IV. Danza Kupa - eredmények
2015. október 18-án rendezték meg a IV. Danza Kupa klubközi versenyt Budapesten. Az egyes kategóriák döntőinek eredménye lentebb olvasható.
Felnőtt A Latin (4 induló):
1. Bandi Ferenc, Szondi Fanni
2. Koren Dániel, Matyóka Nikolett
3. Néber Árpád Balázs, Ács Nóra
4. Pop Vlad Alex, Butor Zsófia
Felnőtt B Latin (16):
1. Gedovics Balázs, Tóth Emília
2. Telek Máté, Horváth Orsolya
3. Popovics Richárd, Dénes Edina
4. Kotymán Arnold László, Muzsai Anna Roberta
5. Csömör Marcell Krisztián, Demeter Csilla
6. Tiralla Bonifác, Bacsó Henrietta
Felnőtt B Standard (7):
1. Szabó Gábor Ádám, Benkő Zsuzsanna
2. Gedovics Balázs, Tóth Emília
3. Czuczi Patrik, Késmárki Vanessza
4. Kovács István Zoltán, Bakó Barbara
5. Bárándi János, Demény Dóra
6. Kőszegi Gergely, Kiss Dorottya
7. Sárosi Róbert, Monyók Anna
Felnőtt C Latin (24):
1. Bencsik Gergő, Sándor Szilvia
2. Kerekes Krisztián, Mártha Mercédesz Laura
3. Balogh Csaba Richárd, Pető Gabriella
4. Németh Gábor, Szurcsik Szonja
5. Hegedűs Dávid, László Kata
6. Sulyán Bálint Pál, Sebesi Daniella
Felnőtt C Standard (16):
1. Popovics Richárd, Dénes Edina
2. Kotymán Arnold László, Muzsai Anna Roberta
3. Kerekes Krisztián, Mártha Mercédesz Laura
4. Sulyán Bálint Pál, Sebesi Daniella
5. Tiralla Bonifác, Bacsó Henrietta
6. Tollár Gergő, Deményi Boglárka
Felnőtt D Latin (24):
1. Török Gábor, László Dóra
2. Horváth Tamás, Hornyák Verona
3. Burcsa Balázs, Szlepák Andrea Zsuzsanna
4. Mátraházi István, Nagy Enikő
5. Bangó Milán, Herczeg Dóra
6. Kovács Lajos, Kovács Vivien
7. Lázi Gergő, Pánczél Cintia
Felnőtt D Standard (14):
1. Kelemen Csaba, Hasúr Zsuzsanna Rita
2. Horváth András, Szarvas Dóra
3. Marton Dávid, Dékány Anna
4. Lázi Gergő, Pánczél Cintia
5. Fekete Márk, Tóth Boglárka
6. Keresztes Gergő, Mancz Alexandra
Felnőtt E Latin (23):
1. Kispál Gergely Tas, Kakas Lúcia
2. Sebestyén Péter, Salgó Anna Réka
3. Ilyés Ádám, Váradi Réka Gitta
4. Geleta Alex Dávid, Kiss Nikolett
5. Guba Marcell, Fruzsa Kata
6. Urbán Attila, Tihanyi Bettina
Felnőtt E Standard (20):
1. Guba Marcell, Fruzsa Kata
2. Ilyés Ádám, Váradi Réka Gitta
3. Réthelyi Botond, Réthelyi Virág
4. Kispál Gergely Tas, Kakas Lúcia
5. Koszta Marcell, Leopold Rozvita Edina
6. Kajati Gábor, Kelemen Kata
Senior I. C Latin (3):
1. Nagy Péter, Pásztor Anita
2. Veres Gábor, Zum Edit
3. Lehoczky Miklós Márton, Lehoczkyné Idei Viola Katalin
Senior I. C Standard (4):
1. Gáti Krisztián, Mohácsi Erika
2. Baranyai Szilárd, Illés Enikő Katalin
3. Veres Gábor, Zum Edit
4. Lehoczky Miklós Márton, Lehoczkyné Idei Viola Katalin
Senior I. D Latin (2):
1. Pálinkás András, Pálinkás Andrásné
2. Lehoczky Miklós Márton, Lehoczkyné Idei Viola Katalin
Senior I. D Standard (3):
1. Pálinkás András, Pálinkás Andrásné
2. Molnár György, Molnárné Varga Irén
3. Lehoczky Miklós Márton, Lehoczkyné Idei Viola Katalin
Senior I. E Latin (6):
1. Oszlánszki László, Bencsik Andrea
2. Varga Attila Zsolt, Madari Éva
3. Dóka Tamás Zoltán, Balázsi Edina
4. Molnár György, Molnárné Varga Irén
5. Szabó Lajos, Szabó Hajnalka
6. Talabér György, Talabér Györgyné
Senior I. E Standard (4):
1. Sáránszki Zoltán, Liszt Judit
2. Digner Norbert, Csóri-Néder Szilvia
3. Szabó Lajos, Szabó Hajnalka
4. Talabér György, Talabér Györgyné
Senior III. E Latin (2):
1. Szabó Lajos, Szabó Hajnalka
2. Talabér György, Talabér Györgyné
Senior III. E Standard (4):
1. Láng István, Rónaszéki Éva
2. Szabó Lajos, Szabó Hajnalka
3. Pál Gábor, Pál Márta
4. Talabér György, Talabér Györgyné
Ifjúsági B Latin (10):
1. Gedovics Balázs, Tóth Emília
2. Kabdebó András Dénes, Herman Abigél
3. Sárosi Róbert, Monyók Anna
4. Tiralla Bonifác, Bacsó Henrietta
5. Szabó Ábel Zsombor, Schweitzer Lili
6. Kátai Lóránt Krisztián, Bandi Johanna
Ifjúsági B Standard (3):
1. Gedovics Balázs, Tóth Emília
2. Czuczi Patrik, Késmárki Vanessza
3. Sárosi Róbert, Monyók Anna
Ifjúsági C Latin (14):
1. Balogh Csaba Richárd, Pető Gabriella
2. Szőnyi Balázs Bence, Iszlatyi Kinga
3. Reiter Renátó, Társi Vivien
4. Sulyán Bálint Pál, Sebesi Daniella
5. Kakuk Milán, Szabó Tamara
6. Lepp Tamás Márk, Csorba Klára
Ifjúsági C Standard (11):
1. Sulyán Bálint Pál, Sebesi Daniella
2. Tiralla Bonifác, Bacsó Henrietta
3. Bacsik Bence, Hári Nikolett
4. Kátai Lóránt Krisztián, Bandi Johanna
5. Dunai Bence, Marschall Zita Olívia
6. Tollár Gergő, Deményi Boglárka
7. Rácz Alex, Nagy Fanni Orsi
Ifjúsági D Latin (20):
1. Novák István, Jaksa Éva
2. Huber Péter Szabolcs, Szántó Dominika Andrea
3. Orbán Zsolt Márk, Nagy Anna
4. Marton Dávid, Dékány Anna
5. Kajla Zsolt, Fábián Anna
Miskolczi Renátó, Huszáros Fanni - kizárva
Ifjúsági D Standard (9):
1. Győrfi László, Ardai Adrienn
2. Szilner Konrád, Jánosi Lilla
3. Marton Dávid, Dékány Anna
4. Kajla Zsolt, Fábián Anna
5. Fekete Márk, Tóth Boglárka
6. Keresztes Gergő, Mancz Alexandra
Ifjúsági E Latin (12):
1. Kővágó Dávid, Zádori Zsófia
2. Nagy Zalán Zsolt, Botos Liliána
3. Kispál Gergely Tas, Kakas Lúcia
4. Somogyi Csaba, Lólé Ninetta
5. Guba Marcell, Fruzsa Kata
6. Váncza Bence, Turschl Tímea Katalin
Ifjúsági E Standard (6):
1. Guba Marcell, Fruzsa Kata
2. Ilyés Ádám, Váradi Réka Gitta
3. Kispál Gergely Tas, Kakas Lúcia
4. Koszta Marcell, Leopold Rozvita Edina
5. Réthelyi Botond, Réthelyi Virág
6. Kővágó Dávid, Zádori Zsófia
Junior II. B Latin (2):
1. Szabó Ábel Zsombor, Schweitzer Lili
2. Gáll Bence Gyula, Tóth Melitta
Junior II. C Latin (6):
1. Rácz Alex, Nagy Fanni Orsi
2. Bacsik Bence, Hári Nikolett
3. Holló Patrik, Holka Jázmin
4. Sziklai Gábor, Stercz Míra Krisztina
5. Maczkó Márk Miklós, Bakos Rebeka
6. Lehóczki Zsolt, Oláh Csillag Virág
Junior II. C Standard (5):
1. Bacsik Bence, Hári Nikolett
2. Szabó Ábel Zsombor, Schweitzer Lili
3. Rácz Alex, Nagy Fanni Orsi
4. Iványi Dávid Alex, Peták Magdolna
5. Sziklai Gábor, Stercz Míra Krisztina
Junior II. D Latin (17):
1. Márton Péter, Viczina Kincső
2. Kajla Zsolt, Fábián Anna
3. Galambos Ádám, Skiba Noémi
4. Erdész Patrik Bence, Gyöpös Laura
5. Szabó Márk, Csofcsics Csenge
6. Márton Viktor András, Páble Nóra
Junior II. D Standard (13):
1. Győrfi László, Ardai Adrienn
2. Somogyi Viktor, Bokodi Panna
3. Márton Péter, Viczina Kincső
4. Kajla Zsolt, Fábián Anna
5. Rozsnyai Márton, Denke Dorka
6. Halmai Dániel, Bencsik Noémi
7. Cziklin Dusán Péter, Szilágyi Rebeka
Junior II. E Latin (14):
1. Nagy Zalán Zsolt, Botos Liliána
2. Somogyi Csaba, Lólé Ninetta
3. Kővágó Dávid, Zádori Zsófia
4. Csala Bence Bendegúz, Salgói Nóra Mária
5. Nagy Márk Károly, Papp Éva Dorina
6. Csatlós Csaba Endre, Lehóczki Zsuzsanna
Junior II. E Standard (7):
1. Kozák László, Szívós Dalma
2. Réthelyi Balázs, Sulyán Lilla Katalin
3. Szabó Bence, Keresztes Petra
4. Erős András Ferenc, Kinyik Anett
5. Kővágó Dávid, Zádori Zsófia
6. Bekker Csaba Gábor, Balog Alexandra
7. Vandornyik Máté, Kacsák Brigitta
Junior I. E Latin (16):
1. Sárkány Egon, Tóth Bernadett
2. Csala Bence Bendegúz, Salgói Nóra Mária
3. Antal Krisztián, Bulyáki Lili
4. Kiss Bence, Botos Dominika
5. Kaduka Zoltán, Farkas Luca
6. Czéh Barnabás, Pitonya Fruzsina Anikó
Junior I. E Standard (9):
1. Réthelyi Balázs, Sulyán Lilla Katalin
2. Kozák László, Szívós Dalma
3. Tóth Alex, Gera Tímea
4. Antal Krisztián, Bulyáki Lili
5. Bekker Csaba Gábor, Balog Alexandra
6. Sárkány Egon, Tóth Bernadett
Gyerek II. D Latin (6):
1. Belucz Levente Zoltán, Farkas Gréta
2. Rehó Bálint Brunó, Bodnár Sára
3. Ludchen Dániel, Bódor Liliána
4. Kovács Dávid László, Kiss Beatrix
5. Fodor Bence, Fodor Luca
6. Tuboly Zsombor, Salamon Sára
Gyerek II. D Standard (4):
1. Belucz Levente Zoltán, Farkas Gréta
2. Fodor Bence, Fodor Luca
3. Kovács Dávid László, Kiss Beatrix
4. Tuboly Zsombor, Salamon Sára
Gyerek II. E Latin (11):
1. Tóth Alex, Gera Tímea
2. Kaduka Zoltán, Farkas Luca
3. Sütő Zalán, Markos Nikol
4. Antal Krisztián, Bulyáki Lili
5. Fedelin Márk, Kiss Júlia
6. Czéh Barnabás, Pitonya Fruzsina Anikó
Gyerek II. E Standard (3):
1. Tóth Alex, Gera Tímea
2. Antal Krisztián, Bulyáki Lili
3. Rehó Bálint Brunó, Bodnár Sára
Gyerek I. E Latin (2):
1. Sütő Zalán, Markos Nikol
2. Szuromi Roland, Schmölcz Enikő
Gyerek I. E Standard (2):
1. Rehó Bálint Brunó, Bodnár Sára
2. Szuromi Roland, Schmölcz Enikő
(Forrás: MTáSZ)