Nyugat-Magyarország Területi Bajnokság - eredmények
2013. február 23-án rendezték meg a Nyugat-Magyarország Területi Bajnokságot Balatonbogláron. A dunántúli klubbok területi versenyének eredménye lentebb olvasható.
Felnőtt B Latin (11):
1. Szuper Gábor, Somogyi Mercedesz
2. Hancz Patrik, Hancz Bianka
3. Barta Tamás, Borsos Zsófia
4. Farkas Ádám, Laskovics Petra
5. Varga Gábor, Bai Dóra
6. Hadlaczki Gergely, Ferenczi Anikó
7. Göller Barnabás Gábor, Lekszikov Dóra
Felnőtt B Standard (3):
1. Varga Gábor, Bai Dóra
2. Hadlaczki Gergely, Ferenczi Anikó
3. Pomaházi Tamás, Várnai Zsófia
Felnőtt C Latin (9):
1. Németh Endre, Elekes Helga
2. Witzl Dániel, Tóth Vivien
3. Mécs Gábor, Brozovics Adél
4. Csókási Zsolt, Barka Fanni
5. Jóbi Ákos, Salamon Sára
5. Guzsvány Tamás, Solti Zsófi
Felnőtt C Standard (5):
1. Panka Dániel, Panka Dorottya
2. Müller Gyula, Boros Ágnes
3. Kiss Csanád, Juhász Vivien
4. Jóbi Ákos, Salamon Sára
5. Lekszikov Csaba, Balassa Júlia
Felnőtt D Latin (15):
1. Husz Péter, Abkarovits Anikó
2. Weinert Zsolt, Kőszegi Léda Anna
3. Auvalszki András Márk, Fejes Mónka
4. Czopf Márton, Nagy Alexandra
5. Ősze Dániel, Csilla Vizváriová
6. Fauszt Bálint, Ludwig Mirella
Felnőtt D Standard (6):
1. Mayer Ferenc, Györkő Dorisz
2. Auvalszki András Márk, Fejes Mónka
3. Pohli Gergely, Angyal Fanni
4. Halász Barna, Weidinger Ágnes
5. Lázi Gergő, Varga Henriett
6. Ivanics Péter, Szabó Ágnes
Ifjúsági B Standard (3):
1. Streit Andor, Gombár Emese
2. Győrbíró Dávid Márk, Nichter Krisztina
3. Kiss Olivér, Laskovics Réka
Ifjúsági C Latin (11):
1. Saláta József, Somfalvi Beáta Krisztina
2. Kiefer Valentin, Péntek Nóra
3. Győrbíró Dávid Márk, Nichter Krisztina
4. Bíró Dániel, Mezősi Daniella
5. Szajduk Szabolcs, Varjú Kata
6. Kövesdi Martin, Tarczi Alexandra Katalin
Ifjúsági C Standard (6):
1. Saláta József, Somfalvi Beáta Krisztina
2. Mihályi Dávid, Hang Fatime
3. Kaszás Levente, Regán Liliána
4. Szajduk Szabolcs, Varjú Kata
5. Bíró Dániel, Mezősi Daniella
6. Háner Dávid, Lakatos Tamara
Ifjúsági D Latin (14):
1. Börzöli Dávid, Hirt Szofi
2. Sándorfi Bálint Tamás, Simara Bettina
3. Szabó Patrik, Horváth Violetta
4. Orsós Tamás, Kecskés Petra
5. Sziklai Dominik, Cserkúti Dóra
6. Márton Márk, Nagy Norina
Ifjúsági D Standard (16):
1. Wirth Bence, Gorosics Csenge
2. Börzöli Dávid, Hirt Szofi
3. Sándorfi Bálint Tamás, Simara Bettina
4. Ficza Kristóf, Várszegi Viktória
5. Mózsik Zsolt, Hauszmann Stefánia
6. Miliás Gábor, Szemeti Dóra
Ifjúsági E Latin (2):
1. Bartalos Márió, Schneider Anna
2. Huszár Sándor László, Oláh Alexandra Miléna
Junior II. B Standard (2):
1. Mölcs Martin, Csukovits Fatima
2. Szuhai Botond, Soós Kitti
Junior II. C Latin (4):
1. Hosztafi Gergely, Mészáros Panna
2. Szuhai Botond, Soós Kitti
3. Mölcs Martin, Csukovits Fatima
4. Polgár Sándor, Németh Barbara
Junior II. C Standard (2):
1. Szabó Ádám, Kovács Eszter
2. Göller Barnabás Gábor, Lekszikov Dóra
Junior II. D Latin (13):
1. Domián Bálint Márk, Fekete Lili
2. Veriga Deniel, Örsi Hanna
3. Pandur Péter, Keller Odett
4. Nyers Dominik, Balogh Dominika
5. Szabó Ákos, Jakab Tünde
6. Bene László, Gál Fruzsina
Junior II. D Standard (10):
1. Domián Bálint Márk, Fekete Lili
2. Pandur Péter, Keller Odett
3. Polgár Sándor, Németh Barbara
4. Szabó Ákos, Jakab Tünde
5. Németh Boldizsár,Szalai Anna
6. Mózer Adrián, Pánczél Cintia
Junior II. E Latin (3):
1. Horváth Patrik, Erős Rebeka
2. Varga Miklós, Lévai Luca
3. Csizmadia Márk, Németh Emese
Junior II. E Standard (4):
1. Horváth Patrik, Erős Rebeka
2. Varga Miklós, Lévai Luca
3. Csizmadia Márk, Németh Emese
4. Huszár Sándor László, Oláh Alexandra Miléna
Junior I. C Latin (3):
1. Szabó Ádám, Kovács Eszter
2. Scháb István, Szabó Klaudia
3. Ponist Krisztián, Takács Odett
Junior I. D Latin (7):
1. Szűcs Dávid, Bartonicsek Kíra
2. Pados Gábor, Machinek Boglárka
3. Nyers Adrián, Katona Rozina
4. Keresztes Szabolcs, Cserni Enikő
5. Bognár Balázs, Háklár Adél
6. Horváth Miklós, Göller Kitti
7. Bánáti Marcell, Godó Anna
Junior I. D Standard (6):
1. Keresztes Szabolcs, Cserni Enikő
2. Nyers Adrián, Katona Rozina
3. Bognár Balázs, Háklár Adél
4. Horváth Miklós, Göller Kitti
5. Pados Gábor, Machinek Boglárka
6. Bánáti Marcell, Godó Anna
Junior I. E Latin (3):
1. Tóth Krisztián, Kanizsai Lili
2. Ferencz Attila Levente, Ködmön Liliána Paula
3. Veress Gábor, Sebestyén Dorka
Junior I. E Standard (3):
1. Tóth Krisztián, Kanizsai Lili
2. Ferencz Attila Levente, Ködmön Liliána Paula
3. Veress Gábor, Sebestyén Dorka
Gyerek II. D Latin (4):
1. Józsa Márk,Szép Hanna
2. Szabó Robin László, Czakó Rebeka
3. Sziklai Gábor, Stercz Míra
4. Pusch Kevin, Harmati Lorina
Gyerek II. D Standard (3):
1. Józsa Márk, Szép Hanna
2. Szabó Robin László, Czakó Rebeka
3. Sziklai Gábor, Stercz Míra
(Forrás: MTáSZ)