Vanessza
6. Mihályfi Csaba, Csenki Rebeka
Ifjúsági D Standard (6):
1. Holló Patrik, Holka Jázmin
2. Salánki Miklós Bence, Szőllősy Blanka
3. Korcsok Roland József, Szabó Vivien
4. Horváth Ádám, Leposa Dóra
5. Ercsi Dániel, Patai Vanessza
6. Bangó Milán, Herczeg Dóra
Ifjúsági E Latin (13):
1. Kátai Richárd, Nagy Bernadett
2. Mihalovits Bence Gábor, Csumán Csenge
3. Jankovics Attila, Sándor Panna
4. Major Antal, Kaáli Anna
5. Préger Balázs, Horváth Vanda Eszter
6. Gecseg Péter Pál, Bucsi Fanni
7. Nagy Kristóf, Kovács Lili Klaudia
Ifjúsági E Standard (12):
1. Gasparin Zsombor, Molnár Virág
2. Jánka István, Juhász Adrienn
3. Szabó Tamás Áron, Karasi Zoé Hanga
4. Nagy Kristóf, Kovács Lili Klaudia
5. Sebestyén Dániel Máté, Gazdik Dorina
6. Kenéz Bence Kende, Együd Izabella
Junior II. C Latin (3):
1. Botos Zsolt Armand, Rabóczki Zsanett
2. Antal Krisztián, Prozlik Melinda Lenke
3. Bánáti Barnabás, Farkas Noémi
Junior II. C Standard (2):
1. Antal Krisztián, Prozlik Melinda Lenke
2. Bánáti Barnabás, Farkas Noémi
Junior II. D Latin (19):
1. Ács Máté, Molnár Petra
2. Labancz Gábor, Koczó Florina Kiara
3. Nagy Zalán Zsolt, Torják Gerda
4. Ercsi Dániel, Patai Vanessza
5. Balázs Dominik, Kondacs Jázmin Bíborka
6. Hajdú Viktor, Sólyom Petra Veronika
Junior II. D Standard (10):
1. Labancz Gábor, Koczó Florina Kiara
2. Balázs Dominik, Kondacs Jázmin Bíborka
3. Tóth Alex, Balogh Zsófia
4. Dudás Barnabás, Szilágyi Dóra
5. Korcsok Roland József, Szabó Vivien
6. Salánki Miklós Bence, Szőllősy Blanka
Junior II. E Latin (10):
1. Jankovics Attila, Sándor Panna
2. Major Antal, Kaáli Anna
3. Borota Mark Christian, Élő Boglárka Sára
4. Gecseg Péter Pál, Bucsi Fanni
5. Duró Dominik, Tassi Laura Jázmin
6. Ivánczi Benedek József, Ujcz-Méri Sára
Junior II. E Standard (8):
1. Szabó Tamás Áron, Karasi Zoé Hanga
2. Márkus Erik Krisztián, Balog Alexandra
3. Sebestyén Dániel Máté, Gazdik Dorina
4. Nagy Gábor, Szabó Rebeka Eszter
5. Pakuts András, Szakács Napsugár Réka
Junior I. B Latin (2):
1. Belucz Levente Zoltán, Révész Alicia
2. Papp Ádám István, Gál Dalma
Junior I. C Latin (3):
1. Ludchen Dániel, Bódor Liliána
2. Antal Krisztián, Prozlik Melinda Lenke
3. Sütő Zalán, Markos Nikol
Junior I. C Standard (2):
1. Antal Krisztián, Prozlik Melinda Lenke
2. Ludchen Dániel, Bódor Liliána
Junior I. D Latin (7):
1. Tóth Alex, Balogh Zsófia
2. Karkus András, Schmölcz Enikő
3. Pakuts András, Szakács Napsugár Réka
4. Sebők Roland Krisztián, Sebők Nilla Viktória
5. Fedelin Márk, Dudás Lili Enikő
6. Havas Márk, Karsza Panna
7. Balázs Dominik, Kondacs Jázmin Bíborka
Junior I. D Standard (5):
1. Tóth Alex, Balogh Zsófia
2. Balázs Dominik, Kondacs Jázmin Bíborka
3. Havas Márk, Karsza Panna
4. Karkus András, Schmölcz Enikő
5. Szabó László, Kovács Szabina
Junior I. E Latin (4):
1-2. Ács Gergő, Bari Tifani Zsófia
1-2. Geicsnek Ádám, Vida Kamilla
3. Pető-Szőllősi Dominik, Pető-Szőllősi Mirtill
4. Ivánczi Benedek József, Ujcz-Méri Sára
Junior I. E Standard (7):
1. Géczi Alexander, Szűcs Nikol Hanna
2. Fésűs Ákos, Botos Mercédes Melinda
3. Nagy Gábor, Szabó Rebeka Eszter
4. Rappi Attila, Antal Szófia
5. Kakó Bence Dániel, Tasi Nóra Nádja
6. Pakuts András, Szakács Napsugár Réka
7. Pető-Szőllősi Dominik, Pető-Szőllősi Mirtill
Gyerek II. D Latin (3):
1. Sebők Roland Krisztián, Sebők Nilla Viktória
2. Fésűs Ákos, Botos Mercédes Melinda
3. Juhász Gábor Krisztián, Kocsis Johanna
(Forrás: MTáSZ)