Bocskai Kupa - országos bajnoki és klubközi eredmények
2019. február 23-án rendezték meg Hajdúnánosn a Bocskai Kupa táncversenyt, amely a ranglisták mellett otthont adott a D Nyolctánc és az E Hattánc országos bajnokságnak, valamint klubközi versenyek is zajlottak. 13 versenyszámban avattak országos bajnokot és 19 klubközi kategóriában hirdettek győztest.
Országos bajnokságok:
Felnőtt D Nyolctánc Országos bajnokság (9):
1. Rácz Ádám, Kovács Leila
2. Kovács Balázs, Bednarik Bianka
3. Hevesi Dániel, Frittman Fanni
4. Bajzek Patrik, Závecz Gabriella
5. Kovács Mátyás Attila, Liszt Edi
6. Tóth György, Tóth-Horváth Gyöngyi
Felnőtt E Hattánc Országos bajnokság (1):
1. Erős Ábel József, Sebők Mercédesz
Senior I. D Nyolcátnc Országos bajnokság (1):
1. Tóth György, Tóth-Horváth Gyöngyi
Senior II. D Nyolctánc Országos bajnokság (2):
1. Kovács Mátyás Attila, Liszt Edit
2. Gallai János, Gallainé Hunkó Magdolna
Senior II. E Hattánc Országos bajnokság (1):
1. Kovács Zoltán, Kovács Anna
Ifjúsági D Nyolctánc Országos bajnokság (5):
1. Besenyi Norbert, Besenyi Adél
2. Komáromi Miklós Erik, Papp Vivien
3. Tarcsay Tamás, Landi Lolita Enikő
4. Gallai Miklós, Gallai Zsuzsanna
5. Csontos Bence, Németh Lilla
Ifjúsági E Hattánc Országos bajnokság (3):
1. Závecz Roland Zoltán, Könye Rozália Ilka
2. Nagy Ferenc, Szabó Ninetta Dorina
3. Nagy Lajos, Juhász Kinga
Junior II. D Nyolctánc Országos bajnokság (6):
1. Géczi Alexander, Szűcs Nikol Hanna
2. Vauver Bence, Horváth Fanni Georgina
3. Preszter Márk, Ruprecht Luca
4. Tóth Szabolcs Ignác, Annus Luca
5. Mokánszki Bálint, Gáspár Gréta
6. Balázs Bálint, Nagy Norina
Junior II. E Hattánc Országos bajnokság (5):
1. Nagy Gábor, Szabó Rebeka Eszter
2. Pótár-Bóta Zalán, Csörghe Boglárka
3. Örkényi Bátor Zétény, Marincsák Janka Luca
4. Hegedűs Bálint Ervin, Vas Angelina
5. Gyurkó Dávid, Czigle Panna
Junior I. D Nyolctánc Országos bajnokság (5):
1. Süle Zsombor, Tiringer Lili
2. Lantos Marcell Attila, Gál Viktória
3. Kiss Zsombor Gábor, Markos Nikol
4. Kohári Bence Olivér, Verdes Jázmin Ildikó
5. Farkas Bernát Jakab, Fürj Anikó
Junior I. E Hattánc Országos bajnokság (6):
1. Andrucsák Krisztián József, Molnár Petra
2. Csontos Levente, Terdik Tímea
3. Várbíró Dániel, Nagy Zsófia
4. Pillmann Szabolcs, Szekeres Lilla Sára
5. Szuhi Dániel, Kulimár Zsófi
6. Szőke Dániel, Bata Indira Zoé
Gyerek II. Hattánc Országos bajnokság (6):
1. Patai Patrik Ferenc, Lévai Regina Alexandra
2. Ördögh Gergő Dominik, Németh-Szabados Abigél
3. Ökrös Zénó, Baráth Csenge
4. Pető Dániel, Kocsis Liliána
5. Antal Márk Dániel, Patai Loretta
6. Gyalai Oszkár Noel, Békési Csenge
Gyerek I. Hattánc Országs bajnokság (1):
1. Pető Zoltán, Pintér Mónika Mária
Klubközi versenyek:
Felnőtt B Latin (3 induló):
1. Sárkány Egon, Tóth Bernadett
2. Horváth Gábor, Csernák Alexandra
3. Ignácz Róbert, Pauer Berta Kata
Felnőtt C Latin (7):
1. Bencs Ádám, Better Barbara Alma
2. Varga Kristóf, Molnár Virág
3. Ossik Béla, Szabó Dóra Zsófia
4. Nagy Ákos Bálint, Szűcs Viktória
5. Márián Gergő, Nagy Lili
6. Tóth Viktor Donát, Forgács Dorina
7. Sebestyén Péter, Bencsik Andrea
Felnőtt D Latin (9):
1. Reszelő Dániel, Tömösközi Kata Berta
2. Bajzek Patrik, Závecz Gabriella
3. Sarkadi Kristóf, Szőke Dalma
4. Hevesi Dániel, Frittman Fanni
5. Kovács Balázs, Bednarik Bianka
6. Szőke Balázs Szabolcs, Molnár Boglárka
Felnőtt D Standard (7):
1. Hevesi Dániel, Frittman Fanni
2. Varga Kristóf, Molnár Virág
3. Bajzek Patrik, Závecz Gabriella
4. Szőke Balázs Szabolcs, Molnár Boglárka
5. Kovács Mátyás Attila, Liszt Edit
6. Csontos Bence, Németh Lilla
7. Iván Vilmos, Gyurkó Zsuzsanna
Felnőtt E Latin (5):
1. Erős Ábel József, Sebők Mercédesz
2. Závecz Roland Zoltán, Könye Rozália Ilka
3. Szmolka Tamás, Kiss Bernadett
4. Fodor Ádám, Nagy Noémi
5. Nagy Lajos, Juhász Kinga
Felnőtt E Standard (5):
1. Kovács Balázs, Bednarik Bianka
2. Závecz Roland Zoltán, Könye Rozália Ilka
3. Nagy Lajos, Juhász Kinga
4. Sarkadi Kristóf, Szőke Dalma
5. Erős Ábel József, Sebők Mercédesz
Ifjúsági B Latin (3):
1. Lőrincz Marc Andrei, Luncan Roxana Carina
2. Sárkány Egon, Tóth Bernadett
3. Kovács Péter Benedek, Bódor Liliána
Ifjúsági D Latin (3):
1. Tarcsay Tamás, Landi Lolita Enikő
2. Csontos Bence, Németh Lilla
3. Futó Flórián, Polák Panna
Ifjúsági D Standard (4):
1. Varga Kristóf, Molnár Virág
2. Tarcsay Tamás, Landi Lolita Enikő
3. Molnár Ákos, Kiss Petra
4. Csontos Bence, Németh Lilla
Ifjúsági E Latin (3):
1. Závecz Roland Zoltán, Könye Rozália Ilka
2. Nagy Ferenc, Szabó Ninetta Dorina
3. Nagy Lajos, Juhász Kinga
Ifjúsági E Standard (3):
1. Závecz Roland Zoltán, Könye Rozália Ilka
2. Nagy Lajos, Juhász Kinga
3. Nagy Ferenc, Szabó Ninetta Dorina
Junior II. B Latin (3):
1. Lőrincz Marc Andrei, Luncan Roxana Carina
2. Kovács Péter Benedek, Bódor Liliána
3. Kovács Dávid László, Kiss Beatrix
Junior II. B Standard (2):
1. Lőrincz Marc Andrei, Luncan Roxana Carina
2. Kovács Dávid László, Kiss Beatrix
Junior II. D Latin (3):
1. Mokánszki Bálint, Gáspár Gréta
2. Balázs Bálint, Nagy Norina
3. Lukács Levente Bence, Lukács Lara Dorka
Junior II. D Standard (4):
1. Havas Márk, Juhász Jázmin
2. Molnár Ákos, Kiss Petra
3. Mokánszki Bálint, Gáspár Gréta
4. Balázs Bálint, Nagy Norina
Junior II. E Latin (4):
1. Nagy Gábor, Szabó Rebeka Eszter
2. Örkényi Bátor Zétény, Marincsák Janka Luca
3. Pótár-Bóta Zalán, Csörghe Boglárka
4. Gyurkó Dávid, Czigle Panna
Junior II. E Standard (4):
1. Pótár-Bóta Zalán, Csörghe Boglárka
2. Örkényi Bátor Zétény, Marincsák Janka Luca
3. Nagy Gábor, Szabó Rebeka Eszter
4. Gyurkó Dávid, Czigle Panna
Junior I. E Latin (6):
1. Csontos Levente, Terdik Tímea
2. Szuhi Dániel, Kulimár Zsófi
3. Pillmann Szabolcs, Szekeres Lilla Sára
4. Andrucsák Krisztián József, Molnár Petra
5. Várbíró Dániel, Nagy Zsófia
6. Szőke Dániel, Bata Indira Zoé
Junior I. E Standard (6):
1. Várbíró Dániel, Nagy Zsófia
2. Csontos Levente, Terdik Tímea
3. Andrucsák Krisztián József, Molnár Petra
4. Pillmann Szabolcs, Szekeres Lilla Sára
5. Szőke Dániel, Bata Indira Zoé
6. Szuhi Dániel, Kulimár Zsófi
(Forrás: MTáSZ)