IV. Hatvan Kupa - eredmények
2012. május 26-án rendezték meg a IV. Hatvan Kupa táncversenyt Hatvanban. A klubközi verseny döntőinek eredménye lentebb olvasható.
Felnőtt B Latin (9 induló):
1. Ale Dávid, Fekete Fanni
2. Török Árpád, Búrány Anikó
3. Szabó János, Juhász Viktória Ivett
4. Varga Ádám, Kalmár Patrícia
5. Tőke Péter Márk, Horváth Tímea
6. Korponai Attila Patrich, Molnár Gabriella
Felnőtt B Standard (4):
1. Szabó János, Juhász Viktória Ivett
2. Nagy Ferenc, Elek Réka
3. Korponai Attila Patrich, Molnár Gabriella
4. Módis Gábor, Hornyák Zsófia
Felnőtt C Latin (14):
1. Bécsi Patrik, Nagy Alexandra Éva
2. Rankl józsef, Pájer Alexandra
3. Bánki Kristóf, Justyák Adrienn
4. Tutrai István, Forrai Lujza
5. Gulyás Máté, Torba Regina
6. Wu-hen-Chang Antal, Surján Cecília
Felnőtt C Standard (9):
1. Németh Adrián, Tárnok Imola
2. Bárándi János, Demény Dóra
3. Tutrai István, Forrai Lujza
4. Karikó-Tóth Tamás, Székely Tímea Katalin
5. Baráth János, Beviz Bernadett
6. Panka Dániel, Panka Dorottya
Felnőtt D Latin (14):
1. Szentjobbi Endre, Molnár Barbara
2. Lőrincz Sándor, Varga Kitti
3. Marázi Márton, Belánszky Bianka
4. Tóth Bence Gábor, Fülöp Zsuzsanna
5. Sipos Gábor, Horváth Orsolya
6. Kozma Zsolt, Román Barbara
Felnőtt D Standard (3):
1. Lekszikov Csaba, Balassa Júlia
2. Scheffer József, Váradi Eszter
3. Sóti Zsolt, Kopka Zsanett
Ifjúsági D Latin (13):
1. Kocsis Dávid, Molnár Enikő
2. Jaksa László, Koch Pálma
3. Ballók Bence, Fekete Dorina
4.Kőműves Miklós, Kőműves Orsolya
5. Ébend András, Miklós Orsolya
6. Kovács Győző, Ancsin Viktória Edit
7. Kozma József, Győri Zsüliett
Ifjúsági D Standard (9):
1. Ficza Kristóf, Várszegi Viktória
2. Lázi Gergő, Szemeti Dóra
3. Kovács Győző, Ancsin Viktória Edit
4. Ébend András, Miklós Orsolya
5. Kozma József, Győri Zsüliett
6. Kabdebó András Dénes, Keresztszegi Ramóna Maja
Felnőtt-Senior Hobby Latin (4):
1. Lóczi Gyula, Fábry Andrea
2. Perényi András, Kocsis Katalin
3. Sebestyén Péter, Schmidt Ildikó
4. Bálintfy Gábor, Kőrösi Dóra
Junior II.-Ifjúsági Hobby Latin (8):
1. Podhánszky Dániel, Takács Bettina
2. Viszlai Márk, Schultz Vera
3. Törőcsik Dániel,Pesti Petra
4. Szenka József, Somogyi Anna
5. Otohal József Ottó, Otohal Beáta Dorottya
Junior II. Hobby Standard (4):
1. Törőcsik Dániel, Pesti Petra
2. Otohal József Ottó, Otohal Beáta Dorottya
3. Szenka József , Somogyi Anna
4. Sólyom Dániel, Szabó Evelin
Gyerek II.-Junior I. Hobby Latin (4):
1. Kakuk Milán, Kollonai Zsanett
2. Czipczer Martin, Márkus Boglárka
3. Csányi Bálint Tibor, Monostori Ivett Kinga
4. Fórizs Dániel, Dedics Bettina
(Forrás: MTáSZ)