IV. Mecsek Kupa - eredmények
2012. november 17-én rendezték meg Pécsen a IV. Mecsek Kupát. A klubközi táncverseny döntőinek eredménye lentebb olvasható.
Ifjúsági-Felnőtt B Latin (2):
1. Bite Gergő, Vrabély Andrea
2. Gácsi Norbert, Nagy Niké Anna
Ifjúsági-Felnőtt B Standard (2):
1. Pomaházi Tamás, Várnai Zsófia
2. Gácsi Norbert, Nagy Niké Anna
Felnőtt C Latin (10):
1. Gazdik Dávid, Schindler Evelin
2. Szendrődi József, Pestality Bianka
3. Baráth János, Beviz Bernadett
4. Gulyás Máté, Torba Regina
5. Kecskeméti András, Bukta Borbála
6. Kollár Bence, Királyi Noémi
Felnőtt C Standard (4):
1. Panka Dániel, Panka Dorottya
2. Baráth János, Beviz Bernadett
3. Müller Gyula, Boros Ágnes
4. Harasty Marek, Slepkovska Silvia (Szlovákia)
Felnőtt D Latin (8):
1. Háner Dávid, Lakatos Tamara
2. Keresztes László, Bartha Lilla
3. Fekete Ádám Csaba, Medvecz Enikő
4. Czopf Márton, Nagy Alexandra
5. Hunyadi Balázs, Juhász Ágnes
Felnőtt D Standard (6):
1. Mózsik Zsolt, Hauszmann Stefánia
2. Fekete Ádám Csaba, Medvecz Enikő
3. Háner Dávid, Lakatos Tamara
4. Pohli Gergely, Angyal Fanni
5. Keresztes László, Bartha Lilla
6. Mayer Ferenc, Györkő Dorisz
Ifjúsági C Latin (9):
1. Gazdik Dávid, Schindler Evelin
2. Gedovics Balázs, Andriott Regina
3. Kiefer Valentin, Péntek Nóra
4. Gulyás Máté, Torba Regina
5. Szajduk Szabolcs, Varjú Kata
6. Mihályi Dávid, Hang Fatime
Ifjúsági C Standard (3):
1. Szajduk Szabolcs, Varjú Kata
2. Mihályi Dávid, Hang Fatime
3. Harasty Marek, Slepkovska Silvia (Szlovákia)
Ifjúsági D Latin (12):
1. Fauszt Bálint, Ludwig Mirella
2. Háner Dávid, Lakatos Tamara
3. Szabó Patrik, Horváth Violetta
4. Börzöli Dávid, Hirt Szofi
5. Sziklai Richárd, Táskai Bettina
6. Hunyadi Balázs, Juhász Ágnes
Ifjúsági D Standard (7):
1. Mózsik Zsolt, Hauszmann Stefánia
2. Háner Dávid, Lakatos Tamara
3. Wirth Bence, Gorosics Csenge
4. Márton Márk, Nagy Norina
5. Börzöli Dávid, Hirt Szofi
6. Sziklai Richárd, Táskai Bettina
7. Keszler Zoltán, Fekete Lili
Junior II. C Latin (3):
1. Gedovics Balázs, Andriott Regina
2. Szabó Ádám, Kovács Eszter
3. Szalai Dénes Ferenc, Balla Petra
Junior II. C Standard (4):
1. Szalai Dénes Ferenc, Balla Petra
2. Gedovics Balázs, Andriott Regina
3. Szabó Ádám, Kovács Eszter
4. Czuczi Patrik, Késmárki Vanessza
Junior II. D Latin (10):
1. Mészáros Bence Levente, Balanescu Liliána
2. Szabó Patrik, Horváth Violetta
3. Márton Márk, Nagy Norina
4. Sziklai Dominik, Cserkúti Dóra
5. Pandur Péter, Keller Odett
6. Czuczi Patrik, Késmárki Vanessza
Junior II. D Standard (6):
1. Czuczi Patrik, Késmárki Vanessza
2. Börcsök Balázs, Tabatabai Nejad Petra
3. Márton Márk, Nagy Norina
4. Pandur Péter, Keller Odett
5. Sziklai Dominik, Cserkúti Dóra
6. Berta Dominik, Bántó Bernadett
Junior I. C Latin (4):
1. Szabó Ádám, Kovács Eszter
2. Mészáros Bence Levente, Balanescu Liliána
3. Scháb István, Dózsa Dorottya
4. Szalai Dénes Ferenc, Balla Petra
Junior I. D Latin (6):
1. Mészáros Bence Levente, Balanescu Liliána
2. Pandur Péter, Keller Odett
3. Börcsök Balázs, Tabatabai Nejad Petra
4. Gulyás Áron, Auer Csenge Daniella
5. Biri Gábor György, Nagy Fruzsina
6.Almási György, Bodor Fanni
Junior I. D Standard (5):
1. Almási György, Bodor Fanni
2. Börcsök Balázs, Tabatabai Nejad Petra
3. Pandur Péter, Keller Odett
4. Keresztes Szabolcs, Cserni Enikő
5. Gulyás Áron, Auer Csenge Daniella
Gyerek II. D Latin (2):
1. Biri Gábor György, Nagy Fruzsina
2. Keresztes Szabolcs, Cserni Enikő
(Forrás: xek.hu)