VIII. Ormánság Kupa - eredmények
2012. április 29-én rendezték meg a VIII. Ormánság Kupát. A klubközi táncverseny döntőinek eredménye lentebb olvasható.
Felnőtt A Standard (2):
1. Kemény Tamás, Hugyeczné Princz Nóra
2. Tonk Dávid, Szilágyi Viktória
Felnőtt B Latin (2):
1. Bite Gergő, Vrabély Andrea
2. Mészáros Pál, Mezei Bernadett
Felnőtt C Latin (10):
1. Bali József, Matis Bettina
2. Rankl józsef, Pájer Alexandra
3. Szendrődi József, Pestality Bianka
4. Müller Walter, Béres Luca
5. Witzl Dániel, Brozovics Adél
6. Adorján István, Zsapka Andrea
7. Kecskeméti András, Barka Fanni
Felnőtt D Latin (6):
1. Czopf Márton, Nagy Alexandra
2. Tandi Mátyás, Bana Zsófia
3. Kollár Bence, Királyi Noémi
4. Pohli Gergely, Angyal Fanni
5. Sáfár László, Surján Kinga
6. Halász Barna, Sterl Anett
Felnőtt D Standard (3):
1. Müller Walter, Béres Luca
2. Pohli Gergely, Angyal Fanni
3. Halász Barna, Sterl Anett
Ifjúsági C Latin (5):
1. Péter Krisztián, Hoffer Anett
2. Németh Endre, Elekes Helga
3. Győrbíró Dávid Márk, Nichter Krisztina
4. Mihályi Dávid, Hang Fatime
5. Kiefer Valentin, Péntek Nóra
Ifjúsági C Standard (5):
1. Gácsi Norbert, Nagy Niké Anna
2. Mihályi Dávid, Hang Fatime
3. Jóbi Ákos, Rajczi Zsófia
4. Péter Krisztián, Hoffer Anett
5. Szajduk Szabolcs, Varjú Kata
Ifjúsági D Latin (11):
1. Auvalszki András, Fejes Mónika
2. Szajduk Szabolcs, Varjú Kata
3. Börzöli Dávid, Hirt Szofi
4. Józsa Máté, Szabó Barbara
5. Vank Richard, Maretics Fruzsina
6. Weinee Zsolt, Gyenis Rebeka
7. Fauszt Bálint, Ludwig Mirella
Ifjúsági D Standard (3):
1. Auvalszki András, Fejes Mónika
2. Háner Dávid, Lakatos Tamara
3. Kamu Szabolcs, Pandur Katalin
Junior II. D Latin (7):
1. Sándorfi Bálint Tamás, Simara Bettina
2. Böröcz Tamás, Bartonicsek Kíra
3. Márton Márk, Nagy Norina
4. Kurucz Dániel, Gurdán Enikő
5. Bartók Tamás, Örsi Hanna
6. Kovács Levente, Józsa Janka
7. Orsós Tamás, Kecskés Petra
Junior II. D Standard (2):
1. Márton Márk, Nagy Norina
2. Bartók Tamás, Örsi Hanna
Junior I. D Latin (7):
1. Szalai Dénes Ferenc, Balla Petra
2. Pandur Péter, Keller Odett
3. Almási György, Bodor Fanni
4. Bene László, Gál Fruzsina
5. Nyers Dominik, Füzes Dorina
6. Bánáti Marcell, Balogh Dominika
7. Bessenyei Róbert, Szendrei Csilla
Junior I. D Standard (6):
1. Almási György, Bodor Fanni
2. Szalai Dénes Ferenc, Balla Petra
3. Scháb István, Kalmár Petra
4. Pandur Péter, Keller Odett
5. Nyers Dominik, Füzes Dorina
6. Bessenyei Róbert, Szendrei Csilla
Gyerek II. D Latin (4):
1. Keresztes Szabolcs, Cserni Enikő
2. Bánáti Barnabás, Godó Anna
3. Józsa Márk, Balázs Barbara
4. Ferencz Attila Levente, Bánya Gréta
(Forrás: MTáSZ)