Junior Országos bajnokság és klubközi verseny - eredmények
2013. október 5-én Kiskunfélegyházán Junior D, C, B országos bajnokságot és klubközi táncversenyt rendezett a Wings TSE. A múlt héten a Gyerek korosztály országos bajnoksága zajlott Pécsen, míg ezen a versenyen a Junior korosztály párosai táncoltak az országos bajnoki címekért. A legnépesebb mezőny a Junior II. korcsoport D osztályában gyűlt össze, latinban 22, standardban 23 duó indult. A verseny döntőinek végeredménye lentebb olvasható.
Junior II. B Latin Országos bajnokság (7):
1. Perendi Mátyás, Battyányi Szandra
2. Kulják Krisztián, Bálint Nikoletta
3. Szabó Ádám, Kovács Eszter
4. Pék Máté, Nagy Edit Lilla
5. Mölcs Martin, Csukovits Fatima
6. Szuhai Botond, Soós Kitti
7. Szentiványi Richárd, Culikova Rebeka
Junior II. B Standard Országos bajnokság (4):
1. Kulják Krisztián, Bálint Nikoletta
2. Fedics Richárd, Lengyel Helga
3. Mölcs Martin, Csukovits Fatima
4. Szuhai Botond, Soós Kitti
Junior II. C Latin Országos bajnokság (12):
1. Fedics Richárd, Lengyel Helga
2. Sárosi Róbert, Tóth Emília
3. Mészáros János, Bagóczki Ramóna
4. Polgár Sándor, Németh Barbara
5. Balikó Gergely, Babay Viktória Beatrix
6. Hosztafi Gergely, Mészáros Panna
Junior II. C Standard Országos bajnokság (10):
1. Sárosi Róbert, Tóth Emília
2. Kiss Tamás Bence, Lucz Laura
3. Mészáros János, Bagóczki Ramóna
4. Pandur Péter, Keller Odett
5. Czuczi Patrik, Késmárki Vanessza
6. Varga Martin Dorián, Gróf Dalma Krisztina
Junior II. D Latin Országos bajnokság (22):
1. Vígh Roland, Fügedi Laura
2. Jóvári Levente Tamás, Szalai Szavanna
3. Domián Bálint Márk, Fekete Lili
4. Dunai Bence, Marschall Zita Olívia
5. Veriga Deniel, Nagy Norina
6. Mózer Adrián, Szalai Anna
Junior II. D Standard Országos bajnokság (23):
1. Vígh Roland, Fügedi Laura
2. Pék Máté, Nagy Edit Lilla
3. Mózer Adrián, Szalai Anna
4. Balikó Gergely, Babay Viktória Beatrix
5. Száraz Barnabás, Vyviora Adrienn Anett
6. Dunai Bence, Marschall Zita Olívia
Junior I. C Latin Országos bajnokság (9):
1. Mészáros Bence Levente, Balanescu Liliána
2. Nagy Márk, Vörös Liza
3. Szalai Dénes Ferenc, Balla Petra
4. Rischák Balázs, Dajka Csenge
5. Zawadka Denis, Muzsai Anna
6. Scháb István, Bartonicsek Kíra
Junior I. C Standard Országos bajnokság (9):
1. Mészáros Bence Levente, Balanescu Liliána
2. Szalai Dénes Ferenc, Balla Petra
3. Nagy Márk, Vörös Liza
4. Rischák Balázs, Dajka Csenge
5. Szabó Ádám, Kovács Eszter
6. Biri Gábor György, Nagy Fruzsina
Junior I. D Latin Országos bajnokság (15):
1. Gál Krisztián, Putzke Melanie Sascia
2. Szabó Ábel, Fazekas Fanni
3. Mitlasóczki Endre, Pindur Cintia Réka
4. Szabó Ákos, Czakó Rebeka
5. Somogyi Viktor, Bokodi Panna
6. Börcsök Balázs, Tabatabai Nejad Petra
Junior I. D Standard Országos bajnokság (12):
1. Gál Krisztián, Putzke Melanie Sascia
2. Mitlasóczki Endre, Pindur Cintia Réka
3. Szabó Ákos, Czakó Rebeka
4. Börcsök Balázs, Tabatabai Nejad Petra
5. Keresztes Szabolcs, Cserni Enikő
6. Bereznyai Martin, Juhász Jázmin
Felnőtt B Latin (2):
1. Cibulka Alex, Hajdú Andrea
2. Hadlaczki Gergely, Ferenczi Anikó
Felnőtt B Standard (6):
1. Tábori Ármin, Dézsy Klaudia
2. Pomaházi Tamás, Várnai Zsófia
3. Hadlaczki Gergely, Ferenczi Anikó
4. Cibulka Alex, Hajdú Andrea
5. Buséter Gábor, Bodnár Emese
6. Bárándi János, Demény Dóra
Felnőtt C Latin (6):
1. Csomós Tamás, Nikora Noémi
2. Pölyhe Máté, Szenti Regina
3. Guzsvány Tamás, Solti Zsófia
4. Bárándi János, Demény Dóra
5. Németh Adrián, Tárnok Imola
6. Szőke János, Drahos Fanni
Felnőtt C Standard (3):
1. Pölyhe Máté, Szenti Regina
2. Földi Attila, Beinschródt Alexa
3. Dr. Asztalos Zoltán, Kissné Szegedi Zsuzsanna
Felnőtt D Latin (7):
1. Tarjányi Ferenc, Haraszti Fanni
2. Földi Attila, Beinschródt Alexa
3. Francsics Attila, Járomi Éva
4. Fekete Ádám Csaba, Medvecz Enikő
5. Trombitás Bálint, Szigeti Noémi
6. Sinkó Tamás, Sinkó Adrienn
7. Doba Dániel Károly, Gudmon Nikolett
Felnőtt D Standard (4):
1. Tarjányi Ferenc, Haraszti Fanni
2. Sinkó Tamás, Sinkó Adrienn
3. Szőke János, Drahos Fanni
4. Szabó Zsolt, György Marcella
Felnőtt E Latin (6):
1. Katona Szabolcs, Nagy Noémi
2. Csatári Viktor, Rusznyák Nikolett
3. Simon János, Lefor Kamilla Annamária
4. Soós Gábor, Kaló Tímea
5. Varga Péter, Ivók Yvette
6. Tary Timót, Juszt Réka
Ifjúsági B Latin (7):
1. Petar Marjanovic, Kuti Kamilla
2. Moga Raul, Savianu Silvia (Románia)
3. Saláta József, Somfalvi Beáta Krisztina
4. Gedovics Balázs, Andriott Regina
5. Dulai György, Juhász Kitti
6. Sági István Balázs, Forgó Éva Patrícia
7. Balázs Gergő, Séllei Dominika Tekla
Ifjúsági B Standard (4):
1. Petar Marjanovic, Kuti Kamilla
2. Sági István Balázs, Forgó Éva Patrícia
3. Dulai György, Juhász Kitti
4. Balázs Gergő, Séllei Dominika Tekla
Ifjúsági C Latin (7):
1. Tóth Bence Ákos, Bondár Dóra
2. Popa Raul Alexandru, Mitrica Alexandra Maria (Románia)
3. Oant Catalin, Bohus Raluca (Románia)
4. Popovics Richárd, Dénes Edina
5. Tiralla Bonifác, Laurinyecz Petra
6. Dunai Rudolf István, Geiger Vivien
7. Horváth Gergely, Németh Laura
Ifjúsági C Standard (5):
1. Saláta József, Somfalvi Beáta Krisztina
2. Dunai Rudolf István, Geiger Vivien
3. Bárándi Attila, Lapu Fanni
4. Tiralla Bonifác, Laurinyecz Petra
5. Horváth Gergely, Németh Laura
Ifjúsági D Latin (3):
1. Horvát Patrik, Pandur Katalin
2. Poór István, Szkala Györgyi
3. Gajda Gergő, Botra Kitti
Ifjúsági D Standard (2):
1. Horvát Patrik, Pandur Katalin
2. Gajda Gergő, Botra Kitti
Ifjúsági E Latin (2):
1. Krasznai Tamás, Iszlatyi Kinga Annamária
2. Kövér Dániel, Péter Andrea
Junior II. E Latin (11):
1. Guba Marcell, Cseri Alexandra
2. Lepp Tamás Márk, Csorba Klára
3. Reiter Renátó, Schweitzer Lili
4. Szigethy Norbert, Simon Judit
5. Tigyi Ádám, Kovács Tímea
6. Erdélyi Dániel, Jaksa Éva
7. Varga Miklós, Lévai Luca
Junior II. E Standard (3):
1. Judik János, Vozár Mónika
2. Szigethy Norbert, Simon Judit
3. Szvoboda Gábor, Bencsik Noémi
Junior I. E Latin (4):
1. Iványi Dávid, Peták Magdolna
2. Sinkó Péter, Gálfi Petra
3. Rozsnyai Márton, Denke Dorka
4. Melich Krisztián, Petrás Kíra
Junior I. E Standard (3):
1. Melich Krisztián, Petrás Kíra
2. Iványi Dávid, Peták Magdolna
3. Bátori Imre, Tóth Gréta Janka
Gyerek II. D Latin (4):
1. Szabó Robin László, Perendi Dorottya
2. Józsa Márk, Szép Hanna
3. Pusch Kevin, Harmati Lorina
4. Kovács-Kalic Károly Péter, Farkas Liliána
Gyerek II. D Standard (3):
1. Kovács-Kalic Károly Péter, Farkas Liliána
2. Józsa Márk, Szép Hanna
3. Szabó Robin László, Perendi Dorottya
(Forrás: xek.hu)