48. B-A-S Országos bajnokság - eredmények
2017. december 2-án Békéscsabán rendezték meg a B-A-S Országos bajnokságot és az U21 Standard Magyar bajnokságot. 20 kategóriában avattak országos bajnokot, valamint az idei év utolsó magyar bajnoki megmérettetése is lezajlott.
U21 Standard Magyar bajnokság (11 induló):
1. Rónyai Zoltán, Busa Dóra
2. Temesvári Bálint Máté, Haddad Sabrina
3. Mészáros Bence Levente, Balanescu Liliána
4. Szabó Noel Marcell, Mártha Mercédesz Laura
5. Szabó Ádám, Fábián Anna
6. Rischák Balázs, Gálfi Petra
Felnőtt S Latin Országos bajnokság (7):
1. Hidi Balázs, Kis Violetta
2. Zerjav Miha, Karcagi Laura
3. Suti András Zsolt, Tóth Katalin
4. Gáspár Patrik, Szondi Fanni
5. Temesvári Bálint Máté, Haddad Sabrina
6. Gervasi Marco, Törőcsik Tímea
7. Szőts Dániel, Egresi Melinda Beatrix
Felnőtt S Standard (5):
1. Fodor Norbert Csanád, Vaszi Réka Beáta
2. Bencze István, Prozlik Anna
3. Bődi Dénes, Késmárki Vanessza
4. Marjanovic Petar, Fazekas Fanni
5. Panka Dániel, Panka Dorottya
Felnőtt A Latin (14):
1. Pellei Mihály, Tóth Enikő
2. Pop Vlad Alex, Butor Zsófia
3. Borbás Csaba, Tóth Emília
4. Pölyhe Máté, Sólyom Fanni
5. Matyi Máté, Mező Iris Renáta
6. Bencsik Gergő, Sándor Szilvia
Felnőtt A Standard (5):
1. Rónyai Zoltán, Busa Dóra
2. Horváth Kende Soma, Hajnal Regina
3. Temesvári Bálint Máté, Haddad Sabrina
4. Borbás Csaba, Tóth Emília
5. Kovács István Zoltán, Bakó Barbara
Felnőtt B Latin (8):
1. Néber Árpád Balázs, Iszlatyi Kinga
2. Reck Tibor, Szlepák Andrea Zsuzsanna
3. Bakos Benjámin, Markó Margit Virág
4. Szabó Noel Marcell, Mártha Mercédesz Laura
5. Fülep Péter Ernő, Serfőző Zsófia
Felnőtt B Standard (7):
1. Gombkötő Balázs, Laskovics Petra
2. Szabó Noel Marcell, Mártha Mercédesz Laura
3. Szajduk Szabolcs Tamás, Illés Dominika
4. Wirth Bence, Várkonyi Dóra
5. Matyi Máté, Mező Iris Renáta
6. Drahos Gergő, Geiger Zsanett
7. Nagy Antal, Vécsi Hédi
Senior I. Open Latin (2):
1. Wu-Hen-Chang Antal, Surján Cecília
2. Nagy Péter, Kaposvári Ágnes
Senior I. Open Standard (1):
1. Halász Barna, Weidinger Ágnes
Senior II. Open Standard (2):
1. Almási László Tibor, Kubinyi Emese
2. Baranyai Szilárd, Illés Enikő Katalin
Senior III. Open Latin (1):
1. Berta Mihály, Bertáné Nagyfejeő Gyöngyi
Senior IV. Open Latin (1):
1. Králik János, Králik Jánosné
Senior IV. Open Standard (2):
1. Bánfi Antal, Bellágh Mária
2. Králik János, Králik Jánosné
Ifjúsági A Latin (7):
1. Novák István, Sebesi Daniella
2. Somoskői László, Pós Polett
3. Mészáros Bence Levente, Balanescu Liliána
4. Gál Krisztián Zsolt, Muzsai Anna Roberta
5. Rischák Balázs, Gálfi Petra
6. Rákóczy Zsombor, Józsa Janka
7. Krizsán Dominik, Nagy Réka Anna
Ifjúsági A Standard (6):
1. Mészáros Bence Levente, Balanescu Liliána
2. Rischák Balázs, Gálfi Petra
3. Biri Gábor, Nagy Fruzsina
4. Krizsán Dominik, Nagy Réka Anna
5. Mölcs Martin, Prohászka Fruzsina
6. Rákóczy Zsombor, Józsa Janka
Ifjúsági B Latin (11):
1. Szabó Ábel Zsombor, Bokodi Panna
2. Szabó Ádám, Fábián Anna
3. Mózer Adrián, Lévai Doroti
4. Balikó Gergely, Hári Nikolett
5. Dunai Bence, Horváth Petra Vanda
6. Eszter Ákos Endre, Sütő Csilla
Ifjúsági B Standard (9):
1. Szabó Ádám, Fábián Anna
2. Kővágó Dávid, Peták Magdolna
3. Balikó Gergely, Hári Nikolett
4. Guba Marcell, Kállai Kamilla
5. Dézsi Csaba István, Szendrei Csilla
6. Podlovics Tamás, Tóth Eszter Noémi
Junior II. B Latin (3):
1. Kovács-Kalic Károly Péter, Farkas Liliána
2. Maczkó Márk Miklós, Csorba Viktória
3. Réthelyi Balázs, Sulyán Lilla Katalin
Junior II. B Standard (3):
1. Kovács-Kalic Károly Péter, Farkas Liliána
2. Kozák László Richárd, Juhász Dóra
3. Réthelyi Balázs, Sulyán Lilla Katalin
Junior I. B Latin (4):
1. Härtlein Ákos, Farkas Gréta
2. Pusch Kevin, Albert Emma
3. Papp Ádám István, Gál Dalma
4. Kolozsváry Mátyás, Balogh Adél Emese
Junior I. B Standard (4):
1. Härtlein Ákos, Farkas Gréta
2. Papp Ádám István, Gál Dalma
3. Pusch Kevin, Albert Emma
4. Kovács Dávid László, Kiss Beatrix
(Forrás: MTáSZ)