III. Mecsek Kupa - eredmények
2011. november 19-én rendezték meg a III. Mecsek Kupa klubközi táncversenyt Pécsen, a döntők végeredménye lentebb olvasható.
Felnőtt B Latin (4 induló):
1. Bite Gergő, Vrabély Andrea
2. Mészáros Pál, Mezei Bernadett
3. Holczinger Bálint, Huba Lilla Luca
4. Varga Áron, Tomasics Nóra
Felnőtt B Standard (3):
1. Tonk Dávid, Szilágyi Viktória
2. Varga Áron, Tomasics Nóra
3. Király Balázs, Várnai Zsófia
Felnőtt C Latin (7):
1. Bali József, Matis Bettina
2. Ortvein János Péter, Fekete Bianka
3. Pintér Gábor, Nagy Nikolett
4. Tóth Árpád, Szabó Szidónia
5. Halter Tibor, Tóth Urbán Szilvia
6. Kecskeméti András, Barka Fanni
7. Monoszlai Balázs, Solti Zsófia
Felnőtt C Standard (2):
1. Müller Gyula, Boros Ágnes
2. Lichtenberger Péter, Jusztin Linda
Felnőtt D Latin (9):
1. Kálmán Viktor, Makár Henrietta
2. Keresztes László, Tőzsér Klaudia
3. Radnai Zoltán, Szőke Fanni
4. Kollár Bence, Királyi Noémi
5. Bocz Tivadar, Popovics Fanni
6. Török Imre, Pethő Gréta
Felnőtt D Standard (6):
1. Szajduk Szabolcs, Varjú Kata
2. Panka Dániel, Panka Dorottya
3. Monoszlai Balázs, Solti Zsófia
4. Mayer Ferenc, Györkő Dorisz
5. Török Imre, Pethő Gréta
6. Felméri István, Vajai Rita
Ifjúsági B Latin (3):
1. Streit Andor, Zsdrál Olivera
2. Szuper Gábor, Somogyi Mercedesz
3. Fischer Kristóf, Berta Lili
Ifjúsági C Latin (6):
1. Péter Krisztián, Hoffer Anett
2. Witzl Dániel, Brozovics Adél
3. Csordás Jenő, Tanai Gerda
4. Bodorkós Tibor, Borbély Antónia
5. Kiss Csanád, Juhász Adrienn Vivien
6. Vekker Boldizsár, Füzesi Fanni
Ifjúsági C Standard (2):
1. Péter Krisztián, Hoffer Anett
2. Gróf András, Streit Cintia
Ifjúsági D Latin (7):
1. Tandi Mátyás, Bana Zsófia
2. Szajduk Szabolcs, Varjú Kata
3. Weinert Zsolt, Gyenis Rebeka
4. Börzöli Dávid, Tarlac Vivien
5. Hunyadi Balázs, Sümegi Júlia
6. Fauszt Bálint, Ludwig Mirella
7. Király Bertalan, Bartók Tímea
Junior II. C Latin (6):
1. Gácsi Norbert, Nagy Niké Anna
2. Győrbíró Dávid Márk, Nichter Krisztina
3. Mizsér Tamás, Schindler Evelin
4. Kiefer Valentin, Péntek Nóra
5. Károlyi Dávid, Walter Valentina
6. Szendrő Szabolcs, Regán Liliána
Junior II. C Standard (3):
1. Győrbíró Dávid Márk, Nichter Krisztina
2. Gácsi Norbert, Nagy Niké Anna
3. Mihályi Dávid, Hang Fatime
Junior II. D Latin (9):
1. Mihályi Dávid, Hang Fatime
2. Háner Dávid, Lakatos Tamara
3. Varga László Károly, Nagy Nicol
4. Narancsik Norbert, Szabó Cintia
5. Márton Márk, Nagy Norina
6. Kurucz Dániel, Gurdán Enikő
Junior II. D Standard (4):
1. Varga László Károly, Nagy Nicol
2. Pánczél Róbert, Fekete Panna
3. Szendrő Szabolcs, Regán Liliána
4. Háner Dávid, Lakatos Tamara
Junior I. D Latin (7):
1. Szabó Ádám, Pápics Lilla
2. Scháb István, Kalmár Petra
3. Bartók Tamás, Örsi Hanna
4. Pandur Péter, Keller Odett
5. Kovács Levente Áron, Nagy Dorottya
6. Angyal Olivér, Illés Dominka Nóra
7. Bene László, Gál Fruzsina
Junior I. D Standard (2):
1. Scháb István, Kalmár Petra
2. Kovács Levente Áron, Nagy Dorottya
(Forrás: xek.hu)