Budapest Open - eredmények
2018. február 18-án rendezték meg Budapesten a Budapest Open klubközi táncversenyt, amelyen 32 kategóriában hirdettek győztest.
Felnőtt A Latin (2 induló):
1. Dunai Bence, Horváth Petra Vanda
2. Mizsér Tamás, Fülöp Zsuzsanna
Felnőtt B Latin (9):
1. Szőnyi Balázs Bence, Kovács Anna
2. Kézsmárki János, Juhász Kitti
3. Tóth Barnabás, Turkevics Bogdana
4. Göller Barnabás Gábor, Göller Kitti
5. Németh Gábor, Váradi Csilla
6. Schiller-Tamás László, Szennyesi Blanka
Felnőtt-Ifjúsági B Standard (2):
1. Szabó Robin László, Dajka Csenge
2. Nagy Antal, Vécsi Hédi
Felnőtt C Latin (15):
1. Csizmadia Márk, Kollár Dóra
2. Tóth Zoltán, Kovács Vivien
3. Lakatos Ármin, Qinan Lulah
4. Tóth Tamás, Hegedűs Fruzsina
5. Csala Bence Bendegúz, Salgói Nóra Mária
6. Szinvai Levente, Balázs Orsolya
Felnőtt C Standard (3):
1. Kajati Gábor, Török Kata
2. Zahorán Zoltán, Csepregi Noémi Éva
3. Horváth András, Bundzik Alíz
Felnőtt D Latin (11):
1. Nagy Bálint, Moss Kinga
2. Wolf Dániel, Fődi Kitti
3. Kovács Dávid, Virga Veronika
4. Korita István, Vincze Alíz
5. Drab Tibor, Földesi Zita
6. Loránt Gábor Dániel, Ceglédi Eszter Bernadett
Felnőtt D Standard (6):
1. Wolf Dániel, Fődi Kitti
2. Koszta Marcell, Bodnár Izabell
3. Loránt Gábor Dániel, Ceglédi Eszter Bernadett
4. Fekete Balázs, Haraszti Zsuzsanna
5. Matkovics Gorán, Bíró Gabriella
6. Szamos Péter Tibor, Szamos Péter Tiborné
Felnőtt E Latin (5):
1. Balya András, Uresch Viola
2. Lukács József, Kis Fanni
3. Bujtor Barnabás, Sümegi Janka
4. Tóth Balázs, Botka Zsuzsanna
5. Balassa Albin, Lukács Noémi
Felnőtt E Standard (4):
1. Tóth Balázs, Botka Zsuzsanna
2. Iván Vilmos, Gyurkó Zsuzsanna
3. Tóth György, Tóth-Horváth Gyöngyi
4. Csarnai Máté, Szentléleki Nóra
Senior I. C Latin (2):
1. Matkovics Gorán, Bíró Gabriella
2. Faragó Sándor, Ringhoffer Nóra
Senior I.-III. C Standard (2):
1. Molnár György, Molnárné Varga Irén
2. Láng István, Rónaszéki Éva
Senior I. D Latin (3):
1. Üveges Marcel, Üveges Henrietta (Szlovákia)
2. Hargitai Ferenc László, Juhász Judit Eszter
3. Dóka Tamás Zoltán, Balázsi Edina
Senior I. D Standard (5):
1. Üveges Marcel, Üveges Henrietta (Szlovákia)
2. Matkovics Gorán, Bíró Gabriella
3. Hargitai Ferenc László, Juhász Judit Eszter
4. Dóka Tamás Zoltán, Balázsi Edina
5. Szamos Péter Tibor, Szamos Péter Tiborné
Senior I. E Latin (2):
1. Gallai János, Gallainé Hunkó Magdolna
2. Gáspár István, Gáspárné Szilágyi Szilvia
Senior I. E Standard (2):
1. Gallai János, Gallainé Hunkó Magdolna
2. Gáspár István, Gáspárné Szilágyi Szilvia
Ifjúsági B Latin (2):
1. Szabó Robin László, Dajka Csenge
2. Szegfű Kornél Norbert, Susánszki Éva
Ifjúsági C Latin (10):
1. Csala Bence Bendegúz, Salgói Nóra Mária
2. Sárkány Egon, Tóth Bernadett
3. Fórizs Marcell, Bernáth Odett
4. Labancz Gábor, Koczó Florina Kiara
5. Salánki Miklós Bence, Szőllősy Blanka
6. Szőke Gábor Sándor, Papp Éva Dorina
Ifjúsági C Standard (6):
1. Labancz Gábor, Koczó Florina Kiara
2. Salánki Miklós Bence, Szőllősy Blanka
3. Szegfű Kornél Norbert, Susánszki Éva
4. Szabó Bence, Keresztes Petra
5. Petrényi Marcell László, Kovács Sára
6. Symchera Roland, Biro Bohlarka (Ukrajna)
Ifjúsági D Latin (8):
1. Sümegi Botond, Vastag Zsófia
2. Kovács Dávid, Virga Veronika
3. Mészáros Máté Imre, Friedrich Franciska
4. Kátai Richárd, Nagy Bernadett
5. Nagy Márk Károly, Domak Nikolett
6. Symchera Roland, Biro Bohlarka (Ukrajna)
Ifjúsági D Standard (2):
1. Symchera Roland, Biro Bohlarka (Ukrajna)
2. Duró Dominik, Tassi Laura Jázmin
Ifjúsági E Latin (5):
1. Márkus Erik Krisztián, Juhász Veronika
2. Nagy Kristóf, Hegyi Ingrid
3. Bujtor Barnabás, Sümegi Janka
4. Farkas Gergő, Koma Nikol Míra
5. Balassa Albin, Lukács Noémi
Ifjúsági E Standard (2):
1. Márkus Erik Krisztián, Juhász Veronika
2. Nagy Kristóf, Hegyi Ingrid
Junior II. C Latin (3):
1. Fésűs Ákos, Bódor Liliána
2. Petrényi Marcell László, Kovács Sára
3. Kovács Dávid László, Kiss Beatrix
Junior II. C Standard (3):
1. Fésűs Ákos, Bódor Liliána
2. Petrényi Marcell László, Kovács Sára
3. Kachur Herhev, Vetrova Oleksandriya (Ukrajna)
Junior II. D Latin (5):
1. Sümegi Botond, Vastag Zsófia
2. Nagy Bence, Horváth Flóra Kamilla
3. Duró Dominik, Tassi Laura Jázmin
4. Jankovics Attila, Sándor Panna
5. Kachur Herhev, Vetrova Oleksandriya (Ukrajna)
Junior II. D Standard (2):
1. Kachur Herhev, Vetrova Oleksandriya (Ukrajna)
2. Duró Dominik, Tassi Laura Jázmin
Junior II. E Latin (5):
1. Varga Zoltán, Magyar Zsófia Letícia
2. Schöberl Miklós, Illés Írisz
3. Pala Martin, Gáspár Gréta
4. Farkas Gergő, Koma Nikol Míra
5. Melczner Marcell, Bednarik Bianka
Junior II. E Standard (2):
1. Sebők Roland Krisztián, Sebők Nilla Viktória
2. Melczner Marcell, Bednarik Bianka
Junior I. E Latin (5):
1. Sidun Mykhaylo, Masynets Oleksandra (Ukrajna)
2. Fejes Botond, Halász Tímea Réka
3. Mendzak Fedor, Ivashkovych Varvara (Ukrajna)
4. Kun Marcell Benedek, Szakács Kitti
5. Almási Bence, Almási Réka
Junior I. E Standard (6):
1. Sidun Mykhaylo, Masynets Oleksandra (Ukrajna)
2. Sebők Roland Krisztián, Sebők Nilla Viktória
3. Mendzak Fedor, Ivashkovych Varvara (Ukrajna)
4. Almási Bence, Almási Réka
5. Csanaki Ádám, Kolozsváry Lili
6. Kun Marcell Benedek, Szakács Kitti
Gyerek II. E Latin (5):
1. Tóth András, Ávár Kornélia
2. Sidun Mykhaylo, Masynets Oleksandra (Ukrajna)
3. Mendzak Fedor, Ivashkovych Varvara (Ukrajna)
4. Melczner Máté, Dányi Dorka
5. Bábolnay Gara, Kincses Lili Zorka
Gyerek II. E Standard (4):
1. Tóth András, Ávár Kornélia
2. Sidun Mykhaylo, Masynets Oleksandra (Ukrajna)
3. Mendzak Fedor, Ivashkovych Varvara (Ukrajna)
4. Csanaki Ádám, Kolozsváry Lili
(Forrás: MTáSZ)