Kelet-Magyarország Területi Bajnokság - forgatókönyv
2013. február 23-án rendezi meg a Valcer Táncstúdió Nyíradonyban a Kelet-Magyarország Területi Bajnokságot, amelynek elkészült a forgatókönyve.
A verseny időpontja: 2013. február 23. 10 óra
A verseny helyszíne: Harangi Imre Rendezvénycsarnok - Nyíradony, Millennium sétány 1.
8:00 Nevezés
9:00 Parkettpróba
9:45 Megnyitó
DÉLELŐTTI PROGRAM
I. blokk (Nevezés 9:00-ig)
10:00 Gyermek I. E Standard Előtánc
- Gyermek II. E Standard Előtánc
- Junior I. C Standard Előtánc
- Ifjúsági E Standard Előtánc
- Senior E Standard Előtánc
- Felnőtt E Standard Előtánc
- Gyermek I. E Standard DÖNTŐ
- Gyermek II. E Standard DÖNTŐ
- Ifjúsági E Standard DÖNTŐ
- Senior E Standard DÖNTŐ
- Felnőtt E Standard DÖNTŐ
- Junior I. C Standard DÖNTŐ
II. blokk (Nevezés 9:00-ig)
10:35 Junior I. E Latin Elődöntő (2 kör)
- Gyerek II. D Latin Elődöntő (2 kör)
- Junior I. D Latin Elődöntő
- Junior II. E Standard Elődöntő
- Junior I. E Latin Középdöntő
- Gyerek II. D Latin Középdöntő
- Junior I. D Latin Középdöntő
- Junior II. E Standard DÖNTŐ
- Junior I. E Latin DÖNTŐ
- Gyerek II. D Latin DÖNTŐ
- Junior I. D Latin DÖNTŐ
III. blokk (Nevezés 10:30-ig)
11:35 Gyermek I. E Latin Előtánc
- Gyermek II. E Latin Előtánc
- Junior I. C Latin Előtánc
- Senior E Latin Előtánc
- Ifjúsági E Latin Elődöntő
- Felnőtt E Latin Elődöntő
- Gyermek I. E Latin DÖNTŐ
- Gyermek II. E Latin DÖNTŐ
- Senior E Latin DÖNTŐ
- Junior I. C Latin DÖNTŐ
- Ifjúsági E Latin DÖNTŐ
- Felnőtt E Latin DÖNTŐ
IV. blokk (Nevezés 10:30-ig)
12:20 Junior I. E Standard Elődöntő
- Junior II. E Latin Elődöntő
- Gyerek II. D Standard Elődöntő
- Junior I. D Standard Elődöntő
- Junior I. E Standard DÖNTŐ
- Junior II. E Latin DÖNTŐ
- Gyerek II. D Standard DÖNTŐ
- Junior I. D Standard DÖNTŐ
13:00 Eredményhirdetés
DÉLUTÁNI PROGRAM
13:30 Parkettpróba
V. blokk (Nevezés 13:00-ig)
14:00 Ifjúsági D Latin Elődöntő (2 kör)
- Felnőtt D Standard Elődöntő
- Junior II. D Standard Elődöntő
- Ifjúsági D Latin Középdöntő
- Felnőtt D Standard DÖNTŐ
- Junior II. D Standard DÖNTŐ
- Ifjúsági D Latin DÖNTŐ
VI. blokk (Nevezés 13:00-ig)
14:55 Junior II. B Standard Előtánc
- Ifjúsági B Standard Előtánc
- Felnőtt A Standard Előtánc
- Junior II. C Standard Elődöntő
- Junior II. B Standard DÖNTŐ
- Ifjúsági B Standard DÖNTŐ
- Felnőtt A Standard DÖNTŐ
- Junior II. C Standard DÖNTŐ
VII. blokk (Nevezés 14:30-ig)
15:40 Junior II. D Latin Elődöntő (2 kör)
- Felnőtt D Latin Elődöntő (2 kör)
- Ifjúsági D Standard Elődöntő
- Junior II. D Latin Középdöntő
- Felnőtt D Latin Középdöntő
- Ifjúsági D Standard DÖNTŐ
- Junior II. D Latin DÖNTŐ
- Felnőtt D Latin DÖNTŐ
VIII. blokk (Nevezés 14:30-ig)
16:45 Junior II. B Latin Előtánc
- Ifjúsági B Latin Előtánc
- Junior II. C Latin Elődöntő
- Junior II. B Latin DÖNTŐ
- Ifjúsági B Latin DÖNTŐ
- Junior II. C Latin DÖNTŐ
17:30 Eredményhirdetés
ESTI PROGRAM
18:00 Parkettpróba
IX. blokk (Nevezés 17:30-ig)
18:30 Ifjúsági C Latin Elődöntő (2 kör)
- Felnőtt C Standard Elődöntő
- Senior C Standard Elődöntő
- Felnőtt B Standard Elődöntő
- Ifjúsági C Latin Középdöntő
- Felnőtt C Standard DÖNTŐ
- Senior C Standard DÖNTŐ
- Felnőtt B Standard DÖNTŐ
- Ifjúsági C Latin DÖNTŐ
X. blokk (Nevezés 17:30-ig)
19:40 Felnőtt C Latin Elődöntő (2 kör)
- Ifjúsági C Standard Elődöntő (2 kör)
- Felnőtt B Latin Elődöntő
- Felnőtt C Latin Középdöntő
- Ifjúsági C Standard Középdöntő
- Ifjúsági A Latin Elődöntő
- Felnőtt A Latin Elődöntő
- Felnőtt C Latin DÖNTŐ
- Ifjúsági C Standard DÖNTŐ
- Felnőtt B Latin DÖNTŐ
- Ifjúsági A Latin DÖNTŐ
- Felnőtt A Latin DÖNTŐ
21:30 Eredményhirdetés
(Forrás: MTáSZ)