I. Nyíri Lajos Emlékverseny - eredmények
2016. december 11-én Békéscsabán rendezték meg az I. Nyíri Lajos Emlékversenyt, amely otthont adott a 21 éven aluliak Tíztánc Magyar bajnokságának is a klubközi versenyek mellett.
Az U21 Tíztánc Magyar bajnokságon a 9 fős mezőnyben Sorin Andrei Neagu és Elek Réka szerezte meg a bajnoki címet, Csorba Máté és Haddad Sabrina lett az ezüstérmes, míg Szalai Dénes Ferenc és Balla Petra - ők első éves ifi versenyzők - vihette haza a bronzérmet.
U21 Tíztánc Magyar bajnokság (9 induló):
1. Sorin Andrei Neagu, Elek Réka
2. Csorba Máté, Haddad Sabrina
3. Szalai Dénes Ferenc, Balla Petra
4. Pölyhe Máté, Nagy Evelin
5. Nagy Márk, Marschall Zita Olívia
6. Bátor Tamás, Fügedi Laura
Felnőtt B Latin (2):
1. Reck Tibor, Szlepák Andrea Zsuzsanna
2. Bencsik Gergő, Sándor Szilvia
Felnőtt B Standard (2):
1. Kovács Győző, Szenti Regina
2. Matyi Máté, Szakál Evelin Noémi
Felnőtt C Latin (7):
1. Kovács Győző, Szenti Regina
2. Kraszkó Tamás, Kraszkó Zsanett
3. Guba Marcell, Fruzsa Kata Hajnalka
4. Fekete Ádám Csaba, Péter Klaudia Róza
Felnőtt C Standard (9):
1. Guba Marcell, Fruzsa Kata Hajnalka
2. Fekete Ádám Csaba, Péter Klaudia Róza
3. Szilágyi Viktor András, Lévai Vanessza Andrea
4. Kraszkó Tamás, Kraszkó Zsanett
5. Kelemen Csaba, Hasúr Zsuzsanna Rita
6. Sisák Tamás, Fábrik Zita
7. Kovács Gábor, Klaukó Csenge Nóra
Felnőtt D Latin (2):
1. Hegyesi Dániel Balázs, Szivós Dalma Rebeka
2. Bitó Zsolt, Forgács Anna Mónika
Felnőtt E Standard (2):
1. Hegyesi Dániel Balázs, Szivós Dalma Rebeka
2. Tóth Balázs, Uresch Viola
Senior IV. Open Standard (2):
1. Králik János, Králik Jánosné
2. Bánfi Antal, Bellágh Mária
Ifjúsági C Latin (5):
1. Guba Marcell, Fruzsa Kata Hajnalka
2. Réthelyi Balázs, Sulyán Lilla Katalin
3. Kispál Gergely Tas, Kakas Lúcia
4. Kraszkó Tamás, Kraszkó Zsanett
5. Melich Krisztián, Petrás Kíra
Ifjúsági C Standard (8):
1. Guba Marcell, Fruzsa Kata Hajnalka
2. Szilágyi Viktor András, Lévai Vanessza Andrea
3. Kraszkó Tamás, Kraszkó Zsanett
4. Bitó Zsolt, Forgács Anna Mónika
5. Kovács Gábor, Klaukó Csenge Nóra
Ifjúsági D Latin (3):
1. Csizmadia Márk, Kollár Dóra
2. Bitó Zsolt, Forgács Anna Mónika
3. Hegyesi Dániel Balázs, Szivós Dalma Rebeka
Ifjúsági E Latin (3):
1. Mihalovits Bence Gábor, Csumán Csenge
2. Fazekas Dávid, Gyurkó Zsuzsanna
3. Forgács Róbert Zsolt, Boldoczki Fanny Francesca
Ifjúsági E Standard (2):
1. Hegyesi Dániel Balázs, Szivós Dalma Rebeka
2. Forgács Róbert Zsolt, Boldoczki Fanny Francesca
Junior II. C Latin (3):
1. Szegfű Kornél Norbert, Susánszki Éva
2. Bokor Kevin, Frey Tímea
3. Réthelyi Balázs, Sulyán Lilla Katalin
Junior II. D Latin (8):
1. Antal Krisztián, Prozlik Melinda Lenke
2. Kengye Adam, Illes Tamara (Románia)
3. Németh Zsolt, Markó Patrícia
4. Sántha Roland, Miskolczi Nóra
5. Diousi Rafael, Tala Alexia (Románia)
Junior II. D Standard (5):
1. Kengye Adam, Illes Tamara (Románia)
2. Sántha Roland, Miskolczi Nóra
3. Antal Krisztián, Prozlik Melinda Lenke
4. Diousi Rafael, Tala Alexia (Románia)
5. Bokor Kevin, Frey Tímea
Junior II. E Latin (6):
1. Ács Máté, Molnár Petra
2. Pop Daniel, Mihali Alexandra (Románia)
3. Lakatos Ádám Károly, Tömösközi Kata Berta
4. Mihalovits Bence Gábor, Csumán Csenge
5. Korcsok Roland József, Szabó Vivien
6. Forgács Róbert Zsolt, Boldoczki Fanny Francesca
Junior II. E Standard (8):
1. Pop Daniel, Mihali Alexandra (Románia)
2. Korcsok Roland József, Szabó Vivien
3. Tóth Szabolcs Ignác, Annus Luca
4. Hajdú Viktor, Sólyom Petra Veronika
5. Lakatos Ádám Károly, Tömösközi Kata Berta
Junior I. D Latin (10):
1. Antal Krisztián, Prozlik Melinda Lenke
2. Bokor Milán, Kiss Petra
3. Kengye Adam, Illes Tamara (Románia)
4. Sipos András Dániel, Sipos Anna Hédi
5. Sántha Roland, Miskolczi Nóra
6. Szabó László, Kovács Szabina
Junior I. D Standard (6):
1. Antal Krisztián, Prozlik Melinda Lenke
2. Sántha Roland, Miskolczi Nóra
3. Kengye Adam, Illes Tamara (Románia)
4. Bokor Milán, Kiss Petra
5. Dóczi-Zsilák László, Bottyán Blanka
6. Petrás Bene, Rózsa Bettina
Junior I. E Latin (6):
1. Ács Máté, Molnár Petra
2. Pop Daniel, Mihali Alexandra (Románia)
3. Géczi Alexander, Szűcs Nikol Hanna
4. Lakatos Ádám Károly, Tömösközi Kata Berta
5. Korcsok Roland József, Szabó Vivien
6. Mogyorósi Máté Gyula, Marton Maja
Junior I. E Standard (10):
1. Pop Daniel, Mihali Alexandra (Románia)
2. Balázs Dominik, Kondacs Jázmin Bíborka
3. Korcsok Roland József, Szabó Vivien
4. Tóth Szabolcs Ignác, Annus Luca
5. Karkus András, Schmölcz Enikő
6. Hajdú Viktor, Sólyom Petra Veronika
7. Géczi Alexander, Szűcs Nikol Hanna
Gyerek II. D Latin (4):
1. Sebők Roland Krisztián, Sebők Nilla Viktória
2. Balázs Dominik, Kondacs Jázmin Bíborka
3. Karkus András, Schmölcz Enikő
4. Petrás Bene, Rózsa Bettina
Gyerek II. E Latin (9):
1. Makara Daniel, Puscas Iulia (Románia)
2. Kosztolányi Elek, Bottyán Boglárka
3. Géczi Alexander, Szűcs Nikol Hanna
4. Süle Zsombor, Szél Anna Csenge
5. Juhász Gábor Krisztián, Kocsis Johanna
6. Gyaraki Viktor, Patzer Noémi Lilla
7. Ács Gergő, Bari Tifani Zsófia
Gyerek II. E Standard (8):
1. Makara Daniel, Puscas Iulia (Románia)
2. Juhász Gábor Krisztián, Kocsis Johanna
3. Balázs Dominik, Kondacs Jázmin Bíborka
4. Süle Zsombor, Szél Anna Csenge
5. Karkus András, Schmölcz Enikő
Gyerek I. E Latin (5):
1. Juhász Gábor Krisztián, Kocsis Johanna
2. Süle Zsombor, Szél Anna Csenge
3. Makara Daniel, Puscas Iulia (Románia)
4. Kosztolányi Elek, Bottyán Boglárka
5. Gyaraki Viktor, Patzer Noémi Lilla
Gyerek I. E Standard (5):
1. Juhász Gábor Krisztián, Kocsis Johanna
2. Makara Daniel, Puscas Iulia (Románia)
3. Süle Zsombor, Szél Anna Csenge
4. Kosztolányi Elek, Bottyán Boglárka
5. Gyaraki Viktor, Patzer Noémi Lilla
(Forrás: MTáSZ)