IX. Fekete Sas Kupa - eredmények
2014. október 24-én rendezték meg a IX. Fekete Sas Kupa klubközi táncversenyt Hódmezővásárhelyen. Az egyes kategóriák végeredménye lentebb olvasható.
Felnőtt B Latin (2 induló):
1. Pölyhe Máté, Nagy Evelin
2. Tóth Árpád, Szabó Szidónia
Felnőtt B Standard (4):
1. Pintér Tibor, Győrfalvi Dóra
2. Bárándi János, Demény Dóra
3. Horváth Gergely, Németh Laura
4. Czuczi Patrik, Késmárki Vanessza
Felnőtt C Latin (14):
1. Bencsik Gergő, Sándor Szilvia
2. Ballók Bence, Fekete Dorina Anna
3. Csókási Zsolt, Barka Fanni
4. Kovács Győző, Ancsin Viktória Edit
5. Berta Dominik, Bántó Bernadett
6. Bartek János, Gajdos Míra
Felnőtt C Standard (7):
1. Bencsik Gergő, Sándor Szilvia
2. Pölyhe Máté, Nagy Evelin
3. Mikula Gábor, Kiss Virág
4. Gombai Levente, Czeglédi Laura
5. Szabó Milán, Szakál Evelin Noémi
6. Berta Dominik, Bántó Bernadett
7. Bazsik István, Králik Kamilla
Felnőtt D Latin (8):
1. Sánta Márk, Cseh Lili
2. Balogh Csaba Richárd, Pető Gabriella
3. Katona Szabolcs, Nagy Noémi
4. Kalla Béla, Török Anna
5. Nagy Balázs Levente, Kövesi Hanga
6. Reiter Renátó, Schweitzer Lili
Felnőtt D Standard (6):
1. Balogh Csaba Richárd, Pető Gabriella
2. Nagy Balázs Levente, Kövesi Hanga
3. Sisák Tamás, Licsicsányi Nikoletta
4. Bartek János, Gajdos Míra
5. Szabó Zsolt, György Marcella
6. Póta Gergő, Hajducsák Annamária
Ifjúsági B Latin (2):
1. Pölyhe Máté, Nagy Evelin
2. Kabdebó András Dénes, Butor Zsófia
Ifjúsági B Standard (2):
1. Czuczi Patrik, Késmárki Vanessza
2. Horváth Gergely, Németh Laura
Ifjúsági C Latin (10):
1. Ballók Bence, Fekete Dorina Anna
2. Bazsik István, Králik Kamilla
3. Berta Dominik, Bántó Bernadett
4. Kolba Gergely, Szeleczki Vivien
5. Szabó Péter, Pesti Petra
6. Czuczi Patrik, Késmárki Vanessza
Ifjúsági C Standard (7):
1. Pölyhe Máté, Nagy Evelin
2. Dunai Bence, Marschall Zita Olívia
3. Szabó Milán, Szakál Evelin Noémi
4. Gombai Levente, Czeglédi Laura
5. Berta Dominik, Bántó Bernadett
6. Rózsa Árpád, Csepregi Noémi Éva
7. Bazsik István, Králik Kamilla
Ifjúsági D Latin (5):
1. Balogh Csaba Richárd, Pető Gabriella
2. Reiter Renátó, Schweitzer Lili
3. Polyák Imre, Illés Eszter
4. Rózsa Patrik, Bistey Beáta
5. Rózsa Árpád, Csepregi Noémi Éva
Ifjúsági D Standard (4):
1. Balogh Csaba Richárd, Pető Gabriella
2. Szabó Ábel Zsombor, Fazekas Fanni
3. Ballók Bence, Fekete Dorina Anna
4. Rózsa Patrik, Bistey Beáta
Ifjúsági E Latin (2):
1. Nagy Bálint, Markovits Kitti
2. Zahorán Zoltán, Kocsor Bernadett
Junior II. C Latin (2):
1. Biri Gábor György, Nagy Fruzsina
2. Dunai Bence, Marschall Zita Olívia
Junior II. C Standard (2):
1. Dunai Bence, Marschall Zita Olívia
2. Rózsa Árpád, Csepregi Noémi Éva
Junior I-II. E Latin (6):
1. Halmai Dániel, Polereczki Doroti
2. Vajda András István, Tatár Bianka
3. Zahorán Zoltán, Kocsor Bernadett
4. Győrfi László, Tóth Enikő
5. Kalapács Bence, Mago Amarilisz
6. Imre Ákos, Pál Blanka
Junior I-II. E Standard (5):
1. Halmai Dániel, Polereczki Doroti
2. Győrfi László, Tóth Enikő
3. Vajda András István, Tatár Bianka
4. Kalapács Bence, Mago Amarilisz
5. Imre Ákos, Pál Blanka
(Forrás: MTáSZ)