Közép-Magyarország Területi bajnokság - eredmények
2021. március 7-én rendezték meg Csömörön a Közép-Magyarország Területi bajnokságot, amelyen negyvenöt kategóriában hirdettek győztest.
Felnőtt S Latin (2 induló):
1. Gál Krisztián Zsolt, Loch Jázmin
2. Petrenkó Tamás, Juhász Dóra
Felnőtt A Latin (3):
1. Márton Péter, Horváth Petra Jázmin
2. Tóth Árpád, Kelemen Erika
3. Éder Barnabás András, Serfőző Dorottya Tímea
Felnőtt B Latin (14):
1. Dzsupin Ádám, Csumán Csenge
2. Labancz Gábor, Horváth Flóra Kamilla
3. Varga Sándor, Laurencsik Liliána
4. Raul Szabolcs János, Markó Margit Virág
5. Burcsa Balázs, Szalay Petra
6. Pék Máté, Nagy Edit Lilla
Felnőtt B Standard (5):
1. Veréb Dániel, Geiger Vivien
2. Rozsnyai Márton, Kacsák Brigitta
3. Pék Máté, Nagy Edit Lilla
4. Dunai Bence, Lévai Vanessza Andrea
5. Salánki Miklós Bence, Szőllősy Blanka
Felnőtt C Latin (8):
1. Kátai Richárd, Szőcs Barbara Veronika
2. Lajos Róbert, Lévai Enikő
3. Gehl Szabolcs, Robitschek Hanna
4. Szőke Gábor Sándor, Csorba Klára
5. Korita István, Nagy Bernadett
Felnőtt C Standard (1):
1. Varga Kristóf, Molnár Virág
Felnőtt D Latin (7):
1. Pákozdy Ádám, Marozsán Veronika Zsófia
2. Kenéz Bence Kende, Bartek Boglárka
3. Juhász Gergely, Litkei Dorottya
4. Vargha Levente, Mursa Mercedesz Leila
5. Juhász Norbert, Boros Nóra dr.
6. Tóth Dániel, Zsarnai Marina Auróra
7. Lukács József, Kis Fanni
Felnőtt D Standard (1):
1. Szabó Zsolt, Hrusková Aranka
Felnőtt E Latin (3):
1. Demko Csaba Olivér, Csiba Annamária
2. Keller Zsolt Ákos, Haluska Rebeka
3. Szabó Márk Tamás, Matuska Gyöngyvér Csenge
Felnőtt E Standard (3):
1. Mészégető Gábor Tamás, Pécsinger Klaudia Ibolya
2. Szabó Márk Tamás, Matuska Gyöngyvér Csenge
3. Balya András, Uresch Viola
Senior I. Open Latin (1):
1. Tóth Árpád, Kelemen Erika
Senior I. C Latin (2):
1. Balya András, Uresch Viola
2. Solti Dénes, Váradiné Vastag Györgyi
Senior I. E Latin (1):
1. Mészégető Gábor Tamás, Pécsinger Klaudia Ibolya
Senior I. E Standard (2):
1. Mészégető Gábor Tamás, Pécsinger Klaudia Ibolya
2. Balya András, Uresch Viola
Senior II. Open Latin (2):
1. Kiss Mihály, Nagy Noémi
2. Csomor Csaba, Zum Edit
Senior II. E Latin (1):
1. Zöldi Sándor, Zöldi-Birkás Éva
Senior II. E Standard (1):
1. Zöldi Sándor, Zöldi-Birkás Éva
Senior III. C Latin (1):
1. Hargitai Ferenc, Juhász Judit
Senior III. C Standard (2):
1. Hargitai Ferenc, Juhász Judit
2. Szamos Péter Tibor, Szamos Péter Tiborné
Senior III. E Latin (1):
1. Tomolák Sándor, Némethné Szelle Krisztina
Senior III. E Standard (2):
1. Tomolák Sándor, Némethné Szelle Krisztina
2. Molnár József, Molnárné Sárosi Anikó
Senior IV. C Standard (1):
1. Macher Ákos Dr, Marjanek Katalin dr.
Senior IV. D Standard (2):
1. Mayer Gyula Dr., Mayerné Barna Zsuzsanna
2. Butor Zoltán, Butor Zoltánné
Senior IV. E Latin (1):
1. Mayer Gyula Dr., Mayerné Barna Zsuzsanna
Senior IV. E Standard (1):
1. Nattán Péter, Nattánné Szamosi Mária
Ifjúsági A Latin (1):
1. Lehóczki Zsolt, Balogh Rebeka
Ifjúsági B Latin (5):
1. Horváth András Máté, Ujcz-Méri Sára
2. Sütő Zalán, Molnár Petra
3. Fedelin Márk, Kaáli Anna
4. Varga Nándor, Rezsabek Eszter
5. Jankovics Attila, Szilvágyi Alexandra
Ifjúsági B Standard (1):
1. Varga Nándor, Rezsabek Eszter
Ifjúsági C Latin (9):
1. Kökényesy Dominik, Marozsán Mira Lilla
2. Palásthy Csaba, Mikus Dorottya Klára
3. Czéh Barnabás, Wei Chen Yao
4. Horváth Olivér, Szitás Alexandra
5. Oláh Regő, Pitonya Fruzsina Anikó
6. Geicsnek Ádám, Manczúr Ivett
Ifjúsági C Standard (2):
1. Czéh Barnabás, Wei Chen Yao
2. Horváth Olivér, Szitás Alexandra
Ifjúsági D Latin (10):
1. Noé Dominik, Szalai Virág Rita
2. Lekly Olivér, Dienes Regina
3. Agárdi Márk Dávid, Istvánfi Diána
4. Rónai Péter Alexander, Gazdik Szófia
5. Fejes Botond, Movik Imola
6. Máté Milán, Kovács Karina
Ifjúsági D Standard (1):
1. Máté Milán, Kovács Karina
Ifjúsági E Latin (1):
1. Veréb Andor, Horváth Fanni
Ifjúsági E Standard (2):
1. Kun Marcell Benedek, Szakács Kitti
2. Veréb Andor, Horváth Fanni
Junior II. B Latin (1):
1. Sebők Roland Krisztián, Sebők Nilla Viktória
Junior II. C Latin (1):
1. Ábrám Dominik, Dányi Vivien Zsófia
Junior II. D Latin (6):
1. Ábrám Erik, Szabó Fanni
2. Mihályfi Máté, Diószegi Dorka Kata
3. Balázs Vince, Liang Melina
4. Jakab Péter, Hegedűs Panka
5. Galambos Dániel, Csányi-Dienes Alíz
6. Almási Bence, Almási Réka
Junior II. D Standard (4):
1. Balázs Vince, Liang Melina
2. Sebők Roland Krisztián, Sebők Nilla Viktória
3. Kazy Zsigmond, Kubatov Viktória
4. Almási Bence, Almási Réka
Junior II. E Latin (4):
1. Beregszászi Zoltán, Matuska Viola Villő
2. Fenyvesi Ádám Gábor, Kis Kamilla Vanda
3. Kazy Zsigmond, Kubatov Viktória
4. Szászkay Miklós, Illés Írisz
Junior II. E Standard (2):
1. Szászkay Miklós, Illés Írisz
2. Beregszászi Zoltán, Matuska Viola Villő
Junior I. D Latin (4):
1. Srej Áron, Börcsök Sarlott
2. Molnár Ádám József, Sass Kincső
3. Tornyai Krisztián, Maglódi Regina
4. Baranyai Bence Zsombor, Badak Emese
Junior I. E Latin (5):
1. Nagy Bence, Boros Lilla Csenge
2. Bézi Vencel, Farkas Jázmin Ilona
3. Berta Barnabás, Krecsik Enikő
4. Deák András, Zölei Alexandra
5. Márta Gábor Márk, Halgas Nóra
Junior I. E Standard (1):
1. Srej Áron, Börcsök Sarlott
Gyerek II. D Latin (1):
1. Holló-Zsadányi Norman, Matuska Lotti Luca
Gyerek II. E Latin (2):
1. Faludi Gergő Márk, Antal Emma Réka
2. Pajer Csaba, Légrádi Laura
(Forrás: MTáSZ)