IX. Ametiszt Kupa - eredmények
2013. június 26-án rendezték meg a IX. Ametiszt Kupa táncversenyt Kaposmérőn. A klubközi verseny döntőinek eredménye lentebb olvasható.
Felnőtt B Latin (3):
1. Ignácz Róbert, Maxmilian Bernadett
2. Karikó-Tóth Tamás, Elek Réka
3. Szuper Gábor, Somogyi Mercedes
Felnőtt B Standard (5):
1. Karikó-Tóth Tamás, Elek Réka
2. Buséter Gábor, Bodnár Emese
3. Győrbíró Dávid, Nichter Krisztina
4. Tóth Szilárd, Torkos Rita
5. Tomislav Valdec, Petrunjela Sremcevic (Horvátország)
Felnőtt C Latin (9):
1. Szentjobbi Endre, Molnár Barbara
2.Lóczi Gergely, Koncz Lili
3. Jóbi Ákos, Salamon Sára
4. Pölyhe Máté, Szenti Regina
5. Müller Walter, Béres Luca
6. Sinkó Máté, Rigó Adél
Felnőtt-Senior C Standard (8):
1. Panka Dániel, Panka Dorottya
2. Müller Gyula, Boros Ágnes
3. Jóbi Ákos, Salamon Sára
4. Pölyhe Máté, Szenti Regina
5. Kiss Csanád, Juhász Vivien
Felnőtt-Senior D Latin (7):
1. Bartek János, Gajdos Míra
2. Barkóczi Balázs, Juhász Krisztina
3. Pohli Gergely, Angyal Fanni
4. Weinert Zsolt, Kőszegi Léda Anna
5. Kollár Barna, Deák Gabriella
6. Tóth Márton, Pethő Gréta
7. Felméri István, Vajai Rita
Felnőtt D Standard (5):
1. Halász Barna, Weidinger Ágnes
2. Mayer Ferenc, Györkő Dorisz
3. Kalla Béla, Török Anna
4. Pohli Gergely, Angyal Fanni
5. Kiss Gergely, Koprivecz Tímea
Felnőtt E Latin (6):
1. Török Tamás Dániel, Gyurkovits Éva
2. Kátai László, Lantos Carmen
3. Müller Norbert, Grósz Anett
4. Kalla Béla, Török Anna
5. Bodnár Attila, Partics Réka
6. Ruff Csaba, Oláh Gerda
Felnőtt-Senior E Standard (7):
1. Mészáros Krisztián Máté, Horváth Angéla
2. Kalla Béla, Török Anna
3. Kiss Gergely, Koprivecz Tímea
4. Nacsa László, Simon Viktória
5. Varga Péter, Ivók Yvette
6. Ruff Csaba, Oláh Gerda
7. Baranyai Szilárd, Dr. Kovács Emese Edit
Ifjúsági B Latin (4):
1. Farkas Gellért, Fodor Zsófia
2. Nagy Máté, Szőke Vivien
3. Oroszlán Krisztián, Papp Anna Krisztina
4. Perendi Mátyás, Battyányi Szandra
Ifjúsági C Latin (10):
1. Kabdebó András Dénes, Keresztszegi Ramóna Maja
2. Kiefer Valentin, Péntek Nóra
3. Lóczi György, Gyöngyösi Nikolett
4. Kaszás Levente, Regán Liliána
5. Józsa Máté, Szabó Barbara
6. Szajduk Szabolcs, Varjú Kata
Ifjúsági C Standard (7):
1. Farkas Gellért, Fodor Zsófia
2. Nagy Máté, Szőke Vivien
3. Szajduk Szabolcs, Varjú Kata
4. Kaszás Levente, Regán Liliána
5. Horváth Gergely, Németh Laura
6. Háner Dávid, Lakatos Tamara
7. Bíró Dániel, Mezősi Daniella
Ifjúsági D Latin (12):
1. Börzöli Dávid, Hirt Szofi
2. Taba Benjamin, Lissák Laura
3. Wirth Bence, Gorosics Csenge
4. Szabó Patrik, Horváth Violetta
5. Sziklai Richárd, Keller Petra
6. Horvát Patrik, Pandur Katalin
Ifjúsági D Standard (9):
1. Wirth Bence, Gorosics Csenge
2. Börzöli Dávid, Hirt Szofi
3. Horvát Patrik, Pandur Katalin
4. Márton Márk, Fischer Anni
5. Vank Richard, Maretics Fruzsina
6. Sziklai Richárd, Keller Petra
Ifjúsági E Latin (3):
1. Kacsák Ádám, Élő Franciska
2. Podlipnik Márió, Csókás Leila Rebeka
3. Kiss Olivér, Szalay Blandina Hanna
Ifjúsági-Junior II. E Standard (2):
1. Varga Miklós, Lévai Luca
2. Kiss Olivér, Szalay Blandina Hanna
Junior II. D Latin (10):
1. Domián Bálint Márk, Fekete Lili
2. Veriga Deniel, Nagy Norina
3. Gulyás Áron,Auer Csenge Daniella
4. Pandur Péter, Keller Odett
5. Bazsik István, Králik Kamilla
6. Angyal Olivér, Illés Dominika Nóra
Junior II. D Standard (4):
1. Domián Bálint Márk, Fekete Lili
2. Szabó Ákos, Jakab Tünde
3. Bazsik István, Králik Kamilla
4. Böröcz Tamás, Füzes Dorina
Junior II. E Latin (3):
1. Reiter Renátó, Schweitzer Lili
2. Varga Miklós, Lévai Luca
3. Erdélyi Dániel, Jaksa Éva
Junior I. D Latin (4):
1. Keresztes Szabolcs, Cserni Enikő
2. Németh Bálint, Hottó Lili
3. Nyers Adrián, Katona Rozina
4. Bessenyei Róbert, Szabó Karolina Veronika
Junior I. D Standard (2):
1. Keresztes Szabolcs, Cserni Enikő
2. Nyers Adrián, Katona Rozina
Junior I. E Latin (7):
1. Rumszauer Balázs, Dobra Viktória
2. Tóth Krisztián, Kanizsai Lili
3. Márton Viktor András, Sebesi Daniella
4. Vígh Bálint, Csofcsics Csenge
5. Szabó Márk, Forgó Fanni
6. Péter -Szabó Donát, Gendur Kíra
7. Simon Soma Csaba, Varga Virág
Junior I. E Standard (3):
1. Németh Bálint, Hottó Lili
2. Márton Viktor András, Sebesi Daniella
3. Tóth Krisztián, Kanizsai Lili
Gyerek II. D Latin (3):
1. Szabó Robin László, Czakó Rebeka
2. Józsa Márk, Szép Hanna
3. Sziklai Gábor, Stercz Míra
Gyerek II. D Standard (3):
1. Józsa Márk, Szép Hanna
2. Sziklai Gábor, Stercz Míra
3. Szabó Robin László, Czakó Rebeka
Gyerek II. E Latin (3):
1. Barkaszi Bálint, Lovkó Szixtin
2. Salamon Soma, Vaski Flóra
3. Ercsi Dániel, Kiss Luca
(Forrás: MTáSZ)