XII. Forma Kupa - klubközi eredmények
2017. november 12-én rendezték meg Algyőn a XII. Forma Kupa táncversenyt, amelyen a ranglisták mellett 30 kategóriában rendeztek klubközi versenyt.
Felnőtt B Latin (3 induló):
1. Szőnyi Balázs Bence, Kovács Anna
2. Dajcs Triszten Sámuel, Fekete Krisztina
3. Márton Dávid Ádám, Dékány Anna
Felnőtt C Latin (7):
1. Szilágyi Viktor András, Lévai Vanessza Andrea
2. Loncsák Dániel, Kecsedi Rebeka
3. Fekete Ádám Csaba, Péter Klaudia Róza
4. Váncza Bence, Csumán Csenge
5. Dósai Zoltán, Mancz Alexandra
6. Oberna Károly Gábor, Váczi Bettina
7. Vajda András István, Tatár Bianka
Felnőtt C Standard (6):
1. Szilágyi Viktor András, Lévai Vanessza Andrea
2. Magyar Sándor, Lévai Luca
3. Oberna Károly Gábor, Váczi Bettina
4. Sárosi Róbert, Oroszlán Dóra
5. Halmai Dániel, Bencsik Noémi
6. Vajda András István, Tatár Bianka
Felnőtt D Latin (7):
1. Hegyesi Dániel Balázs, Szivós Dalma Rebeka
2. Imre Ákos, Oswald Hanna Lola
3. Gál Bertalan, Bende Cintia
4. Mihályfi Csaba, Csenki Rebeka
5. Preszl Dániel, Pipicz Ágnes
6. Krem Attila Máté, Gajda Loretta
7. Tóth György, Tóth-Horváth Gyöngyi
Felnőtt D Standard (6):
1. Nagy Norbert Zsolt, Mátó-Székely Tamara
2. Hegyesi Dániel Balázs, SzIvós Dalma Rebeka
3. Krem Attila Máté, Gajda Loretta
4. Benedek Andor, Dodé Ingrid
5. Imre Ákos, Oswald Hanna Lola
6. Preszl Dániel, Pipicz Ágnes
Felnőtt E Standard (3):
1. Berkeczi Áron, Kis Brigitta
2. Rácz Ádám, Kovács Leila
3. Tóth György, Tóth-Horváth Gyöngyi
Senior III. C Standard (2):
1. Láng István, Rónaszéki Éva
2. Savanya László, Savanyáné Árvai Margit
Ifjúsági C Latin (4):
1. Kalapács Bence, Szántó Regina
2. Guba Marcell, Kállai Kamilla
3. Váncza Bence, Csumán Csenge
4. Vajda András István, Tatár Bianka
Ifjúsági C Standard (5):
1. Kalapács Bence, Szántó Regina
2. Sárosi Róbert, Oroszlán Dóra
3. Halmai Dániel, Bencsik Noémi
4. Vajda András István, Tatár Bianka
5. Salánki Miklós Bence, Szőllősy Blanka
Ifjúsági D Latin (4):
1. Hegyesi Dániel Balázs, Szivós Dalma Rebeka
2. Imre Ákos, Oswald Hanna Lola
3. Mihályfi Csaba, Csenki Rebeka
4. Palásthy Csaba, Tóth Tamiza
Ifjúsági D Standard (7):
1. Nagy Norbert Zsolt, Mátó-Székely Tamara
2. Hegyesi Dániel Balázs, Szivós Dalma Rebeka
3. Fábián Dávid László, Gózner Ingrid Fanni
4. Jakab Ádám Gergő, Bánffy Zsófia
5. Benedek Andor, Dodé Ingrid
6. Raffai László Olivér, Németh Bella
7. Imre Ákos, Oswald Hanna Lola
Ifjúsági E Latin (2):
1. Komáromi Miklós Erik, Lárencz Júlia
2. Vidák Bálint, Fuszenecker Mónika
Ifjúsági E Standard (4):
1. Berkeczi Áron, Kis Brigitta
2. Vidák Bálint, Fuszenecker Mónika
3. Komáromi Miklós Erik, Lárencz Júlia
4. Palásthy Csaba, Tóth Tamiza
Junior II. C Latin (6):
1. Härtlein Ákos, Farkas Gréta
2. Kozák László Richárd, Juhász Dóra
3. Antal Krisztián, Prozlik Melinda Lenke
4. Dóczi Zsilák László, Miskolczi Nóra
5. Balázs Dominik, Kondacs Jázmin Bíborka
6. Petrényi Marcell László, Kovács Sára
Junior II. C Standard (6):
1. Härtlein Ákos, Farkas Gréta
2. Antal Krisztián, Prozlik Melinda Lenke
3. Dóczi Zsilák László, Miskolczi Nóra
4. Balázs Dominik, Kondacs Jázmin Bíborka
5. Salánki Miklós Bence, Szőllősy Blanka
6. Petrényi Marcell László, Kovács Sára
Junior II. D Latin (4):
1. Raffai Róbert Balázs, Szalai Réka
2. Raffai László Olivér, Németh Bella
3. Petrás Bene, Máté Virág
4. Palásthy Csaba, Tóth Tamiza
Junior II. D Standard (6):
1. Fábián Dávid László, Gózner Ingrid Fanni
2. Petrás Bene, Máté Virág
3. Raffai László Olivér, Németh Bella
4. Jakab Ádám Gergő, Bánffy Zsófia
5. Raffai Róbert Balázs, Szalai Réka
6. Palásthy Nándor, Csizmadia Nikolett
Junior II. E Latin (8):
1. Komáromi Miklós Erik, Lárencz Júlia
2. Bartolák Levente, Sass Júlia Zita
3. Besenyi Norbert, Besenyi Adél
4. Orbán Vilmos, Kőmives Lara
5. Bencsik Bence, Lipcsei Laura
Junior II. E Standard (7):
1. Debreczeni Csongor, Debreczeni Karola
2. Besenyi Norbert, Besenyi Adél
3. Bencsik Bence, Lipcsei Laura
4. Komáromi Miklós Erik, Lárencz Júlia
5. Palásthy Csaba, Tóth Tamiza
6. Sonkoly Ákos Gábor, Baráth Luca
7. Perovics Péter, Kalló Enikő
Junior I. C Latin (5):
1. Härtlein Ákos, Farkas Gréta
2. Antal Krisztián, Prozlik Melinda Lenke
3. Bokor Milán, Kiss Petra
4. Petrényi Marcell László, Kovács Sára
5. Balázs Dominik, Kondacs Jázmin Bíborka
Junior I. C Standard (4):
1. Härtlein Ákos, Farkas Gréta
2. Antal Krisztián, Prozlik Melinda Lenke
3. Balázs Dominik, Kondacs Jázmin Bíborka
4. Petrényi Marcell László, Kovács Sára
Junior I. D Latin (4):
1. Raffai Róbert Balázs, Szalai Réka
2. Petrás Bene, Máté Virág
3. Szabó László, Kovács Szabina
4. Süle Zsombor, Szél Anna Csenge
Junior I. D Standard (7):
1. Petrás Bene, Máté Virág
2. Juhász Gábor Krisztián, Kocsis Johanna
3. Raffai Róbert Balázs, Szalai Réka
4. Süle Zsombor, Szél Anna Csenge
5. Palásthy Nándor, Csizmadia Nikolett
6. Bokor Milán, Kiss Petra
7. Szabó László, Kovács Szabina
Junior I. E Latin (7):
1. Bartolák Levente, Sass Júlia Zita
2. Bereczki Ádám, Nagy Laura Dóra
3. Bencsik Bence, Lipcsei Laura
4. Sonkoly Ákos Gábor, Baráth Luca
5. Kun Marcell Benedek, Szakács Kitti
6. Orbán Vilmos, Kőmives Lara
7. Melczner Marcell, Bednarik Bianka
Junior I. E Standard (6):
1. Debreczeni Csongor, Debreczeni Karola
2. Ruzsa Csanád, Gál Elza
3. Bencsik Bence, Lipcsei Laura
4. Sonkoly Ákos Gábor, Baráth Luca
5. Melczner Marcell, Bednarik Bianka
6. Sebők Roland Krisztián, Sebők Nilla Viktória
Gyerek II. D Latin (2):
1. Süle Zsombor, Szél Anna Csenge
2. Gyaraki Viktor, Patzer Noémi Lilla
Gyerek II. D Standard (2):
1. Juhász Gábor Krisztián, Kocsis Johanna
2. Süle Zsombor, Szél Anna Csenge
Gyerek I-II. E Latin (5):
1. Polónyi Kevin, Dorogi Edina Anna
2. Pintér Benedek, Dányi Vivien Zsófia
3. Őze Csanád, Szircsák Szófia
4. Kazy Zsigmond, Bobák Véda
5. Almási Bence, Almási Réka
Gyerek II. E Standard (7):
1. Ruzsa Csanád, Gál Elza
2. Polónyi Kevin, Dorogi Edina Anna
3. Kazy Zsigmond, Bobák Véda
4. Őze Csanád, Szircsák Szófia
5. Gyaraki Viktor, Patzer Noémi Lilla
6. Almási Bence, Almási Réka
7. Sebők Roland Krisztián, Sebők Nilla Viktória
Gyerek I. E Standard (2):
1. Polónyi Kevin, Dorogi Edina Anna
2. Gyaraki Viktor, Patzer Noémi Lilla
(Forrás: MTáSZ)