III. Danza Kupa - eredmények
2015. április 19-én rendezték meg a III. Danza Kupa klubközi táncversenyt Budapesten. A döntők eredménye lentebb olvasható.
Felnőtt A Latin (2 induló):
1. Bóka Dániel, Szalai Nikolett
2. Mészáros Máté László, Füle Krisztina
Felnőtt B Latin (12):
1. Fonyó Sebastian Attila, Nagy Nikolett
2. Telek Máté, Horváth Orsolya
3. Mizsér Tamás, Fülöp Zsuzsanna
4. Szőke János, Hollósi Barbara Mónika
5. Csömör Marcell Krisztián, Demeter Csilla
6. Lazók Viktor, Papa Ines
Felnőtt B Standard (5):
1. Tóth Szilárd, Zsila Andrea
2. Kőszegi Gergely, Kiss Dorottya
3. Kovács Győző, Ancsin Viktória Edit
4. Molnár Ákos, Molnár Csenge
5. Váradi Norbert, Horváth Rita
Felnőtt C Latin (22):
1. Bakos Benjamin, Markó Margit Virág
2. Oláh Sándor, Miklós Orsolya
3. Kis-Prumik Dávid, Kósa Dorina
4. Kolba Gergely, Szelecki Vivien
5. Kozma József, Vincze Kitti
6. Tóth Dániel, Járomi Éva
7. Hegedűs Dávid, László Kata
Felnőtt C Standard (11):
1. Tóth Szilárd, Zsila Andrea
2. Veréb Dániel, Kovács Tímea
3. Dunai Bence, Marschall Zita Olívia
4. Péter Krisztián, Milus Alida
5. Mózer Adrián, Sebesi Daniella
6. Nagy Antal, Vécsi Hédi
Felnőtt D Latin (17):
1. Meleg Máté Sándor, Jobbágy Janka
2. Kalla Béla, Török Anna
3. Tóth Tamás, Kaló Tímea
4. Kemény Imre, Kökényes Melinda
5. Kovács Gábor, Klaukó Csenge Nóra
6. Poór István, Papp Emese
Felnőtt D Standard (13):
1. Kemény Imre, Kökényes Melinda
2. Szabó Patrik, Udvari Nelli
3. Horváth András, Szarvas Dóra
4. Szegi Márk István, Szegi Andrea
5. Bartek János, Gajdos Mira
6. Szekeres Péter, Végi Dóra
Felnőtt E Latin (16):
1. Gubányi Patrick, Laurencsik Liliána
2. Berta Péter, Fábrik Zita
3. Kovács Lajos, Kovács Vivien
4. Doka Balázs Tibor, Simon Júlia
5. Urbán Attila, Tihanyi Bettina
6. Gépész Zoltán, Lőrentei Judit
Felnőtt E Standard (14):
1. Gépész Zoltán, Lőrentei Judit
2. Berta Péter, Fábrik Zita
3. Lakatos András, Bíró Gabriella
4. Kajati Gábor, Kelemen Kata
5. Bálint Péter, Lukács Barbara
6. Digner Norbert, Csóri-Néder Szilvia
Senior I. C Latin (4):
1. Krizmanics Ferenc, Máriné Patton Klára
2. Somogyi Péter, Hirháger Médea
3. Lehoczky Miklós Márton, Lehoczkyné Idei Viola Katalin
4. Veres Gábor, Zum Edit
Senior I. C Standard (3):
1. Gáti Krisztián, Mohácsi Erika
2. Veres Gábor, Zum Edit
3. Lehoczky Miklós Márton, Lehoczkyné Idei Viola Katalin
Senior I. D Latin (3):
1. Farkas Zoltán, Farkasné André Anett
2. Lehoczky Miklós Márton, Lehoczkyné Idei Viola Katalin
3. Bábosik Bertram, Kaposvári Ágnes
Senior I. D Standard (3):
1. Farkas Zoltán, Farkasné André Anett
2. Lehoczky Miklós Márton, Lehoczkyné Idei Viola Katalin
3. Monoszlai Endre János, Monoszlainé Bors Ágne
Senior I. E Latin (5):
1. Táczi László, Tácziné Bartos Barbara
2. Dóka Tamás Zoltán, Balázsi Edina
3. Molnár György, Molnárné Varga Irén
4. Király Gyula, Tóth Andrea
5. Monoszlai Endre János, Monoszlainé Bors Ágnes
Senior I. E Standard (6):
1. Molnár György, Molnárné Varga Irén
2. Digner Norbert, Csóri-Néder Szilvia
3. Sáránszki Zoltán, Liszt Judit
4. Táczi László, Tácziné Bartos Barbara
5. Láng István, Rónaszéki Éva
6. Király Gyula, Tóth Andrea
Ifjúsági B Latin (5):
1. Gál Krisztián, Pindur Cintia Réka
2. Lazók Viktor, Papa Ines
3. Kátai Lóránt Krisztián, Bandi Johanna
4. Sándorfi Bálint Tamás, Simara Bettina
5. Bíró Dániel, Mezősi Daniella
Ifjúsági C Latin (12):
1. Sólyom Dániel, Heidrich Marysol
2. Kolba Gergely, Szelecki Vivien
3. Lepp Tamás Márk, Csorba Klára
4. Kakuk Milán, Szabó Tamara
5. Dégi János, Wisinger Flóra
6. Polgár Sándor János, Élő Franciska
7. Somoskői László, Pós Polett
Ifjúsági C Standard (9):
1. Gál Krisztián, Pindur Cintia Réka
2. Pék Máté, Nagy Edit Lilla
3. Kátai Lóránt Krisztián, Bandi Johanna
4. Dunai Bence, Marschall Zita Olívia
5. Veréb Dániel, Kovács Tímea
6. Mózer Adrián, Sebesi Daniella
Ifjúsági D Latin (16):
1. Novák István, Jaksa Éva
2. Dorogi Olivér, Szalay Petra
3. Szabó Patrik, Udvari Nelli
4. Meleg Máté Sándor, Jobbágy Janka
5. Galambos Ádám, Skiba Noémi
6. Deák Szabolcs, Mező Iris Renáta
Ifjúsági D Standard (9):
1. Szabó Patrik, Udvari Nelli
2. Kemény Imre, Kökényes Melinda
3. Győrfi László, Tóth Enikő
4. Kelemen András, Zink Zsófia
5. Kovács Gábor, Klaukó Csenge Nóra
6. Németh Boldizsár, Pánczél Nóra
Ifjúsági E Latin (11):
1. Gubányi Patrick, Laurencsik Liliána
2. Somogyi Csaba, Lólé Ninetta
3. Soponyai Dávid, Ardai Adrienn
4. Nagy Zalán Zsolt, Botos Lilána
5. Dóka Balázs, Váradi Csilla
6. Szabó Márk, Csofcsics Csenge
Ifjúsági E Standard (3):
1. Meleg Máté Sándor, Jobbágy Janka
2. Gehl Szabolcs, Végh Dominika
3. Temesi László, Sándor Gabriella
Junior II. C Latin (3):
1. Somoskői László, Pós Polett
2. Bacsik Bence, Hári Nikolett
3. Maczkó Márk Miklós, Bakos Rebeka
Junior II. C Standard (3):
1. Gál Krisztián, Pindur Cintia Réka
2. Bacsik Bence, Hári Nikolett
3. Somoskői László, Pós Polett
Junior II. D Latin (11):
1. Flekács László, Csorba Viktória
2. Galambos Ádám, Skiba Noémi
3. Varga Márk Zoltán, Prohászka Fruzsina
4. Deák Szabolcs, Mező Iris Renáta
5. Márton Péter, Viczina Kincső
6. Rózsa Patrik, Bistey Beáta
Junior II. D Standard (9):
1. Varga Márk Zoltán, Prohászka Fruzsina
2. Kelemen András, Zink Zsófia
3. Győrfi László, Tóth Enikő
4. Deák Szabolcs, Mező Iris Renáta
5. Erdész Patrik Bence, Gyöpös Laura
6. Maczkó Márk Miklós, Bakos Rebeka
Junior II. E Latin (13):
1. Majer Márk, Hadnagy Patrícia
2. Szabó Márk, Csofcsics Csenge
3. Nagy Zalán Zsolt, Botos Lilána
4. Dancsák Adrián Attila, Varga Dorina
5. Somogyi Csaba, Lólé Ninetta
6. Váradi Balázs, Berendi Klaudia Szilvia
7. Márton Viktor András, Páble Nóra
Junior II. E Standard (5):
1. Flekács László, Csorba Viktória
2. Gehl Szabolcs, Végh Dominika
3. Vandornyik Máté, Kacsák Brigitta
4. Tuboly Zsombor, Luter Franciska
5. Csizmadia Máté, Tóth Evelin
Junior I. E Latin (13):
1. Kovács Dávid László, Kiss Beatrix
2. Dancsák Adrián Attila, Varga Dorina
3. Pál Péter, Pál Katalin
4. Ludchen Dániel, Révész Alicia
5. Tuboly Zsombor, Luter Franciska
6. Fódi Norbert, Stoye Vivien
7. Mészáros Zsombor Máté, Gángó Nina Viktória
8. Takács Dávid, Forintos Odett Regina
Junior I. E Standard (9):
1. Flekács László, Csorba Viktória
2. Kovács Dávid László, Kiss Beatrix
3. Vandornyik Máté, Kacsák Brigitta
4. Ludchen Dániel, Révész Alicia
5. Mészáros Zsombor Máté, Gángó Nina Viktória
6. Takács Dávid, Forintos Odett Regina
7. Tuboly Zsombor, Luter Franciska
Gyerek II. D Latin (5):
1. Belucz Levente Zoltán, Koczó Florina Kiara
2. Papp Ádám István, Gál Dalma
3. Pusch Kevin, Albert Emma
4. Rehó Bálint Brunó, Bodnár Sára
5. Radits Dávid, Szakács Napsugár Réka
Gyerek II. D Standard (2):
1. Belucz Levente Zoltán, Koczó Florina Kiara
2. Papp Ádám István, Gál Dalma
Gyerek II. E Latin (16):
1. Pál Péter, Pál Katalin
2. Kovács Dávid László, Kiss Beatrix
3. Ludchen Dániel, Révész Alicia
4. Czéh Barnabás, Pitonya Fruzsina Anikó
5. Kaduka Zoltán, Farkas Luca
6. Milkovics Péter, Sebők Nilla Viktória
Gyerek I-II. E Standard (11):
1. Kovács Dávid László, Kiss Beatrix
2. Ludchen Dániel, Révész Alicia
3. Rehó Bálint Brunó, Bodnár Sára
4. Serényi Barnabás Áron, Varga Liza
5. Radits Dávid, Szakács Napsugár Réka
6. Mészáros Zsombor Máté, Gángó Nina Viktória
Gyerek I. E Latin (2):
1. Milkovics Péter, Sebők Nilla Viktória
2. Édes Bence Norbert, Kubányi Dóra
(Forrás: xek.hu)