Isis Dance Open 2017 - klubközi eredmények
2017. október 21-én rendezték meg Szombathelyen az Isis Dance Opent, amelyen a ranglisták mellett 28 klubközi kategóriában is győztest hirdettek.
Felnőtt A Latin (2 induló):
1. Szalai Máté, Nagy Júlia
2. Reiter Renátó, Kersák Dóra
Felnőtt B Latin (8):
1. Néber Árpád Balázs, Iszlatyi Kinga
2. Balikó Gergely, Hári Nikolett
3. Mölcs Martin, Prohászka Fruzsina
4. Balogh Csaba Richárd, Pető Gabriella
5. Bíró Dániel, Németh Barbara
Felnőtt B Standard (5):
1. Wirth Bence, Várkonyi Dóra
2. Balogh Csaba Richárd, Pető Gabriella
3. Balikó Gergely, Hári Nikolett
4. Kővári Dominik, Artner Petra
5. Dézsi Csaba István, Szendrei Csilla
Felnőtt D Latin (9):
1. Kovács Balázs, Oláh Petra Orsolya
2. Bangó Milán, Bucsi Fanni
3. Iván Barnabás, Vincze Anikó
4. Tóth Kornél, Ávár Júlia
5. Gál Bertalan, Bende Cintia
6. Seres Mátyás, Balog Orsolya Ágnes
Felnőtt E Latin (4):
1. Gombó Áron, Róth Réka Eszter
2. Ujláb Bence, Bogdán Lilla
3. Bujtor Barnabás, Sümegi Janka
4. Zalavári Csaba, Falusi Borbála
Felnőtt E Standard (4):
1. Borota David Eduard, Hiba Daniella
2. Gombó Áron, Róth Réka Eszter
3. Zalavári Csaba, Falusi Borbála
4. Gecseg Péter Pál, Baksa Natália
Ifjúsági B Latin (6):
1. Holló Patrik, Perendi Dorottya
2. Balikó Gergely, Hári Nikolett
3. Al-Hakim Kerim, Vass Virág
4. Mölcs Martin, Prohászka Fruzsina
5. Dézsi Csaba István, Szendrei Csilla
6. Réthelyi Balázs, Sulyán Lilla Katalin
Ifjúsági B Standard (4):
1. Balikó Gergely, Hári Nikolett
2. Réthelyi Balázs, Sulyán Lilla Katalin
3. Al-Hakim Kerim, Vass Virág
4. Dézsi Csaba István, Szendrei Csilla
Ifjúsági D Latin (10):
1. Bársony Csongor, Oláh Emese
2. Bangó Milán, Bucsi Fanni
3. Tóth Kornél, Ávár Júlia
4. Iván Barnabás, Vincze Anikó
5. Maróthy Róbert Dániel, Horváth Jázmin
6. Horváth Ádám, Leposa Dóra
Ifjúsági D Standard (9):
1. Iván Barnabás, Vincze Anikó
2. Bársony Csongor, Oláh Emese
3. Bodovics Máté László, Orsai Milla
4. Maróthy Róbert Dániel, Horváth Jázmin
5. Tóth Kornél, Ávár Júlia
6. Müller Balázs, Jáger Laura
Ifjúsági E Latin (4):
1. Ujláb Bence, Bogdán Lilla
2. Sárffy Benedek, Kovács Lili
3. Bujtor Barnabás, Sümegi Janka
4. Ámon Márk, Hetényi Adél
Ifjúsági-Junior II. E Standard (4):
1. Borota David Eduard, Hiba Daniella
2. Préger Balázs, Horváth Vanda Eszter
3. Sárffy Benedek, Kovács Lili
4. Gecseg Péter Pál, Baksa Natália
Junior II. B Latin (2):
1. Holló Patrik, Perendi Dorottya
2. Réthelyi Balázs, Sulyán Lilla Katalin
Junior II. C Latin (8):
1. Serényi Barnabás Áron, Varga Liza
2. Nagy Balázs Hunor, Kiss Jázmin Virág
3. Kovács Ádám, Faludi Eliza Eszter
4. Kozák László Richárd, Juhász Dóra
5. Oláh Dániel László, Pénzes Sára
Junior II. C Standard (3):
1. Kovács Dávid László, Kiss Beatrix
2. Cziráki Bálint, Balogh Anna
3. Petrényi Marcell László, Kovács Sára
Junior II. D Latin (6):
1. Bársony Csongor, Oláh Emese
2. Mészáros Zsombor Máté, Dömötör Dorka Fruzsina
3. Horváth Ádám, Leposa Dóra
4. Tóth Zoltán, Kránitz Anna Boglárka
5. Járányi-Tóth Boldizsár, Gángó Nina Viktória
6. Müller Balázs, Jáger Laura
Junior II. D Standard (6):
1. Kovács Ádám, Faludi Eliza Eszter
2. Bársony Csongor, Oláh Emese
3. Tóth Zoltán, Kránitz Anna Boglárka
4. Mészáros Zsombor Máté, Dömötör Dorka Fruzsina
5. Horváth Ádám, Leposa Dóra
6. Müller Balázs, Jáger Laura
Junior II. E Latin (3):
1. Sárffy Benedek, Kovács Lili
2. Bedecs András, Sümegi Anett Júlia
3. Ámon Márk, Hetényi Adél
Junior I. C Latin (6):
1. Serényi Barnabás Áron, Varga Liza
2. Tóth Alex, Balogh Zsófia
3. Kovács Ádám, Faludi Eliza Eszter
4. Kovács Dávid László, Kiss Beatrix
5. Pakuts András, Szakács Napsugár Réka
6. Petrényi Marcell László, Kovács Sára
Junior I. C Standard (2):
1. Kovács Dávid László, Kiss Beatrix
2. Petrényi Marcell László, Kovács Sára
Junior I. D Latin (7):
1. Tóth Zoltán, Kránitz Anna Boglárka
2. Novák Marcell, Ligler Emma Luca
3. Mészáros Zsombor Máté, Dömötör Dorka Fruzsina
4. Faludi Bálint, Paksa Luca
5. Beke Mátyás, Darabos Emma
6. Járányi-Tóth Boldizsár, Gángó Nina Viktória
7. Köcse Roland, Kiss Fruzsina
Junior I. D Standard (5):
1. Kovács Ádám, Faludi Eliza Eszter
2. Tóth Zoltán, Kránitz Anna Boglárka
3. Mészáros Zsombor Máté, Dömötör Dorka Fruzsina
4. Novák Marcell, Ligler Emma Luca
5. Faludi Bálint, Paksa Luca
Junior I. E Latin (5):
1. Vermes Máté, Gerencsér Zsófia
2. Bedecs András, Sümegi Anett Júlia
3. Magyar Kristóf, Németh Zsóka
4. Balogh Márton Zsolt, Kelemen Kitti
5. Gombos Dávid, Ruzsics Anna
Junior I. E Standard (3):
1. Beke Mátyás, Darabos Emma
2. Magyar Kristóf, Németh Zsóka
3. Gombos Dávid, Ruzsics Anna
Gyerek II. D Latin (5):
1. Novák Marcell, Ligler Emma Luca
2. Csanaki Ádám, Kolozsváry Lili
3. Beke Mátyás, Darabos Emma
4. Faludi Bálint, Paksa Luca
5. Vajda Ármin, Káldi Katalin
Gyerek II. D Standard (3):
1. Novák Marcell, Ligler Emma Luca
2. Faludi Bálint, Paksa Luca
3. Vajda Ármin, Káldi Katalin
Gyerek II. E Latin (5):
1. Vermes Máté, Gerencsér Zsófia
2. Rónai András, Horváth Gréta
3. Gombos Dávid, Ruzsics Anna
4. Magyar Kristóf, Németh Zsóka
5. Molnár Levente István, Köcse Réka
Gyerek II. E Standard (4):
1. Vermes Máté, Gerencsér Zsófia
2. Beke Mátyás, Darabos Emma
3. Magyar Kristóf, Németh Zsóka
4. Gombos Dávid, Ruzsics Anna
(Forrás: MTáSZ)