Budapest bajnokság 2019 - eredmények
2019. március 2-án rendezték meg Csömörön a Budapest bajnokságot, amelyen 49 kategóriában hirdettek győztest a gyerek korcsoporttól a senior korosztályig.
Felnőtt A Latin (5 induló):
1. Gál Krisztián Zsolt, Loch Jázmin
2. Földiák Márk, Horváth Petra Jázmin
3. Urbán Tamás, Juhász Dóra
4. Reck Tibor, Szlepák Andrea Zsuzsanna
5. Mizsér Tamás, Fülöp Zsuzsanna
Felnőtt B Latin (6):
1. Éder Barnabás András, Csumán Csenge
2. Horváth Gábor, Csernák Alexandra
3. Ignácz Róbert, Pauer Berta Kata
4. Lakatos Ármin, Qinan Lulah
5. Schiller-Tamás László, Szennyesi Blanka
6. Radnai Zoltán, Szőke Fanni
Felnőtt B Standard (1):
1. Kovács Győző, Bertalan Réka
Felnőtt C Latin (11):
1. Dzsupin Ádám, Solymos Ildikó
2. Mészáros Máté Imre, Friedrich Franciska
3. Nyilas Dániel, Szabó Karolina Veronika
4. Bencs Ádám, Better Barbara Alma
5. Skornyák Dániel, Topor Vanda
6. Barócsi József, Markovits Kitti
Felnőtt C Standard (5):
1. Loránt Gábor Dániel, Ceglédi Eszter Bernadett
2. Gépész Zoltán, Simon Júlia Rita
3. Horváth András, Lucsánszky Ágnes
4. Andrejszki Alex Levente, Borbély Diána
5. Fekete Balázs, Haraszti Zsuzsanna
Felnőtt D Latin (12):
1. Lenkey Gábor Károly, Robitschek Hanna
2. Loránt Gábor Dániel, Ceglédi Eszter Bernadett
3. Kovács Balázs, Bednarik Bianka
4. Tóth Péter, Klecker Lara
5. Balya András, Uresch Viola
6. Drab Tibor, Földesi Zita
Felnőtt D Standard (7):
1. Tusják Gábor, Tivadar Réka Erzsébet
2. Tóth György, Tóth-Horváth Gyöngyi
3. Kovács Mátyás Attila, Liszt Edit
4. Zentai Dániel, Mazula Krisztina
5. Német Norbert, Nagy Edina
6. Csapó Dávid Gábor, Bálint Andrea
7. Macher Ákos Dr, Marjanek Katalin dr.
Felnőtt E Latin (5):
1. Tóth Dániel, Marozsán Veronika Zsófia
2. Tusják Gábor, Tivadar Réka Erzsébet
3. Csapó Dávid Gábor, Bálint Andrea
4. Béres Péter, Sallai Csenge Zsuzsanna
5. Herczeg Zsolt, Gorovené Tóth Erika
Felnőtt E Standard (4):
1. Kovács Balázs, Bednarik Bianka
2. Béres Péter, Sallai Csenge Zsuzsanna
3. Herczeg Zsolt, Gorovené Tóth Erika
4. Mayer Gyula Dr., Mayerné Barna Zsuzsanna
Senior I. Open Latin (3):
1. Szőllősi Jenő, Szabó-Völgyi Zsuzsanna
2. Wu-Hen-Chang Antal, Surján Cecília
3. Csomor Csaba. Zum Edit
Senior I. Open Standard (1):
1. Sáránszki Zoltán, Liszt Judit
Senior I. C Standard (1):
1. Vargha Máté, Kiss Nikolett
Senior I. D Latin (1):
1. Tóth György, Tóth-Horváth Gyöngyi
Senior I. D Standard (1):
1. Tóth György, Tóth-Horváth Gyöngyi
Senior I. E Latin (1):
1. Sáránszki Zoltán, Liszt Judit
Senior II. Open Latin (1):
1. Nagy Péter, Kaposvári Ágnes
Senior II. D Latin (2):
1. Kovács Mátyás Attila, Liszt Edit
2. Gallai János, Gallainé Hunkó Magdolna
Senior II. D Standard (2):
1. Kovács Mátyás Attila, Liszt Edit
2. Gallai János, Gallainé Hunkó Magdolna
Senior III. Open Latin (1):
1. Nagy István, Magyar Márta Dr.
Senior III. C Standard (1):
1. Szamos Péter Tibor, Szamos Péter Tiborné
Senior III. D Latin (1):
1. Hargitai Ferenc László, Juhász Judit Eszter
Senior III. D Standard (2):
1. Hargitai Ferenc László, Juhász Judit Eszter
2. Bősze László, Halák Éva Gizella
Senior III. E Latin (2):
1. Mayer Gyula Dr., Mayerné Barna Zsuzsanna
2. Göcz István, Sonn Valéria
Senior III. E Standard (2):
1. Mayer Gyula Dr., Mayerné Barna Zsuzsanna
2. Göcz István, Sonn Valéria
Senior IV. Open Standard (1):
1. Láng István, Rónaszéki Éva
Senior IV. C Standard (1):
1. Pivarcsi András, Pivarcsiné Krakkó Borbála
Senior IV. D Standard (1):
1. Macher Ákos Dr, Marjanek Katalin dr.
Senior IV. E Standard (3):
1. Riborics György Antal, Riborics György Antalné
2. Butor Zoltán, Butor Zoltánné
3. Nattán Péter, Nattánné Szamosi Mária
Ifjúsági A Latin (1):
1. Szűcs Dávid, Turkevics Bogdana
Ifjúsági B Latin (1):
1. Lehóczki Zsolt, Bernáth Odett
Ifjúsági B Standard (1):
1. Salánki Miklós Bence, Szőllősy Blanka
Ifjúsági C Latin (5):
1. Jankovics Attila, Sándor Panna
2. Varga Kristóf, Molnár Virág
3. Jánka István, Juhász Adrienn
4. Korita István, Vincze Alíz
5. Kátai Richárd, Nagy Bernadett
Ifjúsági D Latin (1):
1. Gallai Miklós, Gallai Zsuzsanna
Ifjúsági D Standard (4):
1. Varga Kristóf, Molnár Virág
2. Antal Dávid, Váradi Réka Gitta
3. Jánka István, Juhász Adrienn
4. Gallai Miklós, Gallai Zsuzsanna
Junior II. B Latin (1):
1. Horváth András Máté, Ujcz-Méri Sára
Junior II. C Latin (3):
1. Rácz Norbert, Marozsán Mira Lilla
2. Sipos András Dániel, Sipos Anna Hédi
3. Ács Gergő, Drevenka Annamária
Junior II. D Latin (6):
1. Oltai Dániel László, Srej Lara
2. Lekly Olivér, Mélykúti Lara
3. Ivánczi Benedek József, Szvetnyik Emese Csilla
4. Kása Csaba Sándor, Mezei Boglárka
5. Schöberl Miklós, Illés Írisz
6. Hrustinszki Ádám, Barabás Rebeka
Junior II. D Standard (1):
1. Sipos András Dániel, Sipos Anna Hédi
Junior II. E Latin (4):
1. Fejes Botond, Movik Imola
2. Somodi Péter, Somodi Kitti
3. Lilik Gergő, Kasznár Lúcia
4. Dudás István, Prepuk Boglárka Réka
Junior II. E Standard (1):
1. Dudás István, Prepuk Boglárka Réka
Junior I. B Latin (1):
1. Fésűs Ákos, Wei Chen Yao
Junior I. B Standard (1):
1. Fésűs Ákos, Wei Chen Yao
Junior I. C Latin (1):
1. Sebők Roland Krisztián, Sebők Nilla Viktória
Junior I. D Latin (4):
1. Kiss Zsombor Gábor, Markos Nikol
2. Bekiarisz Márkosz, Polyák Panna
3. Ábrám Erik, Liang Melina
4. Ábrám Dominik, Szilvágyi Alexandra
Junior I. D Standard (2):
1. Kiss Zsombor Gábor, Markos Nikol
2. Sebők Roland Krisztián, Sebők Nilla Viktória
Junior I. E Latin (2):
1. Zhong Zhenbang, Kincses Lili Zorka
2. Galambos Dániel, Csányi-Dienes Alíz
Junior I. E Standard (1):
1. Bekiarisz Márkosz, Polyák Panna
Gyerek II. D Latin (1):
1. Farkas Ferenc, Ádám Natália
Gyerek II. E Latin (2):
1. Ács Bence, Dienes Regina
2. Baranyai Bence Zsombor, Demeter Zsófia
(Forrás: MTáSZ)