Szőke Tisza 2016 - klubközi eredmények
2016. június 18-án a Szőke Tisza táncverseny első versenynapján 13 kategóriában klubközi versenyt is rendeztek, amelyre a helyszínen 83 nevezést adtak le. A legtöbb induló a Felnőtt C Standard kategóriában volt.
Felnőtt B Latin (11 induló):
1. Bátor Tamás, Fügedi Laura
2. Börzöli Dávid, Kersák Dóra
3. Balogh Csaba Richárd, Pető Gabriella
4. Bakos Benjámin, Markó Margit Virág
5. Bartek János, Mezősi Daniella
6. Dajcs Triszten Sámuel, Fekete Krisztina
Felnőtt B Standard (5):
1. Kovács István Zoltán, Bakó Barbara
2. Kőszegi Gergely, Kiss Dorottya
3. Kátai Lóránt Krisztián, Bandi Johanna
4. Kovács Győző, Szenti Regina
5. Rákóczy Zsombor, Józsa Janka
Felnőtt C Latin (10):
1. Eszter Ákos Endre, Sütő Csilla
2. Horváth Patrik Skrut Birtney
3. Kovács Győző, Szenti Regina
4. Magyar Sándor, Lévai Luca
5. Marton Dávid, Dékány Anna
6. Podlovics Tamás, Tóth Eszter Noémi
Felnőtt C Standard (14):
1. Tiralla Bonifác, Bacsó Henrietta
2. Horváth Patrik, Skrut Birtney
3. Marton Dávid, Dékány Anna
4. Szegi Márk István, Szegi Andrea
5. Halmai Dániel, Bencsik Noémi
6. Póta Gergő, Kiss Nikolett
Felnőtt D Latin (9):
1. Szilágyi Viktor András, Lévai Vanessza Andrea
2. Kispál Gergely Tas, Kakas Lúcia
3. Kővágó Dávid, Zádori Zsófia
4. Vajda András István, Tatár Bianka
5. Szegi Márk István, Szegi Andrea
6. Halmai Dániel, Bencsik Noémi
Felnőtt D Standard (6):
1. Szilágyi Viktor András, Lévai Vanessza Andrea
2. Vajda András István, Tatár Bianka
3. Kővágó Dávid, Zádori Zsófia
4. Oberna Károly Gábor, Váczi Bettina
5. Kispál Gergely Tas, Kakas Lúcia
6. Deresi Vajk István, Lehőcz Nikolett Petra
Felnőtt E Standard (6):
1. Komáromi Richárd Gábriel, Cserny-Kuhn Fruzsina Andrea
2. Imre Ákos, Oswald Hanna Lola
3. Olosz József, Vásárhelyi Csenge
4. Selyem László, Farkas Réka
5. Nagy Norbert Zsolt, Bánffy Zsófia
6. Zelenka Mátyás, Biró Andrea
Junior II. D Latin (3):
1. Bokor Milán, Kiss Petra
2. Kozák László Richárd, Juhász Dóra
3. Kukla Zsombor Tamás, SzIvós Dalma Rebeka
Junior II. D Standard (3):
1. Kozák László Richárd, Juhász Dóra
2. Kukla Zsombor Tamás, SzIvós Dalma Rebeka
3. Bokor Milán, Kiss Petra
Junior II. E Latin (2):
1. Korcsok Roland József, Szabó Vivien
2. Mrekaj Marek, Grnáková Andrea (Szlovákia)
Junior II. E Standard (4):
1. Fábián Dávid László, Gózner Ingrid Fanni
2. Korcsok Roland József, Szabó Vivien
3. Jakab Ádám Gergő, Mátó-Székely Tamara
4. Mrekaj Marek, Granáková Andrea (Szlovákia)
Junior I. D Latin (4):
1. Härtlein Ákos, Holik Nina Jasmine
2. Bokor Milán, Kiss Petra
3. Kozák László Richárd, Juhász Dóra
4. Kukla Zsombor Tamás, SzIvós Dalma Rebeka
Junior I. D Standard (4):
1. Härtlein Ákos, Holik Nina Jasmine
2. Kukla Zsombor Tamás, SzIvós Dalma Rebeka
3. Kozák László Richárd, Juhász Dóra
4. Bokor Milán, Kiss Petra
(Forrás: MTáSZ)