XII. Kner Kupa - eredmények
2019. október 5-én rendezték meg Mezőtúron a XII. Kner Kupa táncversenyt, amely a D osztályos országos bajnokságnak is otthont adott.
Országos bajnokságok:
Felnőtt D Latin (11 induló):
1. Reszelő Dániel, Tömösközi Kata Berta
2. Rácz Ádám, Kovács Leila
3. Benkő Dániel István, Szabó Kata Fanni
4. Erős Ábel József, Sebők Mercédesz
5. Hevesi Dániel, Frittman Fanni
6. Selyem László, Andrási Diána
Felnőtt D Standard (12):
1. Tusják Gábor, Tivadar Réka Erzsébet
2. Peresztegi Patrik Csaba, Than Anna
3. Hevesi Dániel, Frittman Fanni
4. Rácz Ádám, Kovács Leila
5. Koszta Marcell, Leopold Rozvita Edna
6. Kollár Bence, Tóth Kinga
Senior I. D Latin (2):
1. Tóth György, Tóth-Horváth Gyöngyi
2. Gáspár István, Gáspárné Szilágyi Szilvia
Senior I. D Standard (2):
1. Tóth György, Tóth-Horváth Gyöngyi
2. Batka István, Erdélyiné Kovács Judit
Senior II. D Standard (2):
1. Kovács Zoltán, Kovács Anna
2. Kincses Imre Dr., Kemény Krisztina
Senior III. D Latin (1):
1. Hargitai Ferenc László, Juhász Judit Eszter
Senior III. D Standard (2):
1. Hargitai Ferenc László, Juhász Judit Eszter
2. Bősze László, Halák Éva Gizella
Senior IV. D Standard (1):
1. Macher Ákos Dr, Marjanek Katalin dr.
Ifjúsági D Latin (10):
1. Pilka Zoltán, Rezes Dorka
2. Meidlinger Tamás, Huber Petra Ildikó
3. Győrfi Erik, László Vivien Hanna
4. Tóth Dominik, Tánczos Gréta
5. Futó Flórián, Polák Panna
6. Závecz Roland Zoltán, Könye Rozália Ilka
Ifjúsági D Standard (10):
1. Győrfi Erik, László Vivien Hanna
2. Ötvös Árpád András, Istenes Renáta
3. Kis-Kalló Ákos, Deák Friderika
4. Müller Balázs, Jáger Laura
5. Varga Kristóf, Molnár Virág
6. Borodi Márk Roland, Mudure Evelin
Junior II. D Latin (17):
1. Tihanyi Barnabás, Sümegi Anett Júlia
2. Oltai Dániel László, Srej Lara
3. Farkas Barnabás Sándor, P. Kovács Panka Dóra
4. Vajjon Bence, Bulyáki Lili
5. Lekly Olivér, Mélykúti Lara
6. Mokánszki Bálint, Gáspár Gréta
Junior II. D Standard (8):
1. Raffai Róbert Balázs, Csányi Vivien
2. Vajjon Bence, Bulyáki Lili
3. Csatlós Erik, Gál Elza
4. Havas Márk, Juhász Jázmin
5. Hegedűs Bálint Ervin, Vas Angelina
Junior I. D Latin (14):
1. Pillmann Szabolcs, Szekeres Lilla Sára
2. Simovic Dominik, Dórák Lara Jázmin
3. Bekiarisz Márkosz, Polyák Panna
4. Perjési Milán, Kiss Flamina Hanna
5. Sipos Zsombor, Kulcsár Henriett
6. Vermes Máté, Gerencsér Zsófia
Junior I. D Standard (15):
1. Pillmann Szabolcs, Szekeres Lilla Sára
2. Várbíró Dániel, Nagy Zsófia
3. Lantos Marcell Attila, Révész Karina
4. Marton László, Gál Viktória
5. Kállai Ádám István, Pintér Bianka
6. Bartolák Levente, Varga Kata
Gyerek II. D Latin (5):
1. Patai Patrik Ferenc, Lévai Regina Alexandra
2. Fehér Erik, Terdik Tímea
3. Lepsényi Gábor, Faludi Olívia Zita
4. Jahni Ákos, Hegedűs Hanna
5. Pető Dániel, Kocsis Liliána
Gyerek II. D Standard (8):
1. Patai Patrik Ferenc, Lévai Regina Alexandra
2. Ökrös Zénó, Baráth Csenge
3. Fehér Erik, Terdik Tímea
4. Kapronczai Benedek, Mészáros Szofi
5. Lepsényi Gábor, Faludi Olívia Zita
6. Gyaraki Viktor, Komlós Lilian
Gyerek I. D Latin (1):
1. Halmóczki Márk, Tran Ngoc Quynh Anh
Klubközi versenyek:
Felnőtt C Latin (9):
1. Hajdú Viktor, Takács Babett Fanni
2. Mészáros Máté Imre, Friedrich Franciska
3. Bognár Balázs, Háklár Adél
4. Oberna Károly Gábor, Buránszki Andrea
5. Keresztes Gergő, Kocsis Zsanett
Felnőtt C Standard (6):
1. Berkeczi Áron, Kis Brigitta
2. Keresztes Gergő, Kocsis Zsanett
3. Pohli Gergely, Kajos Luca Fanni
4. Oberna Károly Gábor, Buránszki Andrea
5. Duró Dominik, Tassi Laura Jázmin
6. Hajdú Viktor, Takács Babett Fanni
Felnőtt E Latin (7):
1. Szűcs Máté, Bertalan Anna Lili
2. Tusják Gábor, Tivadar Réka Erzsébet
3. Horváth László, Balla Bernadett
4. Perjés Zoltán, Posta Dorottya
5. Kovács Zoltán, Kovács Anna
6. Halász László, Jánvári Regina Kinga Dr.
7. Korpos Szabolcs, Vincze Ibolya
Felnőtt E Standard (6):
1. Erős Ábel József, Sebők Mercédesz
2. Juhász Gergely, Pintér Marianna Mária
3. Jakab Dávid, Váradi Kámea
4. Csuka László, Csuka-Bíró Hajnalka
5. Korpos Szabolcs, Vincze Ibolya
6. Gáspár István, Gáspárné Szilágyi Szilvia
Ifjúsági C Latin (11):
1. Hajdú Viktor, Takács Babett Fanni
2. Varga Nándor, Rezsabek Eszter
3. Raffai Róbert Balázs, Csányi Vivien
4. Jankovics Attila, Sándor Panna
5. Ivánczi Benedek József, Szvetnyik Emese Csilla
6. Fodor Bence, Fodor Luca
Ifjúsági C Standard (11):
1. Hideg Márk Alex, Tóth-Verestói Hanna
2. Varga Nándor, Rezsabek Eszter
3. Debreczeni Csongor, Debreczeni Karola
4. Berkeczi Áron, Kis Brigitta
5. Fodor Bence, Fodor Luca
6. Duró Dominik, Tassi Laura Jázmin
Ifjúsági E Latin (4):
1. Molnár Miklós Milán, Szilágyi Zsófia
2. Nagy Péter, Zarándy Réka
3. Horváth László, Balla Bernadett
4. Tóthmihály Bálint, Harkányi Réka
Ifjúsági E Standard (3):
1. Csepregi Gergő, Petter Alexa
2. Tóthmihály Bálint, Harkányi Réka
3. Jakab Dávid, Váradi Kámea
Junior II. B Latin (2):
1. Havas Márk, Juhász Jázmin
2. Molnár Ákos, Kiss Petra
Junior II. C Latin (14):
1. Raffai Róbert Balázs, Csányi Vivien
2. Fedelin Márk, Kaáli Anna
3. Molnár Ákos, Kiss Petra
4. Nagy Bence, Dudás Lili Enikő
5. Fodor Bence, Fodor Luca
6. Ivánczi Benedek József, Szvetnyik Emese Csilla
Junior II. C Standard (9):
1. Köllő Balázs, Bottyán Boglárka
2. Hideg Márk Alex, Tóth-Verestói Hanna
3. Debreczeni Csongor, Debreczeni Karola
4. Fodor Bence, Fodor Luca
5. Reznák Zsolt, Dubai Dóra
6. Fedelin Márk, Kaáli Anna
Junior II. E Latin (7):
1. Susánszky Richárd, Patzer Noémi Lilla
2. Balogh Bence, Zilahi Angéla
3. Várbíró Dániel, Nagy Zsófia
4. Molnár Miklós Milán, Szilágyi Zsófia
5. Nagy Péter, Zarándy Réka
6. Tóthmihály Bálint, Harkányi Réka
7. Jakab Péter, Hegedűs Panka
Junior II. E Standard (4):
1. Csepregi Gergő, Petter Alexa
2. Susánszky Richárd, Patzer Noémi Lilla
3. Tóthmihály Bálint, Harkányi Réka
4. Kun Marcell Benedek, Szakács Kitti
Junior I. C Latin (6):
1. Köllő Balázs, Bottyán Boglárka
2. Sebők Roland Krisztián, Sebők Nilla Viktória
3. Apró Marcell, Farkas Gréta Zsuzsanna
4. Faludi Bálint, Paksa Luca
5. Lantos Marcell Attila, Révész Karina
6. Beke Mátyás, Darabos Emma
Junior I. C Standard (3):
1. Köllő Balázs, Bottyán Boglárka
2. Faludi Bálint, Paksa Luca
3. Beke Mátyás, Darabos Emma
Junior I. E Latin (5):
1. Susánszky Richárd, Patzer Noémi Lilla
2. Balogh Bence, Zilahi Angéla
3. Szuhi Levente, Karakó Viktória
4. Futó Ábel, Szabó Csenge
5. Várbíró Dániel, Nagy Zsófia
Junior I. E Standard (7):
1. Susánszky Richárd, Patzer Noémi Lilla
2. Bárányos Márton, Földi Lilla Sugárka
3. Szuhi Dániel, Kulimár Zsófi
4. Hunyadi Árpád Róbert, Szabó Bernadett Etelka
5. Tóth Nándor, Chelaru Dania Alma
6. Antal Péter, Rotar Sara-Maria
7. Keresztes Péter Zsolt, Marcu Nikol
Gyerek II. E Latin (4):
1. Szuhi Levente, Karakó Viktória
2. Pető Zoltán, Pintér Mónika Mária
3. Antal Márk Dániel, Patai Loretta
4. Bocsor Levente, Dienes Borbála
Gyerek II. E Standard (6):
1. Pető Zoltán, Pintér Mónika Mária
2. Tóth Nándor, Chelaru Dania Alma
3. Keresztes Péter Zsolt, Marcu Nikol
4. Antal Márk Dániel, Patai Loretta
5. Antal Péter, Rotar Sara-Maria
6. Hunyadi Árpád Róbert, Szabó Bernadett Etelka
(Forrás: MTáSZ)