XV. Forma Kupa - eredmények
2019. április 27-én rendezték meg Algyőn a XV. Forma Kupa táncversenyt, amelyen a ranglisták mellett huszonöt klubközi kategóriában is győztest hirdettek a gyerek korcsoporttól a felnőtt korosztályig.
Felnőtt B Standard (3 induló):
1. Kalapács Bence, Miskolczi Nóra
2. Horváth Patrik, Sölét Brigitta
3. Horváth Gergely, Hasúr Zsuzsanna Rita
Felnőtt C Latin (8):
1. Mészáros Máté Imre, Friedrich Franciska
2. Tumó Roland, Horváth Kata Zsuzsanna
3. Varga Nándor, Rezsabek Eszter
4. Oberna Károly Gábor, Buránszki Andrea
5. Varga Kristóf, Molnár Virág
Felnőtt C Standard (4):
1. Mihályfi Csaba, Forgács Anna Mónika
2. Vajda András István, Tatár Bianka
3. Varga Nándor, Rezsabek Eszter
4. Tumó Roland, Horváth Kata Zsuzsanna
Felnőtt D Latin (9):
1. Reszelő Dániel, Tömösközi Kata Berta
2. Rácz Ádám, Kovács Leila
3. Selyem László, Andrási Diána
4. Hevesi Dániel, Frittman Fanni
5. Komáromi Miklós Erik, Papp Vivien
6. Palásthy Csaba, Pammer Lea
Felnőtt D Standard (8):
1. Varga Kristóf, Molnár Virág
2. Rácz Ádám, Kovács Leila
3. Hevesi Dániel, Frittman Fanni
4. Komáromi Miklós Erik, Papp Vivien
5. Preszl Dániel, Pipicz Ágnes
6. Selyem László, Andrási Diána
Felnőtt E Latin (3):
1. Ágoston Lénárd, Miskov Éva
2. Nagy Ferenc, Szabó Ninetta Dorina
3. Kovács Zoltán, Kovács Anna
Felnőtt E Standard (3):
1. Ágoston Lénárd, Miskov Éva
2. Nagy Ferenc, Szabó Ninetta Dorina
3. Kovács Zoltán, Kovács Anna
Ifjúsági C Latin (10):
1. Raffai Róbert Balázs, Csányi Vivien
2. Jankovics Attila, Sándor Panna
3. Havas Márk, Juhász Jázmin
4. Varga Kristóf, Molnár Virág
5. Varga Nándor, Rezsabek Eszter
6. Korita István, Vincze Alíz
Ifjúsági C Standard (4):
1. Mihályfi Csaba, Forgács Anna Mónika
2. Varga Nándor, Rezsabek Eszter
3. Petrás Bene, Baráth Luca
4. Fodor Bence, Fodor Luca
Ifjúsági D Latin (6):
1. Horváth Olivér, Szitás Alexandra
2. Palásthy Csaba, Pammer Lea
3. Komáromi Miklós Erik, Papp Vivien
4. Majer Tamás Roland, Farkas Enikő
5. Varga András, Lipcsei Laura
6. Nagy Kristóf, Hegyi Ingrid
Ifjúsági D Standard (6):
1. Varga Kristóf, Molnár Virág
2. Komáromi Miklós Erik, Papp Vivien
3. Horváth Olivér, Szitás Alexandra
4. Molnár Ákos, Kiss Petra
5. Palásthy Csaba, Pammer Lea
6. Nagy Kristóf, Hegyi Ingrid
Ifjúsági E Latin (6):
1. Nagy Gábor, Szabó Rebeka Eszter
2. Mihók Tibor Bendegúz, Tóth Liza Laura
3. Orbán Vilmos, Máté Eszter
4. Nagy Ferenc, Szabó Ninetta Dorina
5. Hegedűs Bálint Ervin, Vas Angelina
6. Sonkoly Ákos Gábor, Balogh Petra
Ifjúsági E Standard (6):
1. Mihók Tibor Bendegúz, Tóth Liza Laura
2. Nagy Gábor, Szabó Rebeka Eszter
3. Orbán Vilmos, Máté Eszter
4. Sonkoly Ákos Gábor, Balogh Petra
5. Nagy Ferenc, Szabó Ninetta Dorina
6. Hegedűs Bálint Ervin, Vas Angelina
Junior II. C Latin (8):
1. Raffai Róbert Balázs, Csányi Vivien
2. Kosztolányi Elek, Bartók Laura
3. Havas Márk, Juhász Jázmin
4. Köllő Balázs, Bottyán Boglárka
5. Rácz Norbert, Marozsán Mira Lilla
Junior II. C Standard (4):
1. Kosztolányi Elek, Bartók Laura
2. Köllő Balázs, Bottyán Boglárka
3. Petrás Bene, Baráth Luca
4. Fodor Bence, Fodor Luca
Junior II. D Latin (7):
1. Kiss Zsombor Gábor, Markos Nikol
2. Géczi Alexander, Szűcs Nikol Hanna
3. Horváth Olivér, Szitás Alexandra
4. Ábrám Erik, Liang Melina
5. Ábrám Dominik, Szilvágyi Alexandra
6. Majer Tamás Roland, Farkas Enikő
7. Kormos Kristóf Tamás, Szász Barbara
Junior II. D Standard (3):
1. Molnár Ákos, Kiss Petra
2. Géczi Alexander, Szűcs Nikol Hanna
3. Horváth Olivér, Szitás Alexandra
Junior II. E Latin (9):
1. Pillmann Szabolcs, Szekeres Lilla Sára
2. Nagy Gábor, Szabó Rebeka Eszter
3. Mihók Tibor Bendegúz, Tóth Liza Laura
4. Orbán Vilmos, Máté Eszter
5. Andrucsák Krisztián József, Molnár Petra
6. Marton László, Pindur Míra Felícia
Junior II. E Standard (8):
1. Pillmann Szabolcs, Szekeres Lilla Sára
2. Pótár-Bóta Zalán, Csörghe Boglárka
3. Andrucsák Krisztián József, Molnár Petra
4. Nagy Gábor, Szabó Rebeka Eszter
5. Mihók Tibor Bendegúz, Tóth Liza Laura
Junior I. D Latin (5):
1. Kiss Zsombor Gábor, Markos Nikol
2. Ábrám Erik, Liang Melina
3. Ábrám Dominik, Szilvágyi Alexandra
4. Bartolák Levente, Varga Kata
5. Almási Bence, Almási Réka
Junior I. D Standard (2):
1. Bartolák Levente, Varga Kata
2. Almási Bence, Almási Réka
Junior I. E Latin (8):
1. Patai Patrik Ferenc, Lévai Regina Alexandra
2. Pillmann Szabolcs, Szekeres Lilla Sára
3. Fehér Erik, Terdik Tímea
4. Ördögh Gergő Dominik, Németh-Szabados Abigél
5. Andrucsák Krisztián József, Molnár Petra
Junior I. E Standard (7):
1. Pillmann Szabolcs, Szekeres Lilla Sára
2. Patai Patrik Ferenc, Lévai Regina Alexandra
3. Fehér Erik, Terdik Tímea
4. Andrucsák Krisztián József, Molnár Petra
5. Ördögh Gergő Dominik, Németh-Szabados Abigél
6. Mihók Máté, Mezey Viktória
7. Melczner Máté, Dányi Dorka
Gyerek II. E Latin (6):
1. Patai Patrik Ferenc, Lévai Regina Alexandra
2. Fehér Erik, Terdik Tímea
3. Ördögh Gergő Dominik, Németh-Szabados Abigél
4. Zahradnik Richárd, Perényi Zsófia Sára
5. Antal Márk Dániel, Patai Loretta
6. Németh Barnabás, Szircsák Szófia
Gyerek II. E Standard (6):
1. Patai Patrik Ferenc, Lévai Regina Alexandra
2. Ördögh Gergő Dominik, Németh-Szabados Abigél
3. Fehér Erik, Terdik Tímea
4. Németh Barnabás, Szircsák Szófia
5. Antal Márk Dániel, Patai Loretta
6. Zahradnik Richárd, Perényi Zsófia Sára
(Forrás: MTáSZ)