Klubközi verseny Debrecenben - eredmények
A felnőtt-ifjúsági standard és junior latin ranglista mellett klubközi versenyeket is rendeztek Debrecenben. Az egyes kategóriák döntőjének végeredménye lentebb olvasható.
Felnőtt A Latin (2 induló):
1. Kurtyán Miklós, Tóth Katalin
2. Ale Dávid, Fekete Fanni
Felnőtt C Latin (3):
1. Bánki Kristóf, Justyák Adrienn
2. Czeglédi Tamás, Tóth Fruzsina
3. Konkoly Krisztián, Deres Teodóra
Felnőtt D Latin (10):
1. Marázi Márton, Belánszky Bianka
2. Lőrincz Sándor, Varga Kitti
3. Lengyel Máté, Nyolczas Gitta
4. Tabaka Szabolcs, Kovács Vivien
5. Barócsi József, Batizi Barbara
6. Király Endre, Demján Gabriella
7. Horváth Zsolt Márk, Szák Judit
Ifjúsági C Latin (5):
1. Czeglédi Tamás, Tóth Fruzsina
2. Farkas Gellért, Fodor Zsófia
3. Lázók Viktor, Józsa Anna
4. Szilágyi Levente, Józsa Fanni
5. Kocsis Dávid, Molnár Enikő
Ifjúsági C Standard (2):
1. Szabó Noel Marcell, Szabó Patrícia Gréta
2. Farkas Gellért, Fodor Zsófia
Ifjúsági D Latin (9):
1. Domokos Attila, Czeglédi Laura
2. Maskulik David, Roatis Iris (Románia)
3. Lengyel Máté, Nyolczas Gitta
4. Tabaka Szabolcs, Kovács Vivien
5. Kozma József, Győri Zsüliett
6. Horváth Zsolt Márk, Szák Judit
Ifjúsági D Standard (6):
1. Maskulik David, Roatis Iris (Románia)
2. Lengyel Máté, Nyolczas Gitta
3. Domokos Attila, Czeglédi Laura
4. Kozma József, Győri Zsüliett
5. Kállai Árpád, Szakál Evelin Noémi
6. Kőszegi Dávid, Bodnár Izabell
Junior II. C Latin (3):
1. Beinschródt Tibor Márk, Dávid Adrienn
2. Lázók Viktor, Józsa Anna
3. Szilágyi Levente, Józsa Fanni
Junior II. D Latin (4):
1. Nagy Márk, Vörös Liza
2. Domokos Attila, Czeglédi Laura
3. Maskulik David, Roatis Iris (Románia)
4. Kállai Árpád, Szakál Evelin Noémi
Junior II. D Standard (3):
1. Maskulik David, Roatis Iris (Románia)
2. Domokos Attila, Czeglédi Laura
3. Kállai Árpád, Szakál Evelin Noémi
Junior I. D Latin (5):
1. Nagy Márk, Vörös Liza
2. Mészáros Bence Levente, Balanescu Liliána
3. Szabó Bertalan Jusztinián, Hamecz Flóra
4. Csáki Benedek, Szucsányi Kincső
5. Ignéczi András Márk, Kiss Tamara
Junior I. D Standard (2):
1. Mészáros Bence Levente, Balanescu Liliána
2. Szabó Bertalan Jusztinián, Hamecz Flóra
Felnőtt-Ifjúsági Hobby Latin (6):
1. Miklósi Péter, Márton Györgyi
2. Hegyi Norbert, Cseh Lili
3. Viszlai Márk, Schultz Vera
4. Kövér Csaba, Varga Fruzsina
5. Szűcs Róbert, Lente Gréta
6. Buti Zoltán, Oláh Zsuzsa
Felnőtt-Ifjúsági Hobby Standard (3):
1. Kövér Csaba, Varga Fruzsina
2. Borbély Zsolt, China Kinga
3. Hegyi Norbert, Cseh Lili
Gyerek II. - Junior I. - Junior II. Hobby Latin (5):
1. Kátai Lóránt, Szűcs Dóra
2. Polonkai Péter, Burai Fanni
3. Sólyom Dániel, Szabó Evelin
4. Lakatos Ábel, Papp Angelika
5. Czipczer Martin, Márkus Boglárka
Junior I.-II. Hobby Standard (4):
1. Kátai Lóránt, Szűcs Dóra
2. Polonkai Péter, Burai Fanni
3. Sólyom Dániel, Szabó Evelin
4.Lakatos Ábel, Papp Angelika
(Forrás: xek.hu)