III. C&M Kupa - eredmények
2018. október 28-án rendezték meg a III. C&M kupa klubközi táncversenyt Siófokon, amelyen 36 kategóriában hirdettek győztest.
Felnőtt A Latin (4 induló):
1. Pölyhe Máté, Iszlatyi Kinga
2. Reck Tibor, Szlepák Andrea Zsuzsanna
3. Mizsér Tamás, Fülöp Zsuzsanna
4. Balogh Csaba Richárd, Pető Gabriella
Felnőtt B Latin (6):
1. Szőnyi Balázs Bence, Kovács Anna
2. Tóth Barnabás, Turkevics Bogdana
3. Németh Zsolt, Babay Viktória
4. Huber Péter Szabolcs, Szántó Dominika Andrea
5. Schiller-Tamás László, Szennyesi Blanka
6. Draskovics Gergő, Dobra Viktória Eszter
Felnőtt-Ifjúsági B Standard (2):
1. Balogh Csaba Richárd, Pető Gabriella
2. Kővágó Dávid, Kertész Laura
Felnőtt C Latin (12):
1. Csizmadia Márk, Kollár Dóra
2. Éder Barnabás András, Turschl Tímea Katalin
3. Burcsa Balázs, Szalay Petra
4. Gubányi Patrick, Kacsák Brigitta
5. Mihályfi Csaba, Forgács Anna Mónika
6. Bencs Ádám, Better Barbara Alma
Felnőtt C Standard (4):
1. Gépész Zoltán, Simon Júlia Rita
2. Draskovics Gergő, Dobra Viktória Eszter
3. Fekete Balázs, Haraszti Zsuzsanna
Kizárva - Mihályfi Csaba, Forgács Anna Mónika
Felnőtt D Latin (7):
1. Dzsupin Ádám, Solymos Ildikó
2. Geleta Alex Dávid, Szikszai Szonja
3. Kátai Richárd, Nagy Bernadett
4. Gombó Áron, Róth Réka Eszter
5. Wolf Dániel, Fődi Kitti
6. Szőke Balázs Szabolcs, Molnár Boglárka
7. Zsizsik Máté Tibor, Pánczél Nóra
Felnőtt D Standard (7):
1. Antal Dávid, Váradi Réka Gitta
2. Wolf Dániel, Fődi Kitti
3. Andrejszki Alex Levente, Borbély Diána
4. Cseresznye Kristóf, Rezsabek Eszter
5. Szilvási Patrik, Tátrai Réka
6. Szőke Balázs Szabolcs, Molnár Boglárka
7. Vidák Bálint, Fuszenecker Mónika
Felnőtt E Latin (5):
1. Szomi Tamás, Birkás Emese
2. Cseresznye Kristóf, Rezsabek Eszter
3. Tóth Dániel, Marozsán Veronika Zsófia
4. Vidák Bálint, Fuszenecker Mónika
5. Kovács Andor, Szökrön Júlia
Senior I. C Latin (3):
1. Faragó Sándor, Ringhoffer Nóra
2. Sebestyén Péter, Bencsik Andrea
3. Oszlánszki László, Tasi Kamilla
Senior I. D Latin (2):
1. Hargitai Ferenc László, Juhász Judit Eszter
2. Gáspár István, Gáspárné Szilágyi Szilvia
Ifjúsági B Latin (3):
1. Pusch Kevin, Albert Emma
2. Kővágó Dávid, Kertész Laura
3. Draskovics Gergő, Dobra Viktória Eszter
Ifjúsági C Latin (10):
1. Mihályfi Csaba, Forgács Anna Mónika
2. Csala Bence Bendegúz, Salgói Nóra Mária
3. Mészáros Máté Imre, Friedrich Franciska
4. Labancz Gábor, Koczó Florina Kiara
5. Salánki Miklós Bence, Szőllősy Blanka
6. Szőke Gábor Sándor, Papp Éva Dorina
Ifjúsági C Standard (4):
1. Mihályfi Csaba, Forgács Anna Mónika
2. Salánki Miklós Bence, Szőllősy Blanka
3. Labancz Gábor, Koczó Florina Kiara
4. Draskovics Gergő, Dobra Viktória Eszter
Ifjúsági D Latin (6):
1. Molnár Ákos, Kiss Petra
2. Kátai Richárd, Nagy Bernadett
3. Gyura Levente Mátyás, Sonntag Csenge
4. Pala Martin, Gáspár Gréta
5. Palásthy Csaba, Pammer Lea
6. Zsizsik Máté Tibor, Pánczél Nóra
Ifjúsági D Standard (8):
1. Antal Dávid, Váradi Réka Gitta
2. Müller Balázs, Jáger Laura
3. Csala Bence Bendegúz, Salgói Nóra Mária
4. Cseresznye Kristóf, Rezsabek Eszter
5. Fódi Norbert, Stoye Vivien
Ifjúsági E Latin (5):
1. Cseresznye Kristóf, Rezsabek Eszter
2. Birkás Mihály, Darabos Anna Virág
3. Gödri Levente, Kreutz Réka
4. Perovics Péter, Kalló Enikő
5. Kukoda Áron, Sebestyén Lilla Maja
Junior II. B Latin (4):
1. Pusch Kevin, Albert Emma
2. Serényi Barnabás Áron, Varga Liza
3. Házas Ádám, Paluska Emese
4. Kovács Dávid László, Kiss Beatrix
Junior II. C Latin (5):
1. Ács Máté, Molnár Petra
2. Fedelin Márk, Kaáli Anna
3. Petrényi Marcell László, Kovács Sára
4. Palásthy Nándor, Csizmadia Nikolett
5. Szauer Szilárd, Szőnyi Erika
Junior II. C Standard (3):
1. Házas Ádám, Paluska Emese
2. Szauer Szilárd, Szőnyi Erika
3. Fedelin Márk, Kaáli Anna
Junior II. D Latin (11):
1. Molnár Ákos, Kiss Petra
2. Kása Csaba Sándor, Szász Barbara
3. Pala Martin, Gáspár Gréta
4. Gyura Levente Mátyás, Sonntag Csenge
5. Palásthy Csaba, Pammer Lea
6. Tarcsay Tamás, Landi Lolita Enikő
Junior II. D Standard (10):
1. Palásthy Nándor, Csizmadia Nikolett
2. Müller Balázs, Jáger Laura
3. Czéh Barnabás, Pitonya Fruzsina Anikó
4. Gyura Levente Mátyás, Sonntag Csenge
5. Molnár Ákos, Kiss Petra
6. Tarcsay Tamás, Landi Lolita Enikő
7. Fehér Dominik, Fehér Violett
Junior II. E Latin (9):
1. Horváth Gergő, Birkás Sára
2. Lilik Gergő, Kasznár Lúcia
3. Gödri Levente, Kreutz Réka
4. Lukács Levente Bence, Lukács Lara Dorka
5. Kazy Zsigmond, Bobák Véda
6. Birkás Mihály, Darabos Anna Virág
Junior II. E Standard (3):
1. Birkás Mihály, Darabos Anna Virág
2. Gebhardt Bence Erik, Varga Boglárka
3. Geicsnek Ádám, Vida Kamilla
Junior I. B Latin (2):
1. Házas Ádám, Paluska Emese
2. Kovács Dávid László, Kiss Beatrix
Junior I. C Latin (4):
1. Fehér Dominik, Fehér Violett
2. Petrás Bene, Baráth Luca
3. Sebők Roland Krisztián, Sebők Nilla Viktória
4. Beke Mátyás, Darabos Emma
Junior I. C Standard (3):
1. Petrás Bene, Baráth Luca
2. Házas Ádám, Paluska Emese
3. Beke Mátyás, Darabos Emma
Junior I. D Latin (12):
1. Oltai Dániel László, Srej Lara
2. Kiss Zsombor Gábor, Markos Nikol
3. Rácz Norbert, Marozsán Mira Lilla
4. Kása Csaba Sándor, Szász Barbara
5. Orbán Gergő Botond, Dienes Rozi
6. Jakab Barnabás, Horváth Szofi
Junior I. D Standard (8):
1. Vauver Bence, Horváth Fanni Georgina
2. Czéh Barnabás, Pitonya Fruzsina Anikó
3. Balázs Vince, Pitonya Liza Mira
4. Kiss Zsombor Gábor, Markos Nikol
5. Póli Kristóf, Szabó Laura
Junior I. E Latin (8):
1. Horváth Gergő, Birkás Sára
2. Andrucsák Krisztián József, Molnár Petra
3. Jahni Ákos, Hegedűs Hanna
4. Lukács Levente Bence, Lukács Lara Dorka
5. Almási Bence, Almási Réka
Junior I. E Standard (5):
1. Almási Bence, Almási Réka
2. Andrucsák Krisztián József, Molnár Petra
3. Gebhardt Bence Erik, Varga Boglárka
4. Geicsnek Ádám, Vida Kamilla
5. Horváth Gábor, Dávid Dóra
Gyerek I-II. D Latin (7):
1. Süle Zsombor, Tiringer Lili
2. Halmóczki Márk, Tran Ngoc Quynh Anh
3. Mihályfi Máté, Kőmives Lara
4. Balázs Vince, Pitonya Liza Mira
5. Landi Dominik Balázs, Balassa Bíbor
6. Fazekas Levente Ádám, Balogh Panna
7. Kiss Dominik, Mettner Léna Míra
Gyerek II. D Standard (3):
1. Süle Zsombor, Tiringer Lili
2. Balázs Vince, Pitonya Liza Mira
3. Landi Dominik Balázs, Balassa Bíbor
Gyerek II. E Latin (8):
1. Pillmann Szabolcs, Szekeres Lilla Sára
2. Patai Patrik Ferenc, Lévai Regina Alexandra
3. Melczner Máté, Dányi Dorka
4. Ökrös Zénó, Baráth Csenge
5. Jahni Ákos, Hegedűs Hanna
Gyerek II. E Standard (5):
1. Pillmann Szabolcs, Szekeres Lilla Sára
2. Patai Patrik Ferenc, Lévai Regina Alexandra
3. Ökrös Zénó, Baráth Csenge
4. Deng Jia Kun, Horváth Panna
5. Horváth Gábor, Dávid Dóra
Gyerek I. E Latin (4):
1. Gyalai Oszkár Noel, Békési Csenge
2. Ökrös Zénó, Baráth Csenge
3. Mészáros Dávid Lajos, Reiter Léna
4. Antal Márk Dániel, Patai Loretta
Gyerek I. E Standard (2):
1. Ökrös Zénó, Baráth Csenge
2. Gyalai Oszkár Noel, Békési Csenge
(Forrás: MTáSZ)