Hungarian Open 2017 - eredmények
2017. november 11-én Budapesten rendezték meg a Hungarian Open klubközi táncversenyt, amelyen 34 kategóriában hirdettek győztest.
Felnőtt A Latin (3 induló):
1. Tóth Árpád, Lengyel Claudia
2. Kakuk Milán, Szabó Tamara
3. Reiter Renátó, Kersák Dóra
Felnőtt B Latin (9):
1. Néber Árpád Balázs, Iszlatyi Kinga
2. Reck Tibor, Szlepák Andrea Zsuzsanna
3. Dézsi Csaba István, Szendrei Csilla
4. Szilner Konrád, Szelecki Vivien
5. Huber Péter Szabolcs, Szántó Dominika Andrea
6. Karkus Kevin, Auer Csenge Daniella
Felnőtt-Ifjúsági B Standard (3):
1. Dézsi Csaba István, Szendrei Csilla
2. Nagy Antal, Vécsi Hédi
3. Kaszás Levente, Réthelyi Virág
Felnőtt C Latin (8):
1. Loncsák Dániel, Kecsedi Rebeka
2. Török Gábor, László Dóra
3. Szilágyi Viktor András, Lévai Vanessza Andrea
4. Ébend András, Böhm Zanett
5. Martienssen Benjamin Stephan, Bertalan Réka
Felnőtt C Standard (5):
1. Szilágyi Viktor András, Lévai Vanessza Andrea
2. Szilner Konrád, Szelecki Vivien
3. Kajati Gábor, Kelemen Kata
4. Horváth András, Bundzik Alíz
5. Láng István, Rónaszéki Éva
Felnőtt D Latin (18):
1. Perjési Patrik, Kuti Petra Gabriella
2. Ossik Béla, Szabó Dóra Zsófia
3. Andrejszki Alex Levente, Borbély Diána
4. Szőke Gábor Sándor, Papp Éva Dorina
5. Igaz Alex, Igaz Ivett
6. Nagy Bálint, Moss Kinga
7. Gál Bertalan, Bende Cintia
Felnőtt D Standard (12):
1. Huber Péter Szabolcs, Szántó Dominika Andrea
2. Tóth Kornél, Ávár Júlia
3. Loránt Gábor Dániel, Ceglédi Eszter Bernadett
4. Fekete Balázs, Haraszti Zsuzsanna
5. Tumó Roland, Horváth Kata Zsuzsanna
6. Andrejszki Alex Levente, Borbély Diána
Felnőtt E Latin (9):
1. Gombó Áron, Róth Réka Eszter
2. Bodó Bálint Imre, Hábel Fruzsina
3. Zentai Dániel, Mazula Krisztina
4. Galács Gergely, Béres Cintia Vanessza
5. Lenkey Gábor Károly, Robitschek Hanna
6. Szilvási Patrik, Tátrai Réka
Felnőtt E Standard (5):
1. Zóna Viktor, Szabó Tímea
2. Gombó Áron, Róth Réka Eszter
3. Zentai Dániel, Mazula Krisztina
4. Tóth Balázs, Botka Zsuzsanna
5. Hargitai Ferenc László, Juhász Judit Eszter
Senior I. C Latin (3):
1. Pálinkás András, Pálinkás Andrásné
2. Csomor Csaba, Zum Edit
3. Táczi László, Tácziné Bartos Barbara
Senior I. D Latin (5):
1. Faragó Sándor, Ringhoffer Nóra
2. Üveges Marcel, Üveges Henrietta (Szlovákia)
3. Oszlánszki László, Madari Éva
4. Meizner István, Meiznerné Fáy Zsuzsanna
5. Dóka Tamás Zoltán, Balázsi Edina
Senior I. D Standard (3):
1. Matkovics Gorán, Bíró Gabriella
2. Üveges Marcel, Üveges Henrietta (Szlovákia )
3. Digner Norbert, Csóri-Néder Szilvia
Senior I. E Latin (2):
1. Hargitai Ferenc László, Juhász Judit Eszter
2. Gáspár István, Gáspárné Szilágyi Szilvia
Senior I-II. E Standard (4):
1. Hargitai Ferenc László, Juhász Judit Eszter
2. Dóka Tamás Zoltán, Balázsi Edina
3. Gallai János, Gallainé Hunkó Magdolna
4. Pál Gábor, Pál Márta
Senior II. C Standard (3):
1. Pálinkás András, Pálinkás Andrásné
2. Láng István, Rónaszéki Éva
3. Táczi László, Tácziné Bartos Barbara
Senior II. E Latin (2):
1. Hargitai Ferenc László, Juhász Judit Eszter
2. Gallai János, Gallainé Hunkó Magdolna
Ifjúsági B Latin (5):
1. Holló Patrik, Perendi Dorottya
2. Lehóczki Zsolt, Oláh Csillag Virág
3. Dézsi Csaba István, Szendrei Csilla
4. Szőke Bálint, Szmilek Jázmin
5. Huber Péter Szabolcs, Szántó Dominika Andrea
Ifjúsági C Latin (9):
1. Bánáti Marcell, Kilner Panna
2. Németh Zsolt, Babay Viktória
3. Botos Zsolt Armand, Horváth Petra Jázmin
4. Márton Péter, Viczina Kincső
5. Salabert Márton, Denke Réka
6. Bánáti Barnabás, Farkas Noémi
Ifjúsági C Standard (3):
1. Salabert Márton, Denke Réka
2. Márton Péter, Viczina Kincső
3. Bánáti Barnabás, Farkas Noémi
Ifjúsági D Latin (11):
1. Lekly Dominik, Balogh Rebeka
2. Szőke Gábor Sándor, Papp Éva Dorina
3. Ercsi Dániel, Patai Vanessza
4. Jahni Bálint, Kárász Júlia
5. Perjési Patrik, Kuti Petra Gabriella
6. Grúber Balázs, Gendur Kíra Anna
Ifjúsági D Standard (7):
1. Huber Péter Szabolcs, Szántó Dominika Andrea
2. Tóth Kornél, Ávár Júlia
3. Raffai László Olivér, Németh Bella
4. Ercsi Dániel, Patai Vanessza
5. Buchta Tomas, Sviezená Lea (Szlovákia)
6. Kenéz Bence Kende, Együd Izabella
7. Kunkli Botond, Várkonyi Beáta
Ifjúsági E Latin (6):
1. Gallai Miklós, Gallai Zsuzsanna
2. Csontos Bence, Németh Lilla
3. Lenkey Gábor Károly, Robitschek Hanna
4. Antal Szilárd, Kovács Regina Hajnalka
5. Füzessy Armand Márk, Monori Lilla
6. Kunkli Botond, Várkonyi Beáta
Ifjúsági E Standard (4):
1. Mihályfi Csaba, Csenki Rebeka
2. Cseresznye Kristóf, Rezsabek Eszter
3. Csontos Bence, Németh Lilla
4. Gallai Miklós, Gallai Zsuzsanna
Junior II. B Latin (3):
1. Holló Patrik, Perendi Dorottya
2. Lehóczki Zsolt, Oláh Csillag Virág
3. Maczkó Márk Miklós, Csorba Viktória
Junior II. C Latin (6):
1. Botos Zsolt Armand, Horváth Petra Jázmin
2. Bánáti Barnabás, Farkas Noémi
3. Varga Nándor, Szántó Luca
4. Oláh Dániel László, Pénzes Sára
5. Fódi Norbert, Stoye Vivien
6. Buchta Tomas, Sviezená Lea ( Szlovákia)
Junior II. C Standard (2):
1. Varga Nándor, Szántó Luca
2. Bánáti Barnabás, Farkas Noémi
Junior II. D Latin (9):
1. Ercsi Dániel, Patai Vanessza
2. Jahni Bálint, Kárász Júlia
3. Fedelin Márk, Révész Karina
4. Raffai László Olivér, Németh Bella
5. Raffai Róbert Balázs, Szalai Réka
6. Lekly Dominik, Balogh Rebeka
Junior II. D Standard (7):
1. Raffai Róbert Balázs, Szalai Réka
2. Ercsi Dániel, Patai Vanessza
3. Raffai László Olivér, Németh Bella
4. Czéh Barnabás, Pitonya Fruzsina Anikó
5. Fedelin Márk, Révész Karina
6. Fódi Norbert, Stoye Vivien
7. Buchta Tomas, Sviezená Lea (Szlovákia)
Junior II. E Latin (3):
1. Kiss Zsombor Gábor, Bencses Réka
2. Csontos Bence, Németh Lilla
3. Turschl Tamás Gusztáv, Mezei Boglárka
Junior II. E Standard (4):
1. Cseresznye Kristóf, Rezsabek Eszter
2. Kiss Zsombor Gábor, Bencses Réka
3. Csontos Bence, Németh Lilla
4. Sipos András Dániel, Sipos Anna Hédi
Junior I. - Gyerek II. D Latin (5):
1. Fedelin Márk, Révész Karina
2. Raffai Róbert Balázs, Szalai Réka
3. Horváth András Máté, Szilágyi Maja Regina
4. Pető-Szőllősi Dominik, Pető-Szőllősi Mirtill
5. Szarka Ágoston Szilárd, Bajáky Zsanna
Junior I. E Latin (6):
1. Ács Gergő, Drevenka Annamária
2. Kása Csaba Sándor, Szász Barbara
3. Kiss Zsombor Gábor, Bencses Réka
4. Balázs Vince, Pitonya Liza Mira
5. Berta Botond István, Wei Chen Yao
6. Lekly Olivér, Szabó-Gyerák Maja
Gyerek II. E Latin (2):
1. Balázs Vince, Pitonya Liza Mira
2. Berta Botond István, Wei Chen Yao
Gyerek II. - Junior I. E Standard (3):
1. Balázs Vince, Pitonya Liza Mira
2. Kiss Zsombor Gábor, Bencses Réka
3. Sipos András Dániel, Sipos Anna Hédi
(Forrás: MTáSZ)